اعتراف درویش: قرارداد گل‌محمدی ۴۰ میلیارد است!/ واکنش باشگاه پرسپولیس به اظهارات درویشاخبار،اخبار جدید،اخبار روز
مدیرعامل پرسپوليس مدعی شد ادامه همکاری این باشگاه ارتباطی به رقم قرارداد بالای سرمربی این تیم نداشته است.

به گزارش ورزش سه، در روزهای پایانی فصل گذشته شایعات زیادی درباره همکاری یحیی گل‌محمدی با پرسپوليس شکل گرفته بود و زمزمه قطع همکاری طرفین نیز به میان آمده بود.

 

با این حال در ادامه بحث زیادی در خصوص آینده نیمکت پرسپوليس شکل گرفت که حتی منتهی به کنار گذاشتن داوود فنایی و مظاهر رحیم‌پور مربی بدنساز این تیم، مدیریت به ادامه همکاری پاسخ مثبت داد و یحیی گل‌محمدی همچنان کار را به عنوان سرمربی در این تیم دنبال خواهد کرد.

 

یکی از شایعاتی که خصوص دلیل همکاری دوباره طرفین شکل گرفت مربوط به باقی ماندن دو فصل دیگر از قرارداد پرسپوليس ‌و یحیی گل‌محمدی و البته رقم بالای قرارداد آنها بود.

 

رضا درویش مدیرعامل پرسپوليس امروز در گفتگویی که داشته در واکنش به سوالی درباره در این زمینه و اینکه آیا سرمربی این تیم طی دو فصل آتی قراردادش مبلغ ۴۰ میلیارد دریافتی خواهد داشت و دلیل ادامه همکاری این مبلغ بالا بوده گفت: نه، مبلغ قرارداد البته یک مقدار کمتر از این است. آقای گل محمدی هم البته اعلام کرده بودند قصدی برای دریافت این مبلغ در صورت پایان همکاری نخواهند داشت.

 

گل‌محمدی در دو مقطع قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرده بود و اکنون دو فصل دیگر از قراردادش با پرسپوليس باقی مانده تا سرمربی سرخپوشان با رقمی بیش از یک میلیون دلار (برای دو فصل) یکی از گرانترین مربیان لیگ برتر ایران محسوب شود.

 

پیش از این در سامانه کدال با انتشار قرارداد مربیان تیم پرسپولیس اعلام شده بود که کادرفنی پرسپولیس مجموعا سالیانه حدود ۲۹ میلیارد تومان دریافتی دارند.

 

 واکنش باشگاه پرسپولیس به اظهارات درویش درباره قرارداد گل محمدی 

بعد از حضور رضا درویش، مدیرعامل باشگاه در برنامه امروز ورزشگاه، خبری مبنی بر مبلغ قرارداد سرمربی تیم در رسانه‌ها منتشر شد که به نظر می‌رسد برداشت درستی در این رابطه صورت نگرفته است.

 

اظهارنظر مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به مجری برنامه اشاره به مبلغ قرارداد سرمربی تیم در بازه زمانی سه ساله بود که دو سال از قرارداد آقای گل‌محمدی مانده است اما در رسانه‌ها عنوان شده این مبلغ مربوط به دو سال است که بدینوسیله این موضوع اصلاح می‌شود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------