ادعای ماجدی درباره ورود VAR به لیگ بیست و دوم/برگزاری تمام بازی‌های نیم فصل پیش از جام جهانی قطراخبار،اخبار جدید،اخبار روز
سرپرست فدراسیون فوتبال مدعی شد که امسال VAR به فوتبال ایران می‌آید.

به گزارش ایسنا، میرشاد ماجدی، سرپرست فدراسیون فوتبال عصر دوشنبه در ابتدای مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر اظهار کرد: اجازه بدهیم بحث‌هایی مانند داوری بین مدیران حل شود و به زمین کشیده نشود. به دنبال این هستیم که زمینه استفاده از VAR امسال فراهم شود اما فکر نمی‌کنم به نیم فصل برسد.

 

او افزود: از باشگاه‌ها می‌خواهم اجازه دهند که داوران وظیفه‌شان را با فراغ بال انجام دهند تا خشونت‌ها کاهش پیدا کند. ما به هر مساله‌ای در کشورمان نگاه می‌کنیم خشونت زیاد است و حتی به رشته‌های دانشگاهی مثل بسکتبال و فوتبال کشیده شده است.

 

ماجدی هم‌چنین پس از قرعه‌کشی فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما نزدیک انتخابات هستیم و همه باید یکسان صحبت کنیم.

 

او در پاسخ به این سوال که سفری به سوییس پیش‌رو دارد؟ گفت: خیر چنین چیزی نیست.

 

ماجدی همچنین درباره قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ برتر گفت: قرعه‌کشی بسیار خوبی بود.

 

سرپرست فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا فوتبال ایران می‌تواند VAR را فراهم کند؟ گفت: خدا کند که این‌طور شود.

 

پیروانی: فکر نمی‌کنم تا سالیان سال VAR به ایران بیاید

 

 افشین پیروانی عصر دوشنبه در حاشیه مراسم قرعه‌کشی سازمان لیگ اظهار کرد: ان‌شاءالله اتفاقات خوبی برای همه بیفتد و کمبودهایی که سال قبل داشتیم جبران شود. مشکل داوری و سیستم رادیویی داوران از مشکلات فصل گذشته بود. سیستم کمک داور ویدیویی هم فکر نمی‌کنم تا سالیان سال داشته باشیم. قول می‌دهند اما عملی نشده است. کیفیت چمن و وضعیت ورزشگاه‌ها هم از مشکلات دیگر بود. امیدوارم همه چیز دست به دست هم دهد تا بتوانیم یک لیگ خوب را داشته باشیم.

 

او ادامه داد: همه تیم‌ها دارند تلاش می‌کنند و کادرفنی خوبی دارند و بازیکنان خوبی جذب کرده‌اند. ما هم پرسپولیس هستیم و خداراشکر هواداران را در ورزشگاه‌ها داریم. می‌رویم که بهترین نتایج را کسب کنیم. ان‌شاءالله تلاش کنند که مشکلات ورزشگاه‌ها را حل کنند. برای یک لیگ پویا باید همه چیز دست به دست هم دهد.

 

برگزاری تمام بازی‌های نیم فصل پیش از جام جهانی قطر

رییس کمیته مشابقات سازمان لیگ فوتبال می‌گوید که سعی این سازمان برگزاری نیم فصل نخست قبل از جام جهانی قطر است.

 

 

به گزارش ایسنا، لیگ بیست و دوم از ۲۱ مردادماه آغاز می‌شود و قرار است این رقابت‌ها به صورت فشرده تا آبان‌ماه و آغاز جام جهانی برگزار شود. سازمان لیگ فوتبال در صورتی که تمام بازی‌ها را پنج روز یک بار برگزار کند، می‌تواند ۱۵ هفته و نیم فصل نخست را پیش از جام جهانی برگزار کند.

 

سهیل مهدی، رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال درباره این موضوع بیان کرد: تلاش ما این است که اگر شرایط فورس ماژوری به وجود نیاید، ۱۵ هفته نیم فصل را پیش از جام جهانی برگزار کنیم.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022