پیروزی سپاهانی‌ها مقابل خوشه طلایی‌/ ساکت:مورایس نیازی به سکوی پرتاب ندارداخبار،اخبار جدید،اخبار روز
تیم فوتبال سپاهان در دیداری دوستانه خوشه طلایی را شکست داد.

به گزارش ایسنا، سپاهانی‌ها در ادامه آماده سازی خود، در دیداری دوستانه امروز عصر(جمعه، ۱۴ مرداد) در ورزشگاه نقش جهان به مصاف خوشه طلایی ساوه‌ رفت که این دیدار با پیروزی چهار بر صفر شاگردان مورایس به پایان رسید.

 

سیدمحمد کریمی روی شوت از پشت محوطه جریمه، رامین رضاییان از روی ضربه کاشته، شهریار مغانلو از روی نقطه پنالتی در نیمه اول و محمد نژادمهدی در اواخر بازی، دروازه شاگردان پاشازاده را باز کردند.

 

خوشه طلایی در نیمه اول یک گل وارد دروازه سپاهان کرد که این توپ توسط داور آفساید اعلام شد.

 

مانوئل فرناندز و نیلسون جونیور بازیکنان خارجی سپاهان از جایگاه ویژه این دیدار را تماشا کردند.

  

مدیرعامل باشگاه سپاهان عنوان کرد؛مورایس نیازی به سکوی پرتاب ندارد

مدیرعامل باشگاه سپاهان با رد صحبت‌هایی مبنی بر استفاده مورایس از سپاهان به عنوان سکوی پرتاب، گفت: مورایس پیش از این سکوی پرتابش را طی کرده است.

 

محمدرضا ساکت، در حاشیه دیدار تدارکاتی سپاهان با خوشه طلایی، درباره انتخاب مورایس به عنوان سرمربی طلایی‌پوشان، اظهار کرد: پس از جدایی نویدکیا، ۱۲۳ مربی را بررسی کردیم و با حدود ۲۳ نفرشان تماس تصویری برقرار کردیم تا در نهایت با توجه به کیفیت و سابقه عملکردی آن‌ها، مورایس را انتخاب کردیم. در ابتدا مورایس سه روز به طور محرمانه به اصفهان آمد و خواست پیش از همکاری با سپاهان بازدیدی از اصفهان داشته باشد.

 

او اضافه کرد: اولین چیزی که مورایس مورد بررسی قرار داد، برنامه استراتژی باشگاه بود و خواست برنامه‌ها و زیرساخت‌های باشگاه را ارزیابی کند. او در نهایت نیز از برنامه استراتژی باشگاه بسیار استقبال کرد.

ساکت اضافه کرد: مورایس یک روز کامل در دفتر مدیریت فیلم بازی‌های تیم را بازدید و ارزیابی کرد و حجم زیادی از فیلم‌های تیم ‌را نیز با خود برد. همچنین لیستی از بازیکنان پایه تهیه کرد تا تعدادی از آن‌ها را به تمرینات دعوت کند. از آن جا که دیدگاه و چشم انداز سپاهان با او تطبیق داشت، این مربی تصمیم به همکاری با این مجموعه گرفت.

 

مدیرعامل باشگاه سپاهان با تاکید بر انتخاب بازیکنان سپاهان بر اساس نظر سرمربی، عنوان کرد:  از ابتدا تک تک بازیکنان را با بررسی و ارزیابی همه جوانب انتخاب کرده و فلسفه خود را در مجموعه فنی باشگاه مطرح می‌کند. صراحتا اعلام می‌کنم جوسازی در فضای مجازی علیه باشگاه سپاهان و این مربی بزرگ غلط است. مورایس انسانی دقیق و فنی است و در شان این مربی و سپاهان نیست که شخصی غیر سرمربی تیم را ببندد. ما بازیکنی را آوردیم که یک آسیب کوچک در تست پزشکی داشت و طبق گفته دکتر متخصص تا ۱۰ روز بعد به آمادگی می‌رسید، اما او را مورایس قبول نکرد.

 

او تصریح کرد: چارچوب کاری تیم بر اساس دیدگاه این سرمربی بسته شده و احتمالا باز هم اقداماتی خواهیم داشت. مورایس همچنین رضایت خوبی از روند تیم در اردوی ترکیه داشت.

ساکت همچنین با رد صحبت‌هایی مبنی بر استفاده مورایس از سپاهان به عنوان سکوی پرتاب، افزود: مورایس پیش از این سکوی پرتابش را طی کرده است. او که به این درجه رسیده نیازی ندارد که سپاهان سکوی پرتابش باشد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------