آخرین اخبار ورزشی


قوی‌ترین برند فوتبالی جهان,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

اعلام قوی‌ترین و باارزش‌ترین نام‌های تجاری فوتبال باشگاهی دنیا + تصاویر

یک مؤسسه انگلیسی رده‌بندی قوی‌ترین و ارزشمندترین برندهای فوتبال باشگاهی دنیا را منتشر کرده است که باشگاه رئال مادرید در صدر…

هشدار تند گل‌محمدی به باشگاه | نویدکیا: به سپاهان نیامده ام که با دو باخت بروم!اخبار،اخبار جدید،اخبار روز
سرمربی تیم فوتال پرسپولیس می‌گوید در هفته پیش‌رو اگر مشکلات بازیکنان حل نشود، این تیم وارد بحران می‌شود.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس عصر روز دوشنبه در جریان مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران در ورزشگاه فولادشهر اصفهان سه بر صفر ذوب‌آهن را شکست داد و به مرحله بعدی صعود کرد. یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: در جام حذفی مهم این است که تمرکز داشته باشیم که ما در بخش دفاع خوب بودیم  و فرصتی به حریف ندادیم و از موقعیت‌ها استفاده کردیم.

 

اوا ادامه داد: امروز شاهد صحنه‌های خوبی در فوتبال بودیم که خالق آن بازیکنان ما بودند. این برد را به هواداران تبریک می‌گویم و از بازیکنان تیم تشکر می‌کنم که برای تیم فداکاری کردند. هیچوقت نتوانستیم حق این بازیکنان را بدهیم. امسال عجیب و غریبی برای ما بود. این همه بی توجهی به تیم جای تاسف دارد. امیدوارم مشکلات بازیکنان این هفته برطرف بشود. من  این هشدار را به باشگاه می‌دهم که اگر این اتفاق رخ ندهد وارد فاز بحران می‌شویم. امیدوارم مشکلات حل بشود و بازیکنان بتوانند با آرامش لیگ را ادامه بدهند.

 

او افزود: دور دوم جام حذفی را پشت سر گذاشتیم و راه زیادی تا گرفتن جام باقی مانده است. از بابت صعود خوشحالیم و امیداریم با آرامش کار را دنبال کنیم. امیدوارم مشکلات حل شود چون کارد به استخوان رسیده است. امیدوارم باشگاه اهتمام بیش‌تری نسبت به حل مشکلات بازیکنان داشته  باشد.

 

وی درباره استفاده از بازیکنان تاجیکی تیمش هم گفت: آن‌ها بازیکنان جوان و آینده‌داری هستند. با توجه به این که سن کمی دارند می‌توانند برای آینده باشگاه مفید باشند. شروع خوبی داشتند. ما تیم خوبی هستیم که از بازیکنان با تجربه و جوان بهره می‌بریم. امروز بازی به سمتی پیش رفت که انتظار داشتیم و فضا طوری شد که توانستیم از بازیکنان جوان استفاداه کنیم.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره نقل‌وانتقالات تیمش هم گفت: درباره این موضوع صحبتی ندارم. ما یک بازی با فولاد داریم که باید برابر این تیم قرار بگیریم که تمرکز ما روی این بازی است.

 

او در پایان درباره کیفیت زمین ورزشگاه فولادشهر اصفهان هم گفت: بازی کردن در این زمین واقعا خیلی سخت بود. تا جایی که توانستیم روی زمین بازی کردیم اما مجبور شدیم بازی بلند هم انجام بدهیم. امسال شرایط زمین‌ها بدتر شده و هر سال بدتر می‌شود. مشخص است مدیریت خوبی روی این موضوع وجود ندارد و هر کس هر زمینی معرفی می‌کند به او اجازه می‌دهند روی آن زمین بازی کند بدون این که استانداردهای لازم را داشته باشد. امسال وضعیت زمین‌ها افتضاح است.

 

 تارتار: از هواداران عذرخواهی می کنم/برخی صحنه های بازی باید کارشناسی شود

 مهدی تارتار بعد از شکست 3 بر صفر مقابل پرسپولیس در یک هشتم نهایی جام حذفی در نشست خبری اظهار داشت: از نظر فنی روز خوبی را پشت سرنگذاشتیم و بازی را بد شروع کردیم. بعد از خوردن گل اول کارمان سخت شد. وقتی در جام حذفی گل اول را می‌خوری چون همه چیز را از دست رفته می‌بینید باید باز بازی کنید. پرسپولیس در حمله سریع تیم قدرتمندی است و توانست گل‌های بعدی را هم به ما بزند. جام حذفی برای ما تمام شد و به کنفرانس آمدم تا از هواداران عذرخواهی کنم زیرا برخلاف بازی با لیگ از نظر فنی هم خوب نبودیم. ذوب آهن با تمرکز در لیگ بازی می‌کند تا نفت آبادان را با نتیجه خوب به پایان برسانیم و برای نیم فصل دوم آماده شویم.

 

سرمربی ذوب آهن در مورد مشکل گلزنی تیمش گفت: آمار می‌گوید در خط حمله مشکل داریم و باید تیم را تقویت کنیم. مهاجمان ما زحمتشان را می‌کشند ولی باید در بخش تهاجمی تیم را تقوی کنیم.

 

تارتار در پایان صحبت‌هایش با اشاره به عملکرد داور گفت: به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم اما در یکی دو صحنه مسایلی پیش آمد که باید کارشناسی شود. در گل اول پرسپولیس بازیکن حریف با بازیکن ما برخورد داشت که داور می‌توانست خطا بگیرد و یکی دو صحنه هم در محوطه جریمه پرسپولیس رخ داد که باید این صحنه‌ها نیز کارشناسی شود.

 

 نویدکیا: به سپاهان نیامده ام که با دو باخت بروم/امیدوارم در لیگ جبران کنیم و داوران هم با داد و هوار احساسی نشوند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: شانس های گلزنی داشتیم اما باورکردنی نیست که نتوانستیم استفاده کنیم.

اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

 

به گزارش فارس، محرم نویدکیا در نشست خبری بعد از بازی مقابل آلومینیوم اراک، عنوان کرد: از تیم آلومینیوم تشکر می‌کنم که در این چند روز زمین در اختیار ما گذاشتند. در بهترین زمان به گل رسیدیم و تا دقیقه 25 خوب کار کردیم اما بعد عقب نشستیم. در یک صحنه ای که خطا هم نبود حریف به گل رسید. از دقیقه 30 به بعد فوتبال معمولی انجام دادیم اما هر چه رو به جلو رفتیم بچه‌ها خوب بازی کردند. در نیمه دوم و وقت های اضافه خوب کار کردند و شانس‌هایی داشتیم اما باورکردنی نیست که نتوانستیم استفاده کنیم. ضربات پنالتی هم همه دیدند اما با ضربات پنالتی نمی‌توان تیم‌ها را مقایسه کرد. به آلومینیوم هم بابت صعود تبریک می‌گویم.

 

سرمربی سپاهان افزود: همه نارحت هستند و امیدوارم در لیگ جبران کنند. امیدوارم داوران هم با داد و هوار احساسی نشوند. باز هم به تیم آلومینیوم تبریک می‌گویم.

 

وی در پاسخ به این سوال که همکاری شما با این شکست‌ها با سپاهان تا چه زمانی ادامه دارد، خاطرنشان کرد: من اینجا نیامدم با یکی دو باخت بروم، چنین چیزی نیست، موضوع اصلی این است از روزی که از فوتبال خداحافظی کردم و سرمربی شدم نه مصاحبه کردم، نه خودم را به کسی وصل کردم و نه به دست و پای کسی افتادم. با آقای ساکت چندین جلسه داشتیم و گفتند شرایط تیم خوب نیست شاید من بتوانم کمک کنم. 

 

نویدکیا یادآور شد: من تا زمانی هستم که به تیم کمک کنم اما اینکه یکی دو باخت بیاوریم و من بگویم نیستم این طور نیست اما مسئولان باشگاه تصمیم گیرنده هستند و از آنها بپرسید. نوع فوتبال بازیکنان ما خوب است و در لیگ برای قهرمانی رقابت سختی خواهیم داشت اما فوتبال بالا و پایین دارد. نمی‌توان انتقاد بیخودی کرد و حرف‌های غیر اصولی برای توجیه زد. فکر نمی‌کنم هیچ تیمی در اراک اینقدر موقعیت داشته و فشار به آلومینیوم آورده باشد. تیم من کارش را خوب انجام می‌دهد اما اینکه این موقعیت‌ها به گل تبدیل نمی‌شود برای ما هم عجیب است. تا جایی که بتوانم کارم را ادامه می‌دهم و مشکلی ندارم.

 

سرمربی سپاهان درباره اینکه نظرتان درباره آلومینیوم چیست، تصریح کرد: آلومینیوم تیم خوبی است و بحثی وجود ندارد اما هر سرمربی خودش می‌داند چه نقاط ضعف‌ و قوتی وجود دارد. اگر مربی در نیم فصل بتواند شرایط را مهیا کند آلومینیوم می‌تواند رقیب سرسختی باشد. من آلومینیوم را دوست دارم و فوتبال آنها جذاب است اما واقعیت این است آنها در 15 بازی 5 برد آوردند و شاید این کمی آنها را اذیت کند. اگر بردهای بیشتری بیاورند می‌توانند در آینده رقیب سختی برای همه تیم‌ها باشند. 

 

وی همچنین درباره دعوای سروش رفیعی و بازیکن خارجی سپاهان گفت: سروش ترجمه می‌کرد که آنها اشتباه حرف هم را متوجه شدند، اینها طبیعی است

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------