صدور مجوز حرفه‌ای پرسپولیس و استقلال! / سپاهان بهترین باشگاه ایران شداخبار،اخبار جدید،اخبار روز
مجوز حرفه‌ای چند باشگاه از جمله چهار مدعی سرشناس از سوی کمیته بدوی صادر شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فدراسیون فوتبال، هیئت بدوی مجوز باشگاهی پس از بررسی کلیه مستندات باشگاه‌ها در چندین جلسه فشرده، و با توجه به گزارش‌های دپارتمان مجوز باشگاهی فدراسیون فوتبال، تصمیمات خود در زمینه باشگاه‌های متقاضی دریافت مجوز کنفدراسیون فوتبال آسیا، ملی، بانوان و فوتسال به شرح زیر اعلام کرده است:

 

باشگاه سپاهان با توجه عملکرد مطلوب باشگاه در کلیه‌ی معیارهای A و B؛ باشگاه حائز شرایط دریافت مجوز AFC Champions League Elite  (ACLE) تشخیص داده شد.

 

باشگاه‌های آلومینیوم اراک، استقلال تهران، پرسپولیس تهران، تراکتور تبریز، فولاد خوزستان و گل‌گهر سیرجان با توجه عملكرد مطلوب در كليه‌ي معيارهاي الزامي A؛ حائز شرايط دريافت مجوز AFC Champions League Elite (ACLE) با جریمه و ملي ايران (Pro) با جريمه تشخيص داده شدند. با توجه به عدم انجام برخي از معيارهاي B، این باشگاه‌ها براي تعيين ميزان و نوع جرايم انضباطي مرتبط با مجوز به كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال ارجاع مي‌شوند.

 

باشگاه‌های پیکان، شمس آذر قزوین، نساجی مازندران و هوادار با توجه به نقص مدارك بارگذاري شده در یک یا چند معيار الزامي A، حائز شرايط دريافت مجوز AFC Champions League Elite (ACLE) تشخيص داده نشدند. اما براساس آيين‌نامه مجوز باشگاهي؛ این باشگاه‌ها شايسته دريافت مجوز ايران (Pro) با جريمه هستند. با توجه به عدم كفايت مدارك و مستندات در برخي معيارهاي A و B، این باشگاه‌ها براي تعيين ميزان و نوع جرايم انضباطي مرتبط با مجوز به كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال ارجاع مي‌شود.

 

باشگاه‌های استقلال خوزستان، ذوب آهن اصفهان، صنعت نفت آبادان، مس رفسنجان و ملوان بند انزلی با توجه به نقص مدارك بارگذاري شده در چندین معيار الزامي A، حائز شرايط دريافت مجوز AFC Champions League Elite  (ACLE) و مجوز ملي ايران (Pro) تشخيص داده نشدند. لذا این باشگاه‌ها براي تعيين ميزان و نوع جرايم انضباطي مرتبط با مجوز به كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال ارجاع مي‌شوند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------