مربی کروات جای نکونام را گرفتاخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

پس از استعفای جواد نکونام و قطع همکاری وی با تیم فوتبال خونه‌به‌خونه مازندران، دراگان اسکوچیچ با مسؤولان این باشگاه به توافق رسید تا هدایت این تیم را تا پایان فصل جاری لیگ یک برعهده گیرد.

به گزارش فارس، چند روزی است که تیم خونه‌به‌خونه مازندران بدون سرمربی تمرین می‌کند و آخرین بردش را با اتکا به توانایی مربیان و غیرت بازیکنانش به‌دست آورد.

 

پس از استعفای جواد نکونام و قطع همکاری وی با تیم فوتبال خونه‌به‌خونه مازندران، امشب دراگان اسکوچیچ با مسؤولان این باشگاه به توافق رسید تا هدایت این تیم را تا پایان فصل جاری لیگ یک برعهده گیرد.

 

از سابقه کاری این مربی کروات، می‌توان به هدایت ریجکای اسلوونی، العربی کویت، النصر عربستان، ملوان بندر انزلی و فولاد خوزستان اشاره کرد و نتایج خوبی اسکوچیچ در تیم ملوان سبب شد تا انزلی‌چی‌ها خاطرات خوشی با این مربی داشته باشند.

 

مهران نجفی، پیروز جغتاپور، رضا تقوی و مهران برزگر هم به عنوان اعضای کادر فنی، اسکوچیچ را در ادامه لیگ همراهی خواهند کرد و آنتون یوسنیک نیز به عنوان مربی تمرین دهنده به کادر فنی اضافه می‌شود.

 

تیم خونه‌به‌خونه مازندران در ادامه رقابت‌ها در هفته بیستم  مهمان تیم  فوتبال صبای قم است.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------