باقری: چمن مصنوعی به استقلال فشار آورد/ شجاعیان: رفتار کامیابی نیا بد بوداخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

هافبک باشگاه استقلال گفت: چمن مصنوعی به بازیکن فشار می‌آورد و بازیکن می‌ترسد که دچار مصدومیت شود نه اینکه برای خودمان بترسیم ما می‌خواستیم برای دربی آماده باشیم اما زمین نداشتیم.

به گزارش ایلنا، فرشید باقری بعد از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در دربی ۸۹ در جمع خبرنگاران گفت: از این باخت ناراحتیم اما تیم ما ۱۰ روز است که زمین تمرین ندارد و مشکل زمین دارد. در ۱۰ روز اخیر فقط به خاطر بارندگی‌ها روی چمن مصنوعی تمرین کردیم. چرا کادر فنی ما به جای فکر به مسائل فنی باید دغدغه زمین داشته باشد قبل از دربی هم گفتم ما آماده‌ دربی نبودیم چرا ووریا غفوری قبل از دربی باید مصدوم شود. چرا مچ پای دانشگر باید بپیچد، چرا من در دقیقه ۶۰ بازی مچ پایم باید بپیچد. در حق ما اجحاف می‌کنند. 

 

وی در مورد اینکه پرسپولیس هم در همین شرایط ‌آب و هوایی تمرین کرده و بازی داشته گفت: آیا پرسپولیس هم در زمین چمن مصنوعی تمرین کرده، من نمی‌دانم خبر ندارم اما چمن مصنوعی به بازیکن فشار می‌آورد و بازیکن می‌ترسد که دچار مصدومیت شود نه اینکه برای خودمان بترسیم ما می‌خواستیم برای دربی آماده باشیم اما زمین نداشتیم. در زمین گل ‌آلود هم می‌توان تمرین کرد و بازیکن می‌تواند در آن زمین هم به خودش فشار بیاورد.

 

باقری تصریح کرد: قبل از بازی هم این حرف‌ها را گفتم خیلی ها گفتند بهانه می‌آورند ما  در دربی از دقیقه ۶۰ به بعد نتوانستیم به حریف فشار بیاوریم اما مقابل العین ۹۰ دقیقه به حریف فشار آوردیم. 

 

وی درمورد اینکه چه صحبتی با هواداران دارد، گفت: شرمنده ‌آنها شدیم اما سعی می‌کنیم این شکست را جبران کنیم. 

 

 شجاعیان: در روز خوب ما حقمان این نبود/ رفتار کامیابی نیا بد بود

داریوش شجاعیان بعد از شکست استقلال مقابل پرسپولیس در دربی عنوان کرد: از هواداران عذرخواهی می کنیم. ما تمام تلاشمان را انجام دادیم تا هواداران مان را خوشحال به خانه هایشان برگردانیم. قسمت نبود و امیدوارم در اینده جبران کنیم. همه ناراحت هستیم و هواداران هم ناراحتند. به امید خدا دست به دست یکدیگر می دهیم تا این باخت را جبران کنیم. ما خوب بازی را شروع کردیم و مستحق شکست نبودیم. ما فیلم بازی را به صورت خلاصه دیدیم و فکر می کنم همه هم دیدند که پرسپولیس موقعیت خاصی نداشت. ما خیلی موقعیت گل داشتیم و نتوانستیم استفاده کنیم. به هر حال باختیم و شرمنده هواداران شدیم.

 

هافبک استقلال درباره تنش های مسابقه دربی گفت: به هر حال دو تیم رقیب هستند و این مسائل طبیعی است. اتفاقی است که افتاده و نمی شود حرف خاصی زد. 

 

شجاعیان در پاسخ به این پرسش که آیا فکر نمی کند با این شکست شانس قهرمانی استقلال از دست رفت، اظهار داشت: اصلا اینطور نیست. بازی برای ما زیاد مانده و شما مطمئن باشید که در کورس قهرمانی به کارمان ادامه می دهیم.

 

 وی درباره اینکه طی روزهای گذشته استقلال در زمین مناسب تمرین نکرده، گفت: حق با شما است. ما چند روز مانده به دربی زمین تمرین مناسب نداشتیم و در چمن مصنوعی کار کردیم. به همین خاطر چند بازیکن را نیز از دست دادیم. به مدیریت باشگاه اعلام کردیم که زمین تمرین خوب برای تیم پیدا کنند و یکروز این کار را کردند که فقط یک ساعت زمین در اختیارمان بود. البته این موضوعات همه اش بهانه است و نمی شود حرفی زد. ما تمام تلاشمان را کردیم و امیدوارم برای استقلال یک زمین خوب پیدا کنند. برای تیم بزرگ استقلال زشت است که زمین تمرین نداشته باشد. در زمستان کم پیش می آید چمن خوب داشته باشیم.

 

شجاعیان در پایان درباره صحنه درگیری با کمال کامیابی نیا افزود: کمال با مربی ما بد صحبت کرد و به هر حال همه باهم هستیم و یک خانواده ایم. به ما برخورد و عکس العمل نشان دادیم. به هر حال در شان یک بازیکن نیست که با مربی حریف اینگونه صحبت کند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------