آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,کنعانی‌زادگان

کنعانی‌زادگان: از 4 تیم اول لیگ پیشنهاد دارم/ در شان تیم ملی نیست که بحث ترامادول مطرح شود

مدافع ملی پوش ماشین ساری تبریز گفت: خدا را شکر من در دو بازی آخر تیم ملی مقابل چین و ژاپن تست دوپینگ دادم. مطرح شدن چنین…


هفته هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر؛ اظهارات مربیان ذوب آهن،نساجی، پارس جنوبی و...اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

منصوریان: پارس جنوبی تیم سخت‌ببازی است/ بلای من سر دایی آمد

به گزارش تسنیم، علیرضا منصوریان پس از برتری 2 بر صفر تیمش مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: کیفیت زمین چمن امروز به حدی نبود که هم تیم ما و هم تیم تارتار در زمین فوتبال بازی کنیم. در نیمه اول بازی مستقیم کردیم و گل دقیقه 45 ما جریان بازی را عوض کرد و این شانس را به ما داد که پرس کنیم. البته ما شنیده بودیم که دو سه هفته پیش زمین را ترمیم کردند.

 

وی افزود: به آنچه می‌خواستیم رسیدیم و گل دوم‌مان را روی باهوشی بازیکن جوان‌مان به ثمر رساندیم. امروز تقریبا با 9 بازیکن جوان‌مان بازی کردیم و خدا را شکر می‌کنیم و راضی هستیم. بازی کیفیت فنی زیادی نداشت و اگر ما هم از پارس جم گل می‌خوردیم شرایط بازی عوض می‌شد. بخش اعظمی از بازیکنان‌مان را نگه داشتیم برای بازی با الزورا عراق و امیدواریم بتوانیم پرچمدار کشورمان باشیم.

 

سرمربی ذوب آهن ادامه داد: من از 2-3 هفته پیش تصمیم گرفتم درباره داوری صحبت نکنم. خودم به این نتیجه رسیدم که از اول بحث‌مان احترام به داوری باشد. فکر می‌کنم باید یک مقدار به داوران فضا بدهیم و به دست و پای آنها نپیچیم و هر روز داوران را در مقام قیاس قرار ندهیم. تیم داوری امروز خوب بود و اکثر خطاهایی که اعلام کرد خطا بود. بازیکن نیجریه‌ای ما خیلی تکنیکی است و فوق‌العاده قوی است. من به او تذکر دادم گفتم ممکن است داور در خطای بعدی‌ اخراجش کند.

 

منصوریان درباره تیم فوتبال پارس جم تصریح کرد: پارس از معدود تیم‌هایی است که سال اولی که به لیگ برتر آمد، جزو 5 تیم اول بود و امسال هم خوب نتیجه گرفته است. تیم تارتار تیم سخت بباز و خیلی منسجم و فیزیکی است. این یک سورپرایز بود که سال اول به لیگ برتر آمدند و آسانسوری به دسته اول برنگشتند. غیر از کادرفنی مدیرعامل بسیار خوبی دارند. آقای رضاییان بسیار آرام است و در فضای حاشیه‌ای نیست. پارس جنوبی امسال پخته‌تر شده ولی در این زمین نمی‌تواند نتیجه بگیرد. سال گذشته زمین خوبی بود و تماشاگر هم ورزشگاه را پر می‌کرد. امروز ما کاملا روی ضربات آزاد کار کرده بودیم و می‌دانستیم که روی این زمین نمی‌توانیم فوتبال بازی کنیم. فکر می‌کنم امسال کار آقای رضاییان سخت‌تر می‌شود. فوتبال اینجا خیلی زنده است و مردم با فوتبال زندگی می‌کنند، اگر آقای رضاییان حفظ شود و امکانات به او بدهند نتیجه‌ می‌گیرد. امیدوارم اتحاد این تیم به هم نخورد و سال آینده هم در لیگ برتر موفق باشد.

 

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره صعود شاهین بوشهر به لیگ برتر گفت: شاهین بوشهر به عنوان نماینده دوم استان قدمت‌دار است. در استان بوشهر فوتبال خیلی جاندار است و فکر می‌کنم یک دربی به وجود بیاید. یک مقدار امکانات شهر را باید بیشتر کنند تا مجبور نشویم در عسلویه بمانیم.

 

وی درباره برکناری علی دایی از سرمربیگری سایپا عنوان کرد: من اصولا نباید این سوال را جواب بدهم. ما مشابه علی دایی در فوتبال‌مان نداریم. هر کجای آسیا که برویم اسم فوتبال ایران بیاید علی دایی را می‌شناسند و در AFC و فیفا کرسی دارد. دایی آدم قابل عرضه‌ای در فوتبال ما در فیفا است و هر اتفاقی در فیفا بیفتد علی دایی را دعوت می‌کنند. من کنار او بودم و به تیم‌های کوچک و بزرگ گل زده است. بالای 70-80 بخیه در صورتش دارد و فکر می‌کنم شأن او حفظ نشد.

 

منصوریان افزود: اگر علی دایی را به عنوان سمبل بشکنیم نسل من و بعد از من چگونه فکر می‌کنند؟ من فکر می‌کنم احترام دایی را نگه نداشتند، خودش اعلام کرد که من پول نمی‌خواهم فقط پول بچه‌ها را بدهید. علی دایی چیز خاصی نگفته فقط پول بچه‌هایش را می‌خواست. همان بلایی که سر من در نفت آمد سر علی دایی هم آمد. فوتبال ما دچار یک مشکل اساسی است و همیشه شما نگاه کنید بین مدیرعامل، مربی و بازیکنان همیشه یک وضعیت اقتصادی ناپایداری است که شما را به نقطه‌ای می‌رساند که نمی‌توانید از علی دایی توقع داشته باشید سکوت کند. وقتی عصبانی هم می‌شود عصبانی شده است دیگر؛ او علی دایی است.

 

منصوریان درباره برکناری شفر و اینکه اگر از او دوباره بخواهند سرمربی استقلال می‌شود؟ خاطرنشان کرد: من امروز سرمربی ذوب‌آهن و افتخار می‌کنم سرمربی این تیم هستم. در مسائل دیگر دخالت نکنیم بهتر است.

 

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در پایان گفت: دلیل اصلی برد امروز ما نیمکت تیم ما بود. ما دو بازیکن خوبمان وحید محمدزاده و مسعود ابراهیم‌زاده را روی نیمکت نگه داشتیم، این دو بازیکن انرژی خوبی به جوانان ما دادند. اتحاد و دوستی ما نشأت گرفته از حوزه فکری آقای آذری است.

 

جلالی: مقصر باخت من هستم/ چیزی از بازیکنان خواستم که در توانشان نبود

به گزارش ایسنا، نساجی در هفته بیست و هشتم لیگ برتر مقابل صنعت نفت آبادان با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب شد. مجید جلالی، سرمربی نساجی در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: باید بگویم که داوری هیچ مشکلی نداشت و خیلی خوب قضاوت کرد. من از هواداران به خاطر باخت عذرخواهی می‌کنم که خیلی متین با نتیجه کنار آمدند. اگر تیم باخته، مسئولش من هستم. من امروز از آن‌ها چیزی را خواستم که در توان آن‌ها نبود. وقتی کاری از آن‌ها می‌خواهیم که در توان آن‌ها نیست، پس اشتباه ماست و باید عذرخواهی کنم.

 

او درباره نوع بازی تیمش گفت: یک نکته باید بگویم. قبل از این بازی ۱۲ بازی بردیم و پنج بازی در قائم‌شهر بود. همه از این بازی‌ها لذت بردند. من خودم می‌گویم که تقصیر من است. بعضی تیم‌ها فقط یک مدل بازی می‌کنند و اگر بخواهید مدل آن را عوض کنید همه چیز به هم می‌ریزد که در این بازی چنین مسئله‌ای رخ داد.

 

سرمربی نساجی ادامه داد: چون بازی‌های آخر است و نمی‌خواهم مسائل را باز کنم. من می‌گویم همه چیز تقصیر من بوده است. لازم نیست همه چیز را باز کرد. به هر حال یک زمانی است که شما می‌خواهید کار بهتری را انجام دهید ولی کار پیش نمی‌رود. امروز هم اینطور بود و عناصری که بازی کردند برای یک کاری بود که نمی‌توانستند انجام دهند. در نتیجه اشتباه من بود.

 

جلالی درباره ساعت بازی و بازی در گرما، گفت: هفته گذشته ساعت بازی ما به خاطر ساعت پروازمان جلو انداخته شد. سازمان لیگ باید این مسائل را از پیش در نظر بگیرد. سه بازی آخر ما ساعتش تغییر کرده است. هوا گرم بود ولی برای هر دو تیم شرایط یکسان بود.

 

پاشایی: تساوی نتیجه‌ای عادلانه برای دیدار ما و ذوب‌آهن بود/ تارتار خیلی بهتر از هواداران درباره تعویض‌ها می‌داند

به گزارش تسنیم، حسین پاشایی، مربی تیم فوتبال پارس جنوبی پس از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در نشست خبری گفت: باید از تمام هواداران پرشور تیم پارس جنوبی و شهر جم، عذرخواهی کنیم. نتیجه‌ای که امروز گرفتیم باعث دلخوری آنها شد، اما شرافتاً ما همه‌ی تلاش خود را برای اعتلای نام پارس جنوبی کردیم.

 

وی افزود: با شرایطی که زمین دارد، در حالی که کسی هم به فکر نیست، نمی‌شود برای تیمی که می‌خواهد فوتبال بازی کند، شرایط مهیا باشد. متأسفانه تیم ما شانس هم ندارد و با دو اشتباهی که انجام دادیم، دو گل خوردیم و نتیجه را واگذار کردیم.

 

مربی تیم فوتبال پارس جنوبی درباره تعویض‌های این تیم و انتقاد هواداران خاطرنشان کرد: آقای تارتار خیلی بهتر از هواداران درباره تعویض‌ها می‌داند. همین آقای آهنی که نام بردید، در طول هفته به دلیل مشکلات روحی و تمریناتی که انجام داد، آماده این بازی نبود. شرایط ما با ذوب‌آهن هم یکسان نبود. آنها 24 بازیکن دارند که در آسیا هم بازی می‌کنند و به لحاظ شرایط و آمادگی، وضعیت‌شان فراتر از لیگ ماست. با این حال فکر می‌کنم بازی خوبی انجام دادیم و مساوی نتیجه عادلانه‌تری بود.

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------