آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,یحیی گل محمدی

گل محمدی: اعتراض شهرخودرو درمورد اخراج سرلک درست نیست/ نوازی: داور پنالتی ما را نگرفت و بازیکن پرسپولیس را اخراج نکرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به تمجید از عملکرد داور بازی تیمش مقابل شهر خودرو پرداخت و قضاوت او را باعث زیبایی این مسابقه…


هفته سوم لیگ نوزدهم؛ اظهارات سرمربیان ذوب آهن, تراکتور, سایپا، نساجی و...اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید
دیدارهای هفته سوم لیگ نوزدهم امروز با برگزاری ۴ دیدار به پایان رسید. اظهار نظر سرمربیان در نشست خبری بعد از مسابقات را می‌خوانید.

- منصوریان: دیوارهای ذوب‌آهن بنزین سبز دارند!/ ما مظلومیم انگار در آسیا نیستیم

 علیرضا منصوریان سرمربی تیم ذوب آهن در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل تراکتور گفت:کیفیت بازی طبق پیش بینی ها بالا بود چون تراکتور تیم خوبی است اما از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. بازیکنان تراکتور را آنالیز کرده بودیم و به بازیکنانم افتخار می کنم.

 

وی ادامه داد: امروز هر کاری که از بازیکنان جوانمان خواستیم داخل زمین انجام دادند و بازیکنان بزرگتر هم به خوبی آنها را داخل زمین رهبری کردند. ما فقط در زدن ضربات نهایی خوب نبودیم هر چند که به خوش‌شانی اعتقاد ندارم چرا که باید با تلاش زیاد به نتیجه رسید و من به این مساله معتقدم و این مسائل است که خوش شانسی و بدشانسی را برای ما به ارمغان می‌آورد. ما در ۱۰ دقیقه پایانی خوب به توپ ضربه نزدیم هرچند که امروز این سه امتیاز حق ما بود. ما خیلی خوب تراکتور را کنترل کردیم و به زیبایی‌های فوتبال افزودیم اما سه امتیاز داخل خانه را نگرفتیم. 

 

سرمربی ذوب آهن درخصوص وضعیت دروازه‌بانان تیم تصریح کرد:ما محمدباقر صادقی را داریم و یوسف بهزادی را هم با برنامه خریدیم. بهزادی را به تیم آوردیم تا اگر صادقی بالانس روحی نبود از او استفاده کنیم. هرچند که ما او را با برنامه جذب کردیم چون او سال قبل یازده بار و این فصل دو بار دروازه خودش را بسته نگه داشت و به نوعی رکوردار این مساله است و روی دروازه‌بان سوم هم حساب کردیم چرا که او از سرمایه‌های ذوب آهن است. امروز کل تیم ما در کارهای دفاعی خوب بود و من از آنها راضی هستم اما افسوس من این است که علیرضا منظمی بدون گرم کردن به جای ارسلان مطهری به بازی آمد هرچند که او هم نمره قبولی گرفت و این وظیفه ما است که او را مدیریت کنیم و رو به جلو ببریم. 

 

منصوریان درخصوص اینکه باز هم بازیکنان ذوب آهن زیاد مصدوم می‌شوند تصریح کرد:برخی مصدومیت‌ها به عملکرد تمرینی برمی‌گردد اما وقتی ارسلان مطهری در بازی با الاتحاد عربستان  توسط دفاع این تیم به تیر دروازه خورد دیگر این مسائل به کارهای تمرینی ربطی ندارد. امروز هم خطای عجیبی روی او انجام شد و من قصد ندارم الان درخصوص داوری حرف بزنم اما روی مچ ارسلان رفتند و خوش‌شانس بود که از ناحیه رباط مصدوم نشد چرا که ما فکر می‌کردیم از ناحیه رباط مصدوم شده است و باید مصدومیت او را مدیریت کنیم.من به فوتبال درگیر شونده و پرس در زمین اعتقاد دارم اما برخی از مصدومیت‌ها دست ما نیست.لیگ برتر فرسایشی است و احتمال مصدومیت زیاد می‌شود. امروز ۲۴ خطا انجام شد که باید داور ۵ کارت زرد می‌داد اما به نظر من ناظمی داور این بازی خیلی خوب بازی را مدیریت کرد و ادامه بازی را عالی انجام می‌داد و به نظرم نسبت به ۳-۲ فصل قبل پیشرفت خوبی داشته است. او خیلی با دقت سوت می‌زد و بازی را خوب اداره می‌کرد. البته تعداد خطاها امروز زیاد بود و این مساله شاید به تیم ما آسیب بزند و ما هم تیم فوق‌العاده پولداری نیستیم که بتوانیم خیلی زود بازیکن جایگزین بگیریم و باید از همین جوان‌ها که سرمایه ذوب آهن هستند استفاده کنیم. 

 

سرمربی ذوب آهن درمورد قضاوت داور بازی هم تصریح کرد: شرایط به گونه‌ای بود که داور می‌توانست کارت‌های زرد بیشتری بدهد اما طبیعی است که ما می‌خواهیم آنها بیشتر اخراج شوند و آنها هم می‌خواهند که از ما بیشتر اخراج شود. هر چند که خشونت بازی بالا بود. ما تیمی هستیم که عنوان تیم اخلاق را هم کسب کردیم و سعی می‌کردیم که حرفه‌ای باشیم اما به هر حال مدیریت بازی دست داور است و آقای ناظمی امروز خیلی شیک و باکلاس داوری کرد حتی اگر در دقیقه ۹۴ هم گل می‌خوردیم باز هم همین حرف‌ها را می‌زدم و نمی‌شود از قضاوت داور ایراد گرفت. 

 

منصوریان درباره اینکه کیفیت ذوب آهن ارتقا پیدا کرده و وقفه لیگ به شما کمک کرده تصریح کرد: ما بعد از بازی با الاتحاد آمادگی شروع لیگ را داشتیم و می‌خواستیم که با تجربه‌تر بازی کنیم چرا که از دو بازی سنگین آمدیم اما نمی‌شود جلو وقفه لیگ را گرفت چرا که لبخندی که بازی‌های ملی بر لب مردم می‌آورد از هر چیزی مهمتر است و اولویت برای همه ما پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران است.گاهی این وقفه‌ها از شما امتیاز می‌گیرد و گاهی هم به شما امتیاز می‌دهد اما ما نقشه یکسال آینده را تا هفته آینده به مدیریت باشگاه خواهیم داد و طبق برنامه با جزئیات پیش می‌رویم و حتی وقفه‌های لیگ را هم محاسبه می‌کنیم و با انجام بازی‌های دوستانه آن را جبران خواهیم کرد. 

 

سرمربی تیم ذوب آهن درباره اینکه حسرت وقفه لیگ را نمی‌خورید و اینکه شاید در شرایط فعلی تیم شما این شرایط را داشت که با وضعیت بهتری در آسیا بازی کند  تصریح کرد: ما ترجیح می‌دادیم که بعد از بازی با النصر عربستان در مرحله یک شانزدهم آسیا بازی کنیم چرا که بازیکنان ما کاملا آماده بودند و ۸ ماه تمرینات پرفشار را در کنار هم انجام می‌دادند. از طرف دیگر الاتحاد عربستان آن تیم همیشگی نبود و تیم هشتم لیگ عربستان بود و مقابل ما شکننده‌تر بازی می‌کردند.ما فدای شرق آسیا می‌شویم اما آسیب ما از شروع نشدن لیگ برتر بود. تیم‌های آبی و قرمز پایتخت را کنترل می‌کنند، سپاهان هجمه اصفهان را روی خود دارد، تراکتور آذری‌ زبان‌ها را کنترل می‌کند اما در این بین ما مظلوم هستیم و انگار که در آسیا نیستیم هرچند که ما زیر پرچم ایران قرار داریم و برای این پرچم سه رنگ می‌جنگیم. اما ما را نمی‌بینند و از این ندیدن ضربه خوردیم هرچند که وظیفه ما این است که تلاش کرده و به موفقیت برسیم. 

 

منصوریان درخصوصا اینکه با مصدومیت ارسلان مطهری تکلیف مهاجمان شما چه خواهند شد و آیا خلعتبری آماده حضور در مسابقات می‌شود تصریح کرد: من باید از مسئولان سپاه آذربایجان شرقی و سپاه تهران تشکر کنم که دست به دست هم دادند تا کار خدمت بازیکنان ما انجام شود. ا حسان پهلوان سه ماه بیشتر خدمت کرد اما باز هم از مسئولان سپاه و همه کسانی که دست به دست هم دادند تا این مسائل حل شود تشکر می‌کنم و همه متوجه شدند که آخر خدمت این بازیکنان است هرچند که من به آقای خرمگاه گفتم که چشمم را روی این سه بازیکن بستم چون فکر نمی‌کردم که دیگر آنها را در اختیار داشته باشیم. درباره خلعتبری هم باید بگویم که او به تنهایی می‌تواند جریان بازی را عوض کند و مطمئنا با اضافه شدن این چهار بازیکن تیم ما کامل‌تر خواهد شد. بنزین سبز در دیوارهای باشگاه ذوب آهن وجود دارد و ما ستاره‌های جوانی را به تیم اضافه می‌کنیم. نباید از دست ما این جوان‌ها لیز بخورند و ما وظیفه سنگینی داریم. مک این هفته می‌رسد و بازیکنان وظیفه سنگینی دارند که جای خلعتبری را پر کنند. 

 

دنیزلی: جدول مشخص می‌کند بهترین نتیجه دربی برای ما چیست/ این توپ ها خدمتی به ایران نمی‌کند

 مصطفی دنیزلی سرمربی تیم تراکتور در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل ذوب‌آهن گفت: بعد از بازی تیم ملی این اولین بازی ما بود. در بازی با پرسپولیس نتیجه خوبی گرفتیم. به هر حال از هر بازی امتیاز می گیریم و فکر ما گویا به بازی قبلی مانده بود و شاید هم ملی پوشان ما خسته بودند.

 

وی ادامه داد: بازی خوبی انجام ندادیم و بد بودیم. در هفته های قبل این را به فدراسیون فوتبال گفته بودیم که این توپ ها خدمتی به فوتبال ایران نمی کند. توپ هایی که سال قبل در لیگ ایران بود از توپ های امسال بهتر بود و نمی دانم چرا از این توپ ها استفاده می شود. این صحبت ها درباره نتیجه بازی امروز نبود بلکه از روز اول این حرف ها را زدیم. این را از طرف همه مربیان لیگ می گویم. ما جلسه ای با سرمربیان تیم ملی داشتیم و آنجا هم این را گفتیم.

 

وی ادامه داد: در بازی امروز اصلا نتیجه خوبی نگرفتیم و این را به بازیکنانم گفتم که خوب نبودیم. نباید فراموش کنیم که در هفته های آتی این یک امتیاز هم به ما کمک می کند. شرایط لیگ را بعد از هفته سوم می توانیم ارزیابی کنیم. در دقایق آخر بازی بهتر بودیم اما نتوانستیم به موفقیت برسیم.

 

دنیزلی در خصوص اینکه از نتیجه راضی هستید یا نه افزود: امروز برای اینکه بازی را ببریم کار خاصی نکردیم اما وقتی نمی شود برنده شد همین که نبازید خوب است. ما ۳ هفته را پشت سر گذاشتیم و ۲ بازی خارج از خانه داشتیم. همین که گل نمی خوریم خوب است و باید این روند را ادامه دهیم. من دوست دارم بازی صفر_صفر نشود بلکه ۳_۳ شود.

 

سرمربی تیم تراکتور در مورد اینکه چرا با داشتن مهاجمان خوب فقط یک گل زدید اظهار داشت: به هر حال در یک بازی فوتبال هیچ وقت اسم ها کار نمی کنند. بعد از بازی اول در مسجدسلیمان هم گفتم که بعد از هفته پنجم به شرایط مطلوب خواهیم رسید. اگر بخواهم خوش بینانه به این مسائل نگاه کنم ما می توانیم در زمین خود برنده شویم و بیرون از خانه نبازیم این موضوع می تواند برای ما مفید باشد.

 

وی در خصوص عدم حضور در نشست خبری قبل از بازی گفت: درباره کنفرانس قبل از بازی باید بگویم که ما از شهر دیگری می آییم و از نظر زمانی کار را مشکل می کند. ما می توانستیم به شکلی به اصفهان بیاییم اما چطور می توانستیم ساعت ۱۱ شب کنفرانس خبری داشته باشیم؟ کنفرانس خبری مشترک در بازی های بین المللی انجام می شود و در هیچ لیگی چنین کاری در کنفرانس قبل از بازی انجام نمی شود. باید در این باره تجدید نظر صورت بگیرد. روابط عمومی باشگاه ما ۲ روز قبل از بازی همه چیز را برای رسانه ها آماده می کند اما این قانون گذاشته شده و می شود روی آن کار کرد تا شرایط بهینه شود.

 

دنیزلی خاطر نشان کرد: من باید این را بگویم که در لحظات مهمی که باید کنار تیمم باشم هتل تیمم را برای نشست خبری ترک نمی‌کنم و به هتل دیگری نمی‌روم. من نمی دانستم دیروز منتظر من هستید و برای همین از شما عذرخواهی می کنم. در هیچ کجای دنیا هیچ مربی تیمش را رها نمی کند و به هتل دیگری برای نشست خبری نمی رود اما می دانم در بازی های بین المللی نشست خبری قبل از بازی برگزار می شود. سعی می کنم که کمک حال شما باشم و به همین خاطر ۲ روز قبل از بازی نشست خبری در باشگاه خودمان می گذاریم تا به شما کمک شود. می دانم که خیلی من را دوست دارید و من هم این کشور و مردمانش را خیلی دوست دارم. به همین خاطر است که سال ها اینجا کار کردم و با هیچ رسانه ای مشکل نداشتم. هیچ وقت به کسی بی احترامی نکردم.

 

سرمربی تیم تراکتور و اینکه امروز تراکتور خیلی کارت زرد گرفت و این موضوع به تیم شما آسیب می زند یا نه  افزود: امروز هر دو تیم کارت زرد زیاد گرفتند. برخی از این کارت های ما اشتباه بود اما به هر حال به داوران احترام می گذاریم. در این باره باید بگویم که به بازیکنانم این موضوع را گوشزد خواهم کرد.

 

وی درباره دربی هفته آینده پرسپولیس و استقلال افزود: من خیلی وقت بود که با پرسپولیس کار می کردم اما همه توان من الان برای تراکتور است. به هر حال در جدول مشخص است که بهترین نتیجه برای ما چیست.

 

***

 

دیدار شاهین شهرداری بوشهر - پیکان

 

ویسی: نمی‌دانم کی شاهین واقعی می‌شویم/ می‌توانستم امروز ۸ تعویض می‌کردم

 عبدالله ویسی بعد از تساوی یک بر یک مقابل پیکان در نشست خبری گفت: بازی پر استرسی بود. ما مقابل تماشاگران خودمان بازی کردیم. روی مالکیت توپ کار کردیم. پیکان برتر از ما بود. یک توپ هم با هزار مکافات گل کردیم. خدا را شکر می کنیم که بازنده نشدیم و یک امتیاز راگرفتیم. 

 

ویسی افزود: در مشهد ۱۰ نفره شدیم ولی خوب بازی کردیم اما نمی دانم چرا در بوشهر خوب بازی نمی کنیم و باید بررسی کنیم. بهانه ای نیست. وقتی بد باشیم نمی شود کاری کرد و باید چاره اندیشی کرد. وقتی یکی دو سه نفر خوب نیستند می شود تعویض کرد اما در این وضعیت باید چاره اندیشی شود.

 

سرمربی شاهین در مورد مشکلات حاشیه ای که قبل از بازی پیش آمد و شما ناراحت بودید، گفت: وقتی پدر خانواده ناراحت باشد کل خانواده ناراحت است. باید ریشه یابی کنیم تا درست شود که چرا در بوشهر خوب بازی نمی کنیم. بخواهیم چیزی را خراب تر کنیم مشکلی حل نمی شود باید دست به دست هم بدهیم تا درست کنیم. راضی هستیم که بازنده نشدیم. من هم بدنساز بودم و هم تمرین دهنده، با استقلال خوزستان هم همین شرایط را داشتیم. من جوان هستم وتمرین دهنده هستم. در همه جای جهان می روم و تمرینات را می بینیم اینگونه نیست که بد تمرین کنیم. مشکل باید ریشه ای حل شود.

 

سرمربی شاهین در مورد اینکه چرا در زمین خودتان عقب بازی می کنید گفت: یکی مثل بارسلونا بازی می کند یکی هم مثل اتلتیکو در ضد حملات گل می زند. که توپ را به حریف می دهد. اینکه حریف ۲۰ پاس بدهد مشکلی نیست خطری روی دروازه ما ایجاد نمی کند. وقتی قدرت حمله ما بالا برود خوب است. این کار ما است که فضا را از  حریف بگیریم. انتخاب ما بود ما فضا را می گیریم و توپ را می دهیم. جاهایی به حریف زورمان می رسد اما اکنون شکل کار ما این است و تلاش می کنیم از داشته هایمان استفاده کنیم.

 

ویسی در مورد اینکه خیلی بازیکنان برای رفع مسئولیت بازی می کردند، گفت: شما چند سال دارید فوتبال می بینید نظر شما برای ما مهم است. اگر می توانستم امروز  ۸ تعویض می کردم به جز دو دفاع و دروازه بان سایر بازیکنان را عوض می کردم.دیروز هم گفتم این اتفاقات رخ می دهد رئال ۳ بر یک پیش بود و ۳ بر ۲ شد این اتفاقات فوتبالی است در لیگ یک بودیم گفتم که شک نکنید کنار خلیج فارس جشن صعود می گیریم امروز هم می گویم چه باشم چه نباشم تیم شاهین در لیگ برتر می ماند.  اینکه بگویم پول ندادند وما خراب بودیم درست نیست. مشکل هست اما نمی شود گفت چون نان نداشتم بخورم در خانه مان، به خیابان آمدم به حریف چاقو زدم.

 

سرمربی شاهین تصریح کرد: من هم شاید مخالفم داشته باشم.مهم ترین موضوع خودمان هستیم تمام بازیکنان را در شاهین نگه داشتم. می شناختم شان از نظر روحی و روانی یک روز بالا و یک روز پایین هستند. یک کم باید کار کنیم. ما به پدیده باختیم و زمان نیاز داریم هر وقت هم دیدم نمی شود می روم. 

 

ویسی در مورد اینکه حضور روانشناس در تیم شما الزامی به نظر می رسد گفت: در ایران روانشناسی جواب نمی دهد. روانشناسان گاهی اذیت می کنند و می روند. حتما حتما چشم هر کمکی می خواهید بکنید الان بازنده هستیم تسلیم هستیم. 

 

وی در مورد مردم بوشهر گفت: همه جا خوب و بد داریم. در خوزستان ۵۰ به ۵۰ هستند ولی در بوشهر ۹۰ به ۱۰ هست و فقط ۱۰ درصد خوب نیستند من به بوشهر عرق دارم و پیشنهاد هم داشتم و تلاش می کنم که مردم خوشحال باشند. 

 

ویسی در مورد اینکه شاهین واقعی را چه زمانی می توان دیدگفت:مشخص نیست شاید لیز خوردم مُردم. نمی دانم ولی تمام تلاشم این است که مقابل نساجی موفق باشیم.

 

وی در مورد جذب دانیال ماهینی گفت:دانیال ماهینی دو سه ماه پیش با او صحبت کردیم برایش جا گذاشتیم بازیکن پرتوانی است ولی دو سه ماه است که بازی نکرده و دانیال در بحث مالی باید کوتاه بیاید. او به درد ما می خورد.

 

وی در پایان در مورد مشکلات تیم گفت: وقتی بازنده باشی همه چیز پیدا می شود.آدم هایی هستند که منافع شخصی دارند وقتی قهرمان شویم هم ممکن است مخالف داشته باشیم وقتی آب سربالا رفت قورباغه هم... ما با ۶ تیم بازی داریم ما با استقلال و پرسپولیس و سپاهان کاری نداریم این هم آخرش!

 

فرکی: دوبازی و نصفی است که در حق ما ظلم می شود/ از غافله عقب ماندیم

 حسین فرکی بعد از تساوی یک بر یک مقابل شاهین شهرداری بوشهر در نشست خبری گفت: خیلی مصمم بودیم که به پیروزی برسیم چون هفته گذشته باخته بودیم. البته بازی در هوای شرجی سخت بود. برای برد تلاش کردیم و بازیکنانم زحمت کشیدند اما شما بهتر از من بازی را دیدید و اینکه چقدر تیم ما چه شرایطی در بازی داشت. شاهین هم با وجود باخت مقابل سپاهان و شهرخودرو خوب بازی کرد. ما هم امروز مقابل شاهین خوب بودیم. 

 

وی افزود: بازیکنان را هم به میدان در نیمه دوم آوردیم و نتوانستیم در این بازی از ۷-۸ موقعیت گلزنی نتوانستیم استفاده کنیم در حالیکه حریف موقعیت زیادی نداشت. یک امتیاز هم در خانه حریف بد نبود. شرایط ما بهتر شده است. امیدوارم در ادامه کار بتوانیم کارمان را جبران کنیم.لازم می بینم که یادآوری به مسئولان استان کنم. چند سال پیش به بوشهر آمدم و در بازی نفت و شاهین بودم و از آن زمان تا امروز هیچ تغییری در اینجا رخ نداده است. ضمن اینکه می دانم مردم این شهر چقدر عاشق و علاقمند به فوتبال هستند.امیدوارم مسئولان توجه بیشتری کنند تا شاهین در لیگ برتر بماند. من نسبت به تیم هایی که هوادار دارند حساسیت دارم، تیم ما هوادار ندارد.

 

سرمربی پیکان در مورد شرایط تیمش از نظر فنی گفت:معتقد بودم که باید شرایط را نسبت به گذشته بهتر کنیم.در حال حاضر از غافله عقب ماندیم. ما یک نیمه بد مقابل شهرخودرو بد بازی کردیم و دوبازی و نصفی است که در حق ما ظلم می شود. با این شرایط روبه رو هستیم و سپردیم به دست تقدیر، راضی هستم به رضای خدا، نباید پایین تر از میانه جدول قرار بگیریم و شرایطش را داریم.از نظر کیفیت بازی رو به جلو هستیم. 

 

وی در مورد وضعیت تیم شاهین بوشهر گفت: ما فکر می کردیم با شرایط جوی دچار مشکل شویم اما تیم خود شاهین هم نسبت به ما بیشتر تحلیل رفته بود و تعویض های شاهین هم کمکی به این تیم نکرد. باید مسئولان از تیم حمایت کنند. اگر ویسی در شاهین نباشد و کسی دیگر هم باشد مشکلی از این تیم حل نمی شود باید تیم حمایت شود. تیم با همان شاکله لیگ یکی وارد مسابقات لیگ برتر شده است. کیفیت تیم ها را بازیکن تشکیل می دهند. ۴-۵ تیم اول جدول چه هزینه هایی برای جذب بازیکن کرده اند. ما باید براساس توانمندی و داشته های خودمان انتظار داشته باشیم. باید صبر و حوصله بیشتر کرد. ویسی هم تیم را به لیگ برتر آورده است، اتفاقی رخ نداده است. تجربه بازیکنانش بیشتر می شوند ولی در ادامه با حمایت مسئولان دست ویسی بازتر می شود، او امتحانش را در فوتبال ما پس داده است.باید شاهین تیمش را تقویت کند و شاید لازم باشد در همه پست ها تقویت صورت گرفته است.

 

فرکی در مورد بودجه باشگاه پیکان گفت:  بودجه ما ۱۰ درصد بیشتر از فصل قبل شده است.

 

***

 

دیدار نساجی - سایپا

 

مهاجری: وقتی بازیکن روزش نیست باید بیشتر به او آسیب بزنیم؟/ بازیکن با تجربه می خواهیم

 رضا مهاجری سرمربی تیم نساجی مازندران پس از شکست تیمش مقابل سایپا در جمع خبرنگاران گفت:در ابتدا باید از تماشاگران‌مان تشکر کنم زحمت اصلی را آنها کشیدند از دقیقه یک تا دقیقه ۹۰ تیم را تشویق کردند. شاید یکی از دلایلی که ما توانستیم به بازی برگردیم حمایت تماشاگران بود. امروز جا دارد به سایپا تبریک بگویم. شرایط به نفع سایپا اقبال داشت. اشتباهات فردی ما هم روی نتیجه بازی تأثیر صددرصد داشت ولی من به بچه‌هایم هم گفتم ما می‌توانیم نتیجه را برگردانیم که البته بازی در زمانی که ۲ بر صفر بود نباید ۳ بر صفر می‌شد. بالاخره فوتبال است. بازیکنان ما جوان هستند و ما باید تاوان بدهیم ولی برای این تماشاگر باید تلاش‌مان را بیشتر کنیم.

 

وی در خصوص عملکرد داوری افزود:  ما در مورد داوری نباید صحبت کنیم.

 

سرمربی تیم نساجی مازندران در ادامه گفت: شما اگر بازی قبلی ما را هم نگاه کنید می‌بینید که جوانی، بی‌تجربگی و اشتباهات فردی بازیکنان ما تأثیرگذار بود. ما باید بیشتر روی بازیکنان‌مان کار کنیم.

 

مهاجری در خصوص نبودن برخی بازیکنان باتجربه تیمش تأکید کرد: باشگاه پیگیر است این هم یک قانون است. باشگاه بدهی دارد و این بدهی مربوط به الان نمی‌شود. ما در این بدهی‌ها باز هم توانستیم یکسری بازیکن اضافه کنیم و اگر تعدادی بازیکن باتجربه به ما اضافه شود شرایط ما بهتر خواهد شد.

 

وی در خصوص صحنه پنالتی گفت: من در خصوص پنالتی با مهدی صحبت نکردم. 

 

سرمربی تیم نساجی مازندران در مورد عملکرد دروازه‌بان‌هایش عنوان کرد: فوتبال است دیگر، یک روز، روز خوب دارد و یک روز، روز بد، امروز روز ما نبود. گلرهای ما جوان بودند اگر شما به گلرهای بزرگ هم نگاه کنید می‌بینید که آنها هم گل‌های بد خورده‌اند. ما نقطه ضعف داریم و باید نقطه‌ ضعف‌مان را برطرف کنیم.بالاخره آنها بازیکن هستند و ما نباید اجازه بدهیم که آنها بیشتر از این آسیب ببینند. یک روز، روز خوب بازیکن ما نیست چه کار باید بکنیم باید بگذاریم آسیب بیشتری ببینند؟ 

 

مهاجری در پایان خاطرنشان کرد: مدیرعامل تیم ما مشخص شده است و ما کارمان را می‌کنیم و بحث فنی را جلو می‌بریم.می‌دانستیم به کجا آمده‌ایم این مشکلات هم بوده و امروز به وجود نیامده است و روز به روز خدا را شکر می‌کنم که مشکلات کمتر می‌شود. ما ان‌شاءالله قوی‌تر کار می‌کنیم.

 

صادقی: در آخر بازی شرایط این قدر سخت شد که زمان نمی‌گذشت/ باید اشتباهاتمان را جبران کنیم

 ابراهیم صادقی پس از پیروزی چهار بر سه تیمش مقابل نساجی در نشست خبری پس از بازی گفت: اول خدا را شکر می‌کنم که توانستیم برنده بازی باشیم. بازی که هفت گل دارد قطعا بازی جذابی است. در مجموع از همه بازیکنانم تشکر می‌کنم که با تمام وجود تا آخر بازی بازی کردند.

 

وی افزود: برای ما مهم این بود که بچه‌ها تمام توانشان را گذاشتند و خیلی برای ما مهم است که با تمام وجود بازی کنیم و تمام انرژی‌مان را بگذاریم. این خیلی خوب بود ولی درمورد گل‌هایی که خوردیم قطعا باید با تیم‌مان بیشتر صبحت کنیم‌. تیم ما جوان است و روی اشتباهات خیلی ساده که می‌توانستیم گل نخوریم گل خوردیم.در اواخر بازی حساس شد و اینقدر شرایط سخت بود که زمان نمی‌گذشت. در مجموع بازی خوبی بود امیدوارم که بتوانیم روندمان را تا آخر لیگ حفظ کنیم. هفته به هفته شرایط سخت‌تر می‌شود، خیلی جای خوشحالی دارد که امروز توانستیم برنده باشیم. 

 

سرمربی تیم سایپا در مورد وقفه چند روزه در لیگ و تعطیلی لیگ افزود: درمورد این قضیه قبلا صحبت کردم و مشکل گل‌هایی که خوردیم از نظر من تعطیلی لیگ نبود تیم ما جوان است و به خاطر تک اشتباهاتی که داشتیم گل خوردیم و تحت فشار قرار گرفتیم. در هر صورت بازی‌های تیم ملی هم بسیار مهم است ما هم در این وقفه‌ها سعی کردیم بازی دوستانه داشته باشیم. روی بچه‌هایمان کار می‌کنیم از همین بازی درس می‌گیریم تا در بازی‌های بعدی بتوانیم اشتباهاتمان را جبران کنیم. 

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: فوتبال لحظه است و وقتی ما گل نمی‌زنیم قطعا گل می‌خوریم و باید بیشتر کار کنیم که روز به روز بهتر شویم. 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------