غلامپور: داور با ما نامهربان بود/ مدیریت قبلی در حق بازیکنان ظلم کرداخبار,اخبار امروز,اخبار جدید
فیلم سینمایی «سرخ پوست» روزهای پایانی آذر ماه امسال در سه فستیوال بین‌المللی شرکت می‌کند.

به گزارش فارس، بهزاد غلامپور بعد از شکست خانگی ۲ بر یک مقابل ماشین سازی تبریز عنوان کرد: بازیکنان استقلال خیلی خوب کار کردند. در شرایط سخت سه بازی انجام دادیم. امروز داوری با ما مهربان نبود و با ما خیلی بد بود.

 

وی ادامه داد: حریف دو موقعیت داشت که یکی از آنها گل شد. بازیکنان در این سه بازی خیلی خوب تلاش کردند.

 

وی در مورد اینکه هواداران از این شرایط ناراضی هستند و چرا استقلال به این روز افتاده است، گفت: این مسائل به مدیریت قبل برمی‌گردد. آنها باید شرایط ایده‌آل را برای مربی حرفه‌ای ما فراهم می‌کردند. او مربی حرفه‌ای است.

 

وی در مورد اینکه خلیل‌زاده گفته استراماچونی برمی‌گردد و شما چه خبری دارید، اظهار داشت:‌ این را باید از خودش پرسید. ایشان و بقیه آقایان باید به این سؤال جواب بدهند اما مدیریت قبلی باشگاه خیلی در حق بازیکنان ظلم کرد. من اطلاعی از این مسائل ندارم و آقای خلیل‌زاده باید جواب بدهد.

 

مربی استقلال در مورد اینکه بازی سپاهان و استقلال لغو می‌شود یا برگزار خواهد شد، گفت: تا این لحظه که انجام می‌شود. باشگاه را نمی‌دانم اما ما و بازیکنان آماده این بازی هستیم.

 

غلامپور در پاسخ به فارس مبنی بر اینکه با بازیکنان امید مقابل سپاهان بازی می‌کنید یا آنها را به تیم امید می‌دهید، عنوان کرد: وقتی بازیکنان امید ما را خواستند، باید در اختیارشان بگذاریم. اگر بازیکنان نروند، محروم می‌شوند. بازیکنان را در اختیار تیم امید قرار می‌دهیم و بقیه مسائل به باشگاه برمی‌گردد. قرار بود بدون بازیکنان امید در جام حذفی بازی کنیم.

 

باغ آبادی: استقلال را در اوجش بردیم/ دفاع در فوتبال هنر است

 مربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: توانستیم در شرایط سخت، از استقلال که در روزهای اوجش به سر می‌برد، سه امتیاز بگیریم.

 

رسول خطیبی بعد از پیروزی ۲ بر یک مقابل ماشین سازی تبریز در نشست خبری حاضر نشد. غلامرضا باغ آبادی به نشست آمد و عنوان کرد: عذرخواهی می کنم که خطیبی به نشست نیامد و ایشان هم عذرخواهی کرد. بازی جانداری بود و سه گل داشت.

 

وی ادامه داد: استقلال در شهر خودش و مقابل هوادارانش بازی می کرد. بازیکنان ما مردانه بازی کردند و توانستیم در شرایط سخت، از استقلال که در روزهای اوجش به سر می برد، سه امتیاز بگیریم.

 

وی در مورد بازی دفاعی تیمش گفت: دفاع در فوتبال هنر است. ما ضرباتی هم به تیرک دروازه استقلال زدیم اما در نهایت هم پیروز شدیم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------