آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,محمود فکری و ابراهیم صادقی

فکری: از صدرنشینی استقلال ناراحتند/ صادقی: به خوبی بازی را کنترل کردیم و برنده شدیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال بعد از باخت مقابل سایپا، گفت: بعضی‌ها از این که استقلال در این فصل بوی قهرمانی می‌دهد و در صدر…


ناراحتی شدید کالدرون در نشست خبری: من احمق نیستم، دروغ را تمام کنید و به من احترام بگذاریداخبار,اخبار امروز,اخبار جدید
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما باید یک برنامه‌ریزی حرفه‌ای داشته باشیم و افرادی که به دنبال منافع شخصی هستند و مانع پیشرفت این باشگاه می‌شوند این باشگاه را ترک کنند.

به گزارش فارس، گابریل کالدرون بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: بخاطر این سه امتیاز به بازیکنان تیمم تبریک می گویم. نیمه دوم برنامه داشتیم که گل های بیشتری بزنیم اما 10 نفره شدیم و بازی پیچیده شد و به لطف بازیکنان و حمایت هواداران سه امتیاز را گرفتیم.

 

* ترجیح می‌دهم به جای جذب بازیکن خارجی طلب بازیکنان پرداخت شود

 وی در مورد اینکه ظاهراً قرار است هافبک و مهاجم خارجی جدید جذب کنید، عنوان کرد: بعد از بازی ترجیح می‌دهیم راجع به این مسئله حرف نزنم ما درخواست کردیم بازیکنان جدیدی به ما اضافه شوند. مدیر باشگاه هم به من گفت با یک بازیکن خارجی به توافق رسیدیم اما ترجیح می‌دهم به جای این کار بازیکن ایرانی به ما ملحق شود و پولی که قرار است به بازیکن خارجی بدهند به بازیکنان ایرانی پرداخت شود. ما خارجی‌‌ها هنوز دریافتی از باشگاه نداشته‌ایم و ترجیح می‌دهم به جای جذب بازیکن خارجی طلب بازیکن‌ها پرداخت شود. امیدوارم قبل از آغاز تمرینات برای نیم‌فصل دوم مشکلات مالی حل شود و پاداش‌ها و مطالبات بازیکنان به آنها پرداخت شود.

 

* برای رسیدن به اهداف حمایت باشگاه لازم است

 کالدرون  ادامه داد: به بازیکن خارجی نیازی نداریم و بودجه باشگاه باید صرف بازیکن داخلی شود. از روز 6 ژانویه بازیکنان خارجی باید سر تمرین تیم حضور پیدا کنند.

 

درادامه صحبت های سرمربی پرسپولیس مترجم این تیم گفت: آقای کالدرون 6 ماه با تمام وجود با تمام مشکلات کار کرد.

 

سرمربی سرخپوشان تاکید کرد: بدون درخواست چیزی مشکلات را پشت‌سر گذاشتم  و هواداران حمایت کردند ولی ما هنوز نتوانستیم آن شادی که لیاقت این هواداران است را به آنها بدهیم. همه اینها باعث شد تا حمایت و لطف طرفداران را داشته باشیم. برای رسیدن به اهداف حمایت باشگاه لازم است.

 

* حس می کنم باشگاه می گوید من بروم ولی نمی خواهم باشگاه را ترک کنم

 وی افزود: به خاطر رفتاری که با من شد حس می‌کنم که باشگاه می‌گوید که من بروم ولی من نمی‌خواهم این باشگاه را ترک کنم. یکسری شرایط دارم و باید سازماندهی جوری شکل بگیرد که در خور هواداران باشد. ما باید یک برنامه‌ریزی حرفه‌ای داشته باشیم و افرادی که به دنبال منافع شخصی هستند و مانع پیشرفت این باشگاه می‌شوند این باشگاه را ترک کنند.

 

* رفتارهایی که با من شد شایسته نبود

 سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه بارها گفته‌اید افرادی از داخل باشگاه می‌خواهند که شما بروید و با شما خوب رفتار نکردند آیا بهتر نیست در این مورد شفاف‌تر صحبت کنید، گفت: افراد باید حرفه‌ای باشند. این سازماندهی و برنامه‌ریزی حرفه‌ای نیست. رفتارهایی که با من شد خوب و شایسته نبود. هر مربی فلسفه خودش را دارد. کالدرون نشان داد که زمین تمرین آماده می‌کند، دروازه‌ را هل می‌دهد آن هم بازیکنی که دو دوره در فینال جام جهانی حضور داشته. من به احترام هواداران و بازیکنان این کارها را کردم و چیزی برای خودم نخواستم و چیزی نگفتم شما هم نتیجه‌اش را می‌بینید اگر مهاجم خارجی داشتیم و هشت گل می‌زد اکنون 10 امتیاز از تیم‌های دیگر بیشتر داشتیم.

 

* از مسئولان خواهش می‌کنم به منافع شخصی خودشان فکر نکنند 

 کالدرون تصریح کرد: از مدیر باشگاه و وزارتخانه می‌خواهم که سازماندهی در خور بازیکنان و هواداران پرسپولیس داشته باشد. شما رسانه‌ها باید به آینده فوتبال کشورتان کمک کنید. فوتبال ایران کیفیت دارد. فوتبال ایران می‌تواند خیلی بهتر شود و کیفیت دارد. پس از مسئولان خواهش می‌کنم به منافع شخصی خودشان فکر نکنند و به فکر منافع جمع باشند. نباید اجازه بدهید این افراد قدرت پیدا کند من متواضعانه و صادقانه کار کرده‌ام. 

 

* من احمق نیستم، آنچه در موبایل ها می بینید حقیقت ندارد

 وی افزود: ما یک تیم بودیم هر کسی در این تیم بازی می‌کرد ما برنده می‌شدیم این یعنی یک پایه برای تبدیل شدن به بهترین تیم آسیا؛ ما یک تیم خوب فوتبال داریم. هواداران و بازیکنان خوبی داریم اما من به حمایت باشگاه نیاز دارم. شش ماه است که با من حرف می‌زنند و می‌گویند ان‌شاءالله فردا! آن چیزی که می‌بینید و می‌شنوید و در موبایل‌ها می‌بینید و می‌خوانید حقیقت ندارد. من احمق نیستم رزومه‌ام به عنوان بازیکن و مربی مشخص است و من آدم احمقی نیستم.

 

* دیگر دروغ ها تمام شود، می خواهم به من احترام بگذارند

 سرمربی پرسپولیس با اشاره به علاقه‌مند شدنش به تیم پرسپولیس و هوادارانش گفت: من عاشق این مردم و تیمم شده‌ام اما دیگر نمی‌توانم تحمل کنم. در این مدت با کاپیتان تیم در ارتباط خواهم بود. امیدوارم طلب سال‌های گذشته بازیکنان پرداخت شود. پولی که می‌خواهند برای خرید بازیکن خارجی بدهند را پرداخت نکنند. من می‌گویم بازیکن خارجی نمی‌خواهم و مسئولیتش را هم می‌پذیرم برایم دو بازیکن ایرانی  بگیرند. دیگر دروغ‌ها تمام شود می‌خواهم به من احترام بگذارند شش ماه به من احترام نگذاشتند.

 

* تنها چیزی که دریافت کردم بی احترامی بود

 کالدرون در پاسخ به سؤال خبرنگاری که آیا گلایه شما نسبت به پاداش باشگاه است، اظهار داشت: نه، من پول قراردادم را نگرفته‌ام. برای این باشگاه جانم را گذاشته‌‌ام. تنها چیزی که دریافت کردم بی‌احترامی بود.

 

سرمربی پرسپولیس با ناراحتی نشست خبری را ترک کرد.

 

مهاجری: حقمان مقابل پرسپولیس باخت نبود/ شاخص آلودگی امروز چقدر بود؟

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت:نمی خواهم گلایه کنم ولی روزی که بازی ما با پرسپولیس کنسل شد بازیکنان ما کامل بودند.

 

 

رضا مهاجری بعد از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: به پرسپولیس تبریک می گویم، در این بازی حق مان باخت نبود آنها بردن را بلد بودند ولی ما بلد نبودیم. دو سه آیتم هست.

 

وی افزود: نمی خواهم گلایه کنم ولی روزی که بازی ما با پرسپولیس کنسل شد بازیکنان ما کامل بودند. آن روزی که بازی لغو شد شاخص آلودگی چند بود امروز شاخص آلودگی چند بوده است؟ همکاری خوب با تیم امید داشتیم ولی از نظر تعویض به مشکل خوردیم. بازیکنان پرسپولیس خوب عمل کردند ولی بازیکنان ما دقت کافی را نداشتند و در روزی که مستحق باخت نبودیم باختیم. تغییر سیستم دادیم تا پرسپولیس را بیشتر تحت فشار قرار بدهیم که این طور هم شد. پرپسولیس بازیکنان ملی پوش دارد و در خانه خودش بازی کرد. هواداران ما هم برایمان سنگ تمام گذاشتند. 

 

وی افزود: امیدوارم شرایط تیم نساجی به گونه‌ای رقم بخورد که در شأن شخصیت تیم و شهر و استان ما باشد. به تیم داوری مسابقه هم خسته نباشید می‌گویم،  داوری مشکلی نداشت.

 

سرمربی نساجی در مورد اینکه چرا از انجام یک تعویض خود پشیمان شد، گفت:‌ ما می‌خواستیم یکی دیگر را به میدان بیاورم که توان عبور از بازیکنان پرسپولیس داشت اما ناهماهنگی در کارت بازیکن و شماره پیراهنش باعث شد که نتوانیم او را به میدان بیاوریم.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------