پاسخ قاطع باشگاه فولاد به شایعه مدیرعاملی آجورلو: اصلا!/ معاون باشگاه استقلال، مدیر جدید باشگاه فولاد ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

ورزش سه نوشت: باشگاه فولاد در خصوص شایعات پیرامون صندلی مدیرعاملی این باشگاه اظهار نظر کرد.

 

بعد از استعفای حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق فولاد خوزستان، مهندس حمیدرضا رادکیا با رای هیات مدیره به عنوان سرپرست جدید این باشگاه انتخاب شد. با ورود سرپرست جدید، فولاد موفق شد در اراک آلومینیوم را شکست دهد و نیم فصل اول را به پایان برساند.

در حالی که فولاد این روزها به شدت درگیر نقل و انتقالات است و قصد دارد لیست خود را کامل کند، دیروز شایعه‌ حضور آجرلو به جای رادکیا در راس مدیریت این باشگاه مطرح شد.

 

آرمین مرادی سخنگوی باشگاه فولاد خوزستان اما قویا این شایعه را تکذیب می‌کند و می‌گوید: حضور آقای آجورلو در فولاد؟ اصلا نشنیده‌ایم! قویا این خبر را تکذیب می‌کنیم. آقای رادکیا به فعالیت‌شان ادامه می‌دهند و کوچکترین بحثی درباره تغییرات وجود ندارد. ایشان تازه به فولاد آمده‌اند و در این مدت روند کار تیم و باشگاه خوب بوده. ضمن تکذیب شایعات از رسانه‌ها درخواست داریم تا اخبار رسمی را از کانال خود باشگاه دنبال کنند. فولاد در حال حاضر به حمایت رسانه‌ها نیاز دارد و امیدواریم پیش از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا همراه ما باشند.

 

سخنگوی فولاد همچنین از فدراسیون فوتبال چنین درخواستی دارد: یکم اسفندماه در لیگ قهرمانان مقابل الفیصلی بازی داریم‌. ما نماینده ایران در آسیا هستیم. توقع حمایت داریم. آقای نکونام سرمربی تیم در کنفرانس مطبوعاتی خود به نکاتی اشاره کرد. نگاه فدراسیون و سازمان لیگ به فولاد باید نگاه ملی و حمایتی باشد. موفقیت ما موفقیت ایران است. قطعا آقای تاج و همکاران‌شان در این مسیر کنار فولاد خواهند بود. انشالله که صدای فولاد را بشنوند.

 

آرمین مرادی در پایان می‌گوید: در حال حاضر سفت و سخت پیگیر نقل و انتقالات باشگاه هستیم. آقای نکونام و همکارانش درخواست‌هایی دارند. باشگاه هم تمام هم و غمش جذب بازیکنان مورد نظر کادر فنی است. زمان کمی تا پایان نقل و انتقالات باقی مانده و امیدواریم تیم خوبی برای حضور در لیگ قهرمان ببندیم.

 

 معاون باشگاه استقلال، مدیر جدید باشگاه فولاد

معاون پیشین باشگاه استقلال به کادر مدیریتی باشگاه فولاد خوزستان اضافه خواهد شد.

 

به گزارش فارس، معاون باشگاه استقلال قرار است در باشگاه فولاد خوزستان مشغول به کار شود.

 

سعید فتاحی که با حضور مصطفی آجورلو وارد باشگاه استقلال شد و مدتی نیز در زمان علی فتح الله زاده وظایف اجرایی را بر عهده داشت، قرار است در باشگاه فولاد به فعالیت بپردازد.

 

فتاحی قرار است پس از سفر به اهواز و مذاکره با مدیران ارشد باشگاه فولاد به عنوان معاون اجرایی یا قائم مقام در این باشگاه مشغول به کار شود.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023