شیشه عمر مربیگری لمپارد در دست میلیاردر ایرانی  لمپارد ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
جلسه فوق العاده هیات مدیره اورتون با ریاست فرهاد مشیری قرار است درباره تعیین سرنوشت فرانک لمپارد برگزار شود. 

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی استار، فرانک لمپارد تا ۲۴ ساعت آینده ممکن است از هدایت تیم فوتبال اورتون برکنار شود. به نظر می رسد که برکناری فرانک لمپارد از اورتون پس از باخت خارج از خانه "تافی‌ها" مقابل وستهام به زودی نهایی شود.

 

سران اورتون از نتایج تیم خود در این فصل اصلا رضایت ندارند. هیات مدیره باشگاه به ریاست فرشاد مشیری میلیاردر ایرانی قرار است به زودی درباره این مربی تعیین تکلیف کند.

 

شاگردان لمپارد اکنون در ۱۴ بازی اخیر تنها یک برد کسب کرده اند و در رده نوزدهم لیگ برتر قرار دارند. به نظر می رسید که او پس از شکست خانگی مقابل برایتون اخراج شود ولی این اتفاق رخ نداد. فرهاد مشیری مالک اورتون بعد از آن دیدار خواستار ثبات در تیم شد ولی از آن زمان به بعد اورتون هر ۳ بازی بعدی خود را نیز باخته است.

 

این میلیاردر ایرانی روز شنبه برای اولین بار از اکتبر ۲۰۲۱ در بازی اورتون حضور داشت.

 

باشگاه در حال بررسی نامزدهای دیگری است که در صورت برکناری لمپارد می توانند وارد شوند و هدایت این تیم را بر عهده بگیرند. آنها همچنین می‌دانند که تنها یک هفته تا بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه باقی مانده است.

 

آرنات دانجوما مهاجم ویارئال قرار است این هفته به صورت قرضی خریداری شود اما لمپارد در صورت ماندن در این تیم، خواهان بازیکنان دیگری است.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023