آخرین اخبار ورزشی

روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.09.12/ زنگ خطر برای جام ملت ها!

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.09.12 را در زیر مشاهده کنید. روزنامه خبرورزشی روزنامه گل روزنامه ابرار ورزشی…

جزئیات مبلغ دریافتی ساپینتو از برزیلی‌ها فاش شد ساپینتو,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
رسانه معتبر برزیلی از جزئیات مبلغ دریافتی سرمربی استقلال در پی شکایت به فیفا خبر داد. 

به گزارش فارس، نشریه «گلوبو» برزیل در گزارشی به جزئیات شکایت ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال علیه باشگاه واسکادوگاما و در نهایت جزئیات پرداخت این باشگاه برزیلی به سرمربی پرتغالی پرداخت.

 

این رسانه برزیلی نوشت: باشگاه واسکادوگاما مجبور شد 1.4 میلیون رئال برزیل به سرمربی پرتغالی و دو عضو کادرفنی اش بپردازد تا بتواند بازیکنان را ثبت کند.

 

واسکو در فوریه گذشته توسط فیفا مجازات شد تا کبلغ 1005375 رئال به ریکاردو سا پینتو پرداخت کند. این باشگاه جمعه گذشته اعلام کرد که بدهی خود را به طور کامل پرداخت کرده و اکنون در انتظار رفع محرومیت از بالاترین نهاد فوتبالی(فیفا) است تا بتواند بازیکنان را ثبت نام کند.

 

 ساپینتو,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

ساپینتو در 10 دسامبر سال گذشته علیه واسکو به فیفا شکایت کرد. این مربی مدعی شد که حتی یک رئال از مبلغ پیش بینی شده در قراردادش که در ژانویه با باشگاه منعقد شده دریافت نکرده است.

 

تصمیم فیفا به نفع ساپینتو در تاریخ 8 فوریه 2022 منتشر شد. این حکم واسکو را وادار کرد که همه بدهی هایش را یکباره با سود ماسبق سالانه 5 درصد بپردازد.

 

*طبق قرارداد بین واسکو و ساپینتو وجه پرداختی به سرمربی پرتغالی به شرح زیر است:

 

974,375 BRL(رئال برزیل) حقوق تقسیم شده به سه قسط 324,791.66 BRL که در فوریه، مارس و آوریل 2021 پرداخت می شود.

 

سود در تاخیر پرداخت به ارزش 31000 BRL به سه قسط 10333.33 BRL تقسیم شده است که در فوریه، مارس و آوریل 2021 پرداخت می شود.

 

واسکو اعلام نکرده که دقیقا چه زمانی تصمیم فیفا به آنها اعلام شده است. این باشگاه تنها جمعه گذشته اعلام کرد که برای خلاص شدن از شر این بدهی و رفع محرومیت مبلع 1.4 میلیون رئال پرداخت کرده است. تفاوت تقریباً 400 هزار رئالی به دلیل بدهی با دو عضو دیگر کادرفنی ساپینتو است.

 

بدین ترتیب سرمربی استقلال بعد از شکایت به فیفا از باشگاه واسکادوگا در نهایت یک میلیون رئال برزیل به جیب زده است و 400 هزار رئال هم به دو دستیار سابقش رسیده است.

 

 ساپینتو,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022