آخرین اخبار ورزشی

جدول لیگ برتر در پایان هفته بیست و سوم،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

جدول لیگ برتر در پایان هفته بیست و سوم | پرسپولیس سایه به سایه استقلال در کورس قهرمانی؛ سپاهان جاماند

تیم پرسپولیس با شکست ملوان در لیگ برتر همچنان در کورس قهرمانی با استقلال قرار گرفت. به گزارش تسنیم، هفته بیست‌وسوم مسابقات…

مصاحبه جذاب آرنولد با هادی چوپان پس از قهرمانیمصاحبه جذاب آرنولد با هادی چوپان ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
هادی چوپان می‌گوید: بچه که بودم کلی پول خرج می‌کردم تا فیلم‌های آرنولد را ببینم. امروز با او روی یک استیج ایستاده‌ایم و اسطوره آرزوهایم به من جایزه می‌دهد.

به گزارش خبرآنلاین؛ هادی چوپان پس از قهرمانی در مسابقات آرنولد کلاسیک خطاب به مردم ایران گفت: شما لایق بیشترین قهرمانی‌ها هستید و اگر کم‌کاری کردم، حلالم کنید.

 

هادی چوپان، قهرمان پرورش اندام جهان، پس از قهرمانی در مسابقات آرنولد کلاسیک گفت: این قهرمانی را به مردم ایران تقدیم می‌کنم چرا که آنها لایق بیشترین قهرمانی‌ها هستند.

 

مرد پرافتخار ورزش ایران ادامه داد: خیلی خوشحال هستم که بار دیگر توانستم شما مردم ایران را خوشحال کنم. نام ایران همیشه در اوج می‌درخشد.

 

او در ادامه پیامش برای مردم ایران افزود: در این ۲۰ سال اگر کم کاری کردم و ناراحت‌تان کردم من را حلال کنید، بیشتر از این دیگر در توانم نبود.

 

هادی چوپان که طی روزهای گذشته بارها با آرنولد روبرو شده بود در این مورد گفت: من زمانی که بچه بودم همیشه کلی پول خرج می‌کردم تا فیلم‌های آرنولد را بگیرم و ببینم و آرزویم بود یک روزی آرنولد را از نزدیک ببینم و با او عکس بگیرم.

 

قهرمان پرورش اندام جهان ادامه داد: امروز روی یک استیج با آرنولد که هر دو قهرمانی در مسترالمپیا را تجربه کردیم ایستادم و به اسطوره‌های زمان خودمان تبدیل شدیم. باعث افتخار من است که بزرگترین بدنساز جهان امروز به من مدال داد.

 

هادی چوپان خطاب به آرنولد قهرمان و اسطوره بدنسازی جهان گفت: من خیلی خوشحال هستم که شما را می‌بینم و امروز در کنار شما ایستاده‌ام و افتخار می‌کنم که با شما عکس یادگاری دارم. من از همه، به خصوص مربی و خانواده عزیزم تشکر می‌کنم که تمام سختی‌های من را تحمل کردند و به من انگیزه دادند تا بتوانم در این مسابقات شرکت کنم. از تمام کسانی هم که این مسابقات را برگزار کردند تشکر می‌کنم چرا که باعث شدند کسانی که آرزو داشتند به آرزوی خود برسند.

 

هادی چوپان در پایان گفت: بچه که بودم کلی پول خرج می‌کردم تا فیلم‌های آرنولد را ببینم. امروز با او روی یک استیج ایستاده‌ایم و اسطوره آرزوهایم به من جایزه می‌دهد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------