حمله بی‌سابقه عضو کمیته فنی به سخنگوی فدراسیون فوتبال/ تعجب کروات‌ها از آینده اسکوچیچفدراسیون فوتبال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال گفت: کمیته فنی فدراسیون فوتبال به شدت مخالف بازگشت کی‌روش است. 

ابراهیم قاسمپور سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال درباره وضعیت این کمیته اظهار داشت: مسئولان جدید فدراسیون فوتبال هنوز تکلیف کمیته فنی را مشخص نکرده‌اند و صحبتی هم با ما نشده که بمانیم یا برویم. البته شاید خودمان در یکی، ۲ روز آینده جلسه‌ای بگذاریم و به جمع بندی نهایی برسیم.

 

وی ادامه داد: مسئول جدید فدراسیون فوتبال که می‌آید، تفکرات جدید دارد و باید دید که او کمیته فنی قبول دارد یا نه!

 

سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال درباره وضعیت اسکوچیچ در تیم ملی فوتبال تصریح کرد: ما دلایل خود را برای برکناری اسکوچیچ اعلام کردیم، اما هیات رییسه تصویب کرد که اسکوچیچ بماند و اعضای آن باید جوابگو باشند. احسان اصولی (عضو هیئت رییسه و سخنگوی فدراسیون) که اصول فوتبال را زیرپا گذاشت اکنون باید جواب بدهد. تاج رییس فدراسیون فوتبال هم نقطه نظرات خود را درباره سرمربی تیم ملی دارد و او باید تصمیم بگیرد.

 

قاسمپور در پایان درباره احتمال بازگشت کی‌روش به تیم ملی فوتبال خاطرنشان کرد: کمیته فنی فدراسیون فوتبال به شدت مخالف بازگشت کی‌روش است. اگر او به تیم ملی برگردد، به ما و کسانی که کی‌روش را بیرون کردند، تو دهنی زده می‌شود!

 

فدراسیون فوتبال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 تعجب کروات‌ها از آینده اسکوچیچ؛ ایران ناجی را فراری می‌دهد؟

رسانه‌های کروات از احتمال برکناری اسکوچیچ قبل از جام جهانی 2022 ابراز تعجب کردند.

تعجب کروات‌ها از آینده اسکوچیچ؛ ایران ناجی را فراری می‌دهد؟

 

به گزارش فارس، رسانه‌های کروات امروز از احتمال برکناری دراگان اسکوچیچ صحبت کردند و تعجب خود را این اخبار مطرح در ایران بیان کردند.

 

سایت «sportske» کرواسی در این زمینه نوشت: وضعیتی باورنکردنی در فوتبال ایران؛ آنها قصد دارند اسکوچیچ کروات که این تیم را در شرایط سخت راهی جام جهانی کرد، اخراج کنند و یک خارجی شکست خورده را جانشینش کنند.

 

این رسانه کروات عامل این آشفتگی برای آینده اسکوچیچ را مهدی تاج رئیس جدید فدراسیون فوتبال ایران معرفی کرد.

 

همچنین نشریه «index» کرواسی در این زمینه نوشت: دراگان اسکوچیچ که ایران راهی جام جهانی کرد. حالا می‌خواهند او را فراری بدهند؟

 

فدراسیون فوتبال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022