بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به استراماچونی ربطی ندارد ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
به دلیل پرداخت نشدن مطالبات سرمربی ایتالیایی سابق استقلال،‌ پنجره نقل و انتقالات این باشگاه موقتا بسته شد. 

به گزارش  ورزش سه ، آندره آ استراماچونی سرمربی سابق استقلال به دلیل پرداخت نشدن مطالبات خود به فیفا شکایت کرده بود. او ابتدا حکمی بسیار سنگین را علیه استقلال گرفت اما با اعتراض باشگاه آبی پوش پایتخت پرونده به دادگاه عالی ورزش رفت.

 

بعد از ارائه مستندات توسط باشگاه استقلال، سرانجام وکلای باشگاه موفق شدند این رای را بشکنند و مبلغ پرداختی به استراماچونی را به 350 هزار یورو کاهش بدهند. مساله اصلی اما اینجا است که همین مبلغ هم هنوز پرداخت نشده است!

 

بر اساس حکم CAS استقلال 30 روز زمان داشت تا مطالبات استراماچونی به علاوه جریمه تاخیر آن را پرداخت کندو حالا با پایان این مهلت هنوز پول به حساب مربی ایتالیایی نرفته است.

 

از این رو با توجه به اعلام قبلی به باشگاه استقلال، پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه موقتا بسته شده تا مدیران پول استراماچونی را بپردازند.

 

بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال بعد از اطلاع رسانی وکیل استراماچونی به فیفا مبنی بر عدم پرداخت پول صورت گرفته است. البته این موضوع موقتی است و به محض اینکه پول پرداخت شود و وکیل استراماچونی تاییدیه دریافت مبلغ را بدهد پنجره باز خواهد شد.

 

این در شرایطی است که استقلال حداقل تا نیم فصل رقابت های لیگ برتر هم بازیکن جدیدی به خدمت نخواهد گرفت و قطعا در ماه های آینده موضوع پرداخت پول به استراماچونی حل خواهد شد و پنجره نیز باز می‌شود تا آبی ها مشکلی برای یارگیری در نیم فصل نداشته باشند.

 

***

 

سمیعی: بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به استراماچونی ربطی ندارد

فرشید سمیعی، پنجره نقل و انتقالات موقتا بسته شده است و ربطی به شکایت آندره آ استراماچونی ندارد.

 

فرشید سمیعی معاون حقوقی باشگاه استقلال در گفت‌وگو با رسانه رسمی این باشگاه در خصوص بسته شدن پنجره نقل و انتقالات آبی‌پوشان پایتخت اظهار کرد: پنجره نقل و انتقالات استقلال به صورت موقت به دلیل طلب میلیچ بسته شده و ربطی به پرونده استراماچونی ندارد. این بازیکن ۱۸۰ هزار دلار طلب داشت که این پول پرداخت شده است ولی چون خسارت تاخیر تادیه از زمان ابلاغ رای تا زمان تادیه محکوم به،  پرداخت نشده بود، پنجره موقتا بسته شده است.

 

وی افزود: ۴۷ هزار دلار مبلغ خسارت تاخیر تادیه از زمان ابلاغ رای تا زمان پرداخت است که به زودی پرداخت می‌شود و مشکلی از این بابت وجود ندارد. با توجه به تحریم های بانکی و مشکلات نقل و انتقال پول، مقداری تاخیر در پرداخت به وجود آمده که به زودی این مساله برطرف می‌شود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022