آخرین اخبار ورزشی

اخبار،اخبار جدید،اخبار روز

اظهارات جنجالی سرپرست نفت:آقای افشاریان بدهی‌ات کم شد؟| - کمیته انضباطی آقای سرپرست را تا اطلاع ثانوی محروم کرد

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از صدور دستور موقت برای سرپرست تیم صنعت نفت آبادان خبر داد. به گزارش ایرنا، با توجه به اتفاقات…

استقلال پول‌های بورسی را صرف چه کاری کرد؟ باشگاه استقلال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
پس از آنکه نماد باشگاه استقلال به دلیل شفاف نبودن منابع مصرف شده توسط این باشگاه بسته شد، اکنون این باشگاه جزئیات پول‌های برداشت شده از حساب را در سامانه کدال منتشر کرد.

به گزارش ایسنا، ورود باشگاه استقلال به بازار سرمایه با پذیره‌نویسی سهام این باشگاه آغاز و این پذیره‌نویسی باعث شد ۳۵۹ میلیارد تومان عاید باشگاه استقلال شود. از همان ابتدا قرار شد این پول زیر نظر کمیته‌ای سه نفره متشکل از نماینده سازمان خصوصی‌سازی، وزارت ورزش و باشگاه پرسپولیس هزینه شود. اما به نظر می رسد آبی‌ها به تعهد پایبند نبودند و نماد استقلال به دلیل روشن نبودن منابع مصرف شده حاصل از پذیره نویسی، دقیقا یک ماه بعد از قابل معامله شدن نماد، بسته شد.

 

در این راستا، هشتم آبان ماه باشگاه استقلال در نامه‌ای با امضای علی فتح‌الله زاده، مدیرعامل این باشگاه جزئیات هزینه‌ای استقلال را منتشر کرد.

 

در این نامه فتح‌الله‌زاده متعهد شد پس از دریافت وجوه درآمدی باشگاه از شرکت‌های طرف قرارداد، اختلاف حساب موجود جبران شود.

 

در نهایت امروز، باشگاه استقلال در اطلاعیه "افشای اطلاعات با اهمیت" در سامانه کدال، جزئیات پول‌های برداشت شده از حساب را منتشر کرد.

 

طبق جداولی که باشگاه استقلال منتشر کرده است، بیش از ۲۲۰ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از منابع حاصل از پذیره نویسی این باشگاه برداشت شده و ۱۲۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان موجودی بانک این باشگاه است.

 

 باشگاه استقلال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

 باشگاه استقلال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

      Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022