افزایش مخالفان کی‌روش در هیات رئیسه/ «تاج» هم تکلیفش را مشخص کرد! کی‌روش,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در نشست پیش روی خود موضوع تعیین تکلیف سرمربی تیم ملی را در شرایطی مطرح خواهند کرد که تعداد مخالفان همکاری با کی‌روش افزایش یافته است. 

به گزارش مهر، کمتر از یکسال تا برگزاری جام ملت‌های آسیا و در شرایطی که تیم ملی فوتبال ایران با عملکردی پرانتقاد از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حذف شد، فدراسیون فوتبال هنوز تکلیف سرمربی این تیم را مشخص نکرده و بررسی این موضوع در دستور جلسه رسمی پیش روی هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال نیز نیست!

 

اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال که بر روی انتخاب سرمربی جدید تیم ملی اتفاق نظر ندارند، روز سه شنبه هفته جاری در نشست خود مسائل مختلفی را بررسی می‌کنند که در بین دستور جلسات عنوان شده، موردی برای تعیین تکلیف کارلوس کی روش وجود ندارد.

 

 کی‌روش,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

بحث و بررسی آئین نامه‌های مالی- معاملاتی، اصلاح بندهای آئین نامه در خصوص پاداش‌های فدراسیون، رسیدگی به درخواست پاداش صعود تیم زیر ۱۸ سال، انتخاب سرمربی تیم ملی بانوان، تعیین زمان برگزاری مجمع فدراسیون و اصلاح اساسنامه هیأت‌های استانی تشکیل دهنده دستور جلسه هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال است.

 

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در حالی به اتمام رسید که کارلوس کی روش برای سومین بار متوالی نتوانست جواز صعود این تیم به مرحله حذفی را کسب کند. همین موضوع پایان همکاری او با فدراسیون فوتبال را به همراه داشت تا انتخاب سرمربی تیم ملی ایران برای جام ملت‌های ۲۰۲۳ تبدیل به معمای پرحاشیه شود.

 

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال قصد دارند در این نشست بحث انتخاب و تعیین تکلیف سرمربی تیم ملی را با رئیس فدراسیون مطرح کنند تا نظر او را در مورد ادامه یا قطع همکاری با کی روش بدانند و نظرات خود را هم مطرح کنند.

 

 کی‌روش,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

هر چند به نظر می‌رسد رئیس فدراسیون هم مخالف ادامه همکاری با کی روش است اما برخی اعضای هیأت رئیسه و مسئولان فدراسیون فوتبال در تلاش هستند تا زمینه ماندن این مربی پرتغالی را فراهم کنند.

 

این در حالی است که تعداد مخالفان ماندن کی روش در هیأت رئیسه بیشتر از موافقان است اما باید در نشستی ویژه ای در این مورد تصمیم گیری شود. برخی اعضای هیأت رئیسه به سمت گزینه داخلی گرایش پیدا کرده اند و اعتقاد دارند در شرایط فعلی تیم ملی باید با مربی ایرانی به کارش ادامه دهد.

 

البته وضعیت فنی لیگ برتر و عملکرد پرانتقاد مربیان نگرانی‌هایی را برای استفاده از مربی داخلی ایجاد کرده و برخی اعضای هیأت رئیسه معتقدند که همچنان باید از سرمربی خارجی برای هدایت تیم ملی استفاده کرد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023