جایزه های جام جهانی روسیه به کدام ستاره ها می رسد؟(عکس) اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,جام جهانی روسیه
بهترین های جام جهانی تا چند ساعت دیگر مشخص می شوند. 

به گزارش ایلنا، به روز آخر جام جهانی رسیدیم. جایی که تیم قهرمان و نایب قهرمان در آن مشخص می شوند و پرونده بیست و یکمین دوره بسته می شود.

 

در پایان دوره از مسابقات، چند جایزه مهم اهدا می شود. بهترین بازیکن صاحب توپ طلا می شود؛ کفش طلا به‌اقای گل مسابقات می رسد؛ دستکش طلایی هم به بهترین دروازه بان اهدا خواهد شد و جوان ترین بازیکن جام در کنار تیم اخلاق دیگر جوایز مهم جام خواهند بود.

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,جام جهانی روسیه

کفش طلا احتمالا به هری کین می رسد. مهاجم تیم ملی انگلیس فعلا با 6 گل آقای گل مسابقات است. امباپه و گریزمان با سه گل نزدیک ترین تعقیب کننده های ستاره تیم ملی انگلیس به شمار می روند اما خیلی بعید است که بتوانند به کاپیتان سه شیرها برسند.

 

در بحث دستکش طلایی به نظر می رسد رقابت بین سه دروازه بان خواهد بود. هوگو لوریس از فرانسه در این جام 4 کلین شیت داشته و تنها 4 گل خورده است. تیبو کورتوآ در تیم ملی بلژیک هم نمایش قابل قبولی داشت و سه کلین شیت را به نام خود به ثبت رساند. او ستاره بلژیک در برابر برزیل و فرانسه بود. در نهایت گزینه دیگر دنیل سوباسیچ است دروازه بان کهنه کار کروات ها در این جام دو کلین شیت داشته است و با مهار 4 پنالتی رکورد دار به حساب می آید؛ او هم مانند لوریس فقط 4 بار دروازه اش باز شده است.

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,جام جهانی روسیه

اما توپ طلا. جایی که اصلا مشخص نیست برنده آن کدام بازیکن می شود. لوکا مودریچ، آنتوان گریزمان، کیلین امباپه، ادن هازارد و .... جزو اصلی ترین مدعیان کسب جایزه بهترین بازیکن جام هستند.

 

جایزه جوان ترین بازیکن جام به احتتمال بسیار زیاد به کیلین امباپه 19 ساله می رسد. پیش از او پول پوگبا و توماس مولر برنده این جایزه بوده اند.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------