آخرین اخبار ورزشی


روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.11.30 / وقت چیپ زدن به یحیی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 97.11.30 را در زیر مشاهده کنید . روزنامه خبرورزشی روزنامه ایران ورزشی روزنامه گل…


چه کردید با این پسر؟ اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
مجید عسکری در بازی‌های آسیایی اوت کرد.این اتفاق خیلی عجیب بود از آن جهت که عسکری تا به حال در هیچ مسابقه‌ای اوت نکرده بود و حالا پس از یازده مسابقه بین‌المللی برای نخستین بار این اتفاق می‌افتد.

رضا پورعالی:مجید عسکری اوت کرد. مثل موتورسواری که با سرعت به سمت دیوار می رود، مثل هواپیمایی که نقص فنی دارد و در حال سقوط است، مثل ماشینی که راننده اش خواب است و منحرف می شود. مثل همه اتفاقات محتمل دیگر که سرانجامش روشن است، مجید عسکری هم اوت کرد تا به قول خودش شرمنده مردم شود.

 

با این پسر چه کردید؟ راست گفت آن روزی که گفت اگر پارتی داشتم اسمم به لیست رزرو نمی رفت. حق مجید بعد از هفت سال پوشیدن دوبنده تیم ملی و یکسال تلاش برای حضور در بازی‌های آسیایی این نبود.

 

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال

 

آقای برخواه عزیز حداقل شما پاسخگو باش. رئیس فدراسیون که ظاهرا بعد از طلا گرفتن ها و موفقیت ها زبانش باز می شود؟ حداقل شما بگو چرا وزنه برداری که هرگز در یکضرب اوت نکرده بعد از یازده مسابقه بین المللی در یکضرب اوت می کند؟ حداقل شما بگو چرا وقتی مجید را می گذاری در لیست اصلی، به یکباره سر از لیست رزرو در می آورد؟ چرا وقتی مجید تصمیم به انصراف می گیرد او را منصرف نمی کنید؟ چرا وقتی تصمیم به بازگشت می گیرد او را مجاب نمی کنید دوباره تصمیم اشتباه نگیرد؟ اصلا کجای دنیا وزنه بردار لیست رزرو وسط اردوی تیم ملی به سفر شمال می رود؟ مگر آن فدراسیون رئیس ندارد. مگر آن تیم ملی سرمربی ندارد؟

 

آقای برخواه عزیز، در روزهایی که رئیس فدراسیون به امید طلاهای سهراب و سایرین روزه سکوت گرفته تا به وقتش سینه قهرمانی سپر کند، حداقل شما پاسخگو باش لطفا... ما شما را به صداقت، به اخلاق مداری، به یکرنگی و به تعهد کاری قبول داریم... حداقل ‌شما بگو در آن فدراسیون چه می گذرد؟ شاید ما اشتباه فکر می کنیم که اونجا خونه خاله است. شما درستش را بگو...

 

 

خبر آنلاین

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------