۴۰ درصد بلیت‌های اینترنتی داربی فروش رفت اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , بلیت‌های اینترنتی
فروش بلیت الکترونیک بازی داربی از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه آغاز شده و هواداران می‌توانند برای تهیه بلیت این دیدار به سایت www.gishe۳.com مراجعه کنند. 

به گزارش ایسنا، با توجه به فراهم شدن امکان خریداری الکترونیک بلیت داربی ۸۸ که به منظور رفاه حال هواداران، انجام شده است، امکان خرید بلیت بازی دو تیم استقلال و پرسپولیس در چارچوب دیدارهای لیگ برتر، از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه از طریق سایت www.Gishe3.com آغاز شده است.

 

‎لازم به توضیح است ۱۰۰ درصد از ظرفیت طبقه پایین و ۵۰ درصد از ظرفیت طبقه دوم استادیوم آزادی به صورت اینترنتی فروخته می‌شود.

هواداران در صورت در اختیار داشتن کارت بانکی دارای رمز دوم می‌توانند با مراجعه به این سایت نسبت به خرید بلیت بازی در جایگاه مورد نظر خود اقدام کرده و ضمن ارایه کد ملی خود، پس از تکمیل فرایند خرید، کد پیگیری دریافت کنند.

 

هواداران به منظور حضور در ورزشگاه حتما باید "اصل کارت ملی" خود را همراه داشته باشند تا بلیت بازی تحویل آن‌ها شود.

 

گفتنی است؛ هر فرد می‌تواند با کارت ملی مربوط به خود که با شماره ملی آن بلیت خریداری شده است در ورزشگاه حضور پیدا کند.

 

هم‌چنین تاکنون بیش از ۴۰ درصد بلیت‌های این مسابقه فروش رفته است و این در حالی بوده است که پرسپولیسی‌ها استقبال بیش‌تری برای خرید بلیت و دیدن این مسابقه از نزدیک داشته‌اند.

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------