آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,دیدار بارسلونا و سویا

فرار بارسلونا از جهنم سویا با هت‌تریک مسی

بارسا در شبی که مسی هت‌تریک کرد و همه کاره میدان بود مقابل سویا به برتری دست یافت. به گزارش فارس، در چارچوب هفته بیست و پنجم…


خاطره جنجالی و ناگفته از دربی سال ۷۳ اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
امیر عابدینی درباره یکی از جنجالی‌ترین اتفاقات تاریخ دربی‌های تهران که تا به حال به زبان نیاورده بود صحبت کرده. 

به گزارش خبرآنلاین، در آستانه دربی 88 تهران بین استقلال و پرسپولیس که روز پنجشنبه برگزار می شود، بازار خاطرات قدیمی از تاریخ دربی داغ است. در همین رابطه امیر عابدینی مدیرعامل سابق پرسپولیس یکی از خاطرات ناگفته را به زبان آورده که به داستان های مربوط به دربی جنجالی سال 73 برمی گردد.

 

عابدینی درباره این بازی و کتک خوردن مجتبی محرمی تا به حال صحبت نکرده بود و حالا در مصاحبه با خبرورزشی درباره چنین اتفاقی گفته: ما وسط زمین بودیم که دیدیم شلوغ است و گفتیم برویم رختکن. رسیدم رختکن گفتند مجتبی محرمی را بردند. رفتم او را بیاورم دیدم خودش برگشت. سر و صورتش خونی بود.

 

ناجور کتکش زده بودند. گفتم مجتبی کی تو را زده؟ قشنگ یادم هست. گفت حاج آقا شب دراز است و قلندر بیدار. بعد یکسری دوستان از نهادی آمدند به رختکن ما و گفتند کسی بیرون نرود. بعد از نیم ساعت گفتند آقای عابدینی می تواند برود. فهمیدم که آقایان بدشان نمی‌آید همانجا یکسری از بچه‌ها را بازداشت کنند و بروند. غیر فوتبالی بودند. خوشبختانه دوستان قضایی برخورد خوبی کردند. با اینکه عده ای جو را بد کرده بودند، توانستند با خرد تصمیم بگیرند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------