درخشان:کی‌روش حرف نزند، حاشیه هم ایجاد نمی‌شود! اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
حمید درخشان اعتقاد دارد حرف‌های خود کارلوس کی‌روش است که باعث به وجود آمدن حواشی می‌شوند.

 به گزارش فرهیختگان ،تیم ملی کشورمان امشب در سومین دیدار خود در رقابت‌های گروهی جام ملت‌های آسیا به مصاف تیم ملی عراق خواهد رفت. حریف هم مثل ایران توانسته دو بازی اولش را ببرد و امشب باانگیزه صدرنشینی به مصاف ایران می‌آید. می‌توان انتظار داشت که شاهد یک بازی جذاب و دیدنی از سوی هر دو تیم باشیم. همچنین درمورد این تیم و سرمربی‌اش که صحبت‌های زیادی درباره جدایی‌اش از تیم ملی ایران مطرح می‌شود، نظرات مختلفی وجود دارد، اما بسیاری از کارشناسان خواستار موفقیت این تیم در جام ملت‌های آسیا هستند. حمید درخشان، هافبک صاحب‌نام تیم‌های ملی و پرسپولیس در چند دهه گذشته، یکی از این کارشناسان است که می‌خواهد تیم ملی با موفقیت کارش را تا قهرمانی پیش ببرد؛ حرف‌های تازه او با «فرهیختگان» ورزشی گواه این مدعا است.

 

بازی با عراق در پیش است و انتظارات از تیم ملی با این دو برد پیاپی بالا رفته است.

این بالا رفتن انتظار طبیعی است؛ چون تیم ملی از شرایط خیلی خوبی برخوردار است. باید همه تلاش کنند این شرایط خوب حفظ شود و بهبود پیدا کند. تیم ملی ما باید بتواند بعد از انجام سه، چهار بازی به شرایط آرمانی خود برسد و تبدیل به سرسخت‌ترین تیم برای رقبایش شود.

 

به نظر می‌آید عراق سخت‌ترین حریف گروه برای ایران باشد!

هرطور که حساب کنیم، باز هم تیم ملی کشورمان از نظر نفرات، فنی و انگیزشی از تیم ملی عراق بالاتر است. شرایط روحی و فیزیکی تیم بسیار خوب است و حقیقتا از عراق سرتر هستیم. هیچ‌وقت نباید حریفان را دست‌کم گرفت، اما باید به برتری‌هایمان نسبت به حریفان ایمان داشته باشیم. من با اطمینان می‌گویم تیم ملی کشورمان از هر نظر سرتر از تیم ملی عراق است.

 

این تیم را چقدر متفاوت با تیم ملی حاضر در جام‌جهانی می‌بینید؟

قطعا تفاوت بیشتری نسبت به آن تیم دارد. از نظر نیرو تفاوتی با آن تیم ندارد، اما از نظر تجربه خیلی بهتر از آن تیم است. همان حضور در جام‌جهانی باعث شده بازیکنان با تجربه‌تر و بهتر از هر زمان دیگر دستورات تاکتیکی را به اجرا دربیاورند و شرایط متفاوتی را نسبت به آن بازی‌ها برای خود ایجاد کنند.

 

در جام‌جهانی تیم ملی را مثل این بازی‌ها هجومی نمی‌دیدیم!

اصلا نمی‌توانیم شرایط بازی‌های جام‌جهانی را با شرایط این مسابقات یکی کنیم. سطح آن بازی‌ها بسیار بالاتر از بازی‌های جام ملت‌های آسیاست و کلاس تیم‌های حاضر در آن مسابقات قابل‌مقایسه با حریفان آسیایی نیست. سطح بازی‌های جام‌جهانی کجا و سطح بازی‌های آسیایی کجا؟! آنجا شرایط متفاوتی را برای موفقیت می‌طلبید. تیم ملی نمی‌توانست هر طور که دوست داشت در جام‌جهانی مقابل پرتغال و اسپانیا بازی کند.

 

اطراف تیم ملی حاشیه و جنگ و دعوا هم زیاد است!

اصلا نباید به جنگ و دعوا فکر کنیم. کی‌روش باید روی قهرمانی تیمش تمرکز کند. قهرمانی دور از دسترس بچه‌های ایران نیست و باید از فرصت پیش رو نهایت استفاده را کرد. کی‌روش تمرکز کند و درمورد حاشیه‌ها صحبت نکند. اگر صحبت نکند، حاشیه‌ای هم به وجود نمی‌آید. خودش بعد از اولین بازی درمورد حاشیه‌ها صحبت کرد و رسانه‌ها هم به آن پرداختند. الان وقت این صحبت‌ها نیست و باید همه کمک کنیم تیم ملی به قهرمانی برسد.

 

نظرتان درمورد اخبار حضور کی‌روش در تیم ملی کلمبیا چیست؟

اصلا بهتر است در این مورد الان صحبت نکنیم. بهتر است صبر کنیم تا بازی‌ها تمام شود و نتایج مشخص باشد، بعد در این رابطه حرف بزنیم. الان باید فقط روی موفقیت تیم ملی تمرکز داشته باشیم.

 

شرایط پرسپولیس را در نیم‌فصل چطور ارزیابی می‌کنید؟

پرسپولیس در نیم‌فصل توانسته بازیکنان خوبی را به خدمت بگیرد و همین موضوع بهتر شدن شرایط تیم را در نیم‌فصل دوم نوید می‌دهد. برانکو در یارگیری با دقت عمل کرده و توانسته براساس نیاز تیمش بازیکن بگیرد. به نظرم این تیم کامل‌تر خواهد بود و در نیم‌فصل دوم عملکرد بهتری خواهد داشت.

 

و صحبت پایانی؟

من هم مثل همه مردم ایران برای تیم ملی کشورم آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم این تیم بتواند با پیروزی‌های پیاپی دل مردم ایران را شاد کند. همه باید دست به دست هم بدهیم و کمک کنیم تیم ملی در این دوره از رقابت‌ها موفق شود.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------