نگران بازی‌های استقلال در آسیا هستم اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال بعد از باخت این تیم مقابل تراکتورسازی، گفت: نگران بازی‌های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا هستم. 

به گزارش مهر، آبی پوشان در هفته هجدهم لیگ برترمقابل تراکتورسازی تن به شکست دادند تا فاصله این تیم با صدر جدول به ۱۰ امتیاز برسد. 

 

مهدی پاشازاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به این نتیجه بیان داشت: میزبانی تراکتورسازی و شرایط حاکم بر ورزشگاه نیز در اتفاقات این بازی بی تاثیر نبود.  متاسفانه استقلال باز هم در ابتدای یک نیم فصل دستخوش تغییرات زیادی شده و حالا عنوان می‌شود که برای هماهنگی تیم زمان نیاز است. در حالی که تیم در ابتدای فصل باید به گونه‌ای بسته شود که در نیم فصل نیاز به خانه تکانی نداشته باشد. 

 

کاپیتان سابق آبی پوشان در ادامه بیان داشت: هفته گذشته که استقلال با ۴ گل پیکان را برد عده‌ای این پیروزی را به یکی از اعضای کادر فنی استقلال نسبت دادند و نقش او را در این پیروزی پررنگ جلوه دادند. سئوال من این است که آیا شکست امروز را هم باید به پای همان فرد نوشت؟

 

پاشازاده تصریح کرد: فوتبال یک بازی تیمی است که شکستها و پیروزی‌ها را باید به پای همه اعضای کادر فنی نوشت نه فقط یکی از آنها.

 

وی در ادامه بیان داشت: قابل کتمان نیست که این شکست تاحدود زیادی کار آبی پوشان را برای رسیدن به صدر جدول و قهرمانی سخت و حتی کسب سهمیه را هم بسیار دشوار می‌کند. جبران این ۳ امتیاز از دست رفته در ادامه فصل بسیار سخت خواهد بود.

 

مدافع پیشین آبی پوشان در ادامه بیان داشت: نگران بازی‌های استقلال در لیگ قهرمانان هستم و امیدوارم این نگرانی من و امثال من با کسب نتایج درخشان این تیم در آن مسابقات از بین برود. 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------