آخرین اخبار ورزشی


روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 98.01.31/سیلی خداحافظی!

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 98.01.31 را در زیر مشاهده کنید. روزنامه خبرورزشی روزنامه ایران ورزشی روزنامه استقلال…


پست‌های اینستاگرامی شفر،فرهاد مجیدی و فرشید باقری پس از شکست در دربی اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , پرسپولیس

 

پست اینستاگرامی شفر پس از شکست در دربی؛ تسلیم نمی‌شویم 

به گزارش خبرآنلاین؛ استقلال در دربی ۸۹ از پرسپولیس شکست خورد تا فاصله اش با صدر به ۵ امتیاز برسد. استقلالی ها در حالی در این بازی شکست خوردند که در صورت برد می توانستند صدرنشین لیگ برتر شوند. وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال در اینستاگرام خود نسبت به این شکست واکنش نشان داد و نوشت: «می دانیم که هیچ چیزی بیش از شکست در دربی یک قلب آبی را نمی شکند. این دردی است که راه فرار از آن آسان نیست. همه‌ خانواده استقلال متاسف هستند که شما را در حالت درد می بینند.

 

ما ۷ بازی دیگر در لیگ داریم تا کمک کنیم که شما بر این درد غلبه کنید و و بهترین مان را نشان خواهیم داد تا شما احساس بهتری پیدا کنید. این فصل برای همه ما سخت است. برای تماشاگران، مربیان، بازیکنان، مدیر جدید باشگاه. تسلیم نمی شویم و همچنان درحال ساخت تیم جدیدی هستیم، یک‌تیم بهتر، استقلالی حرفه ای تر. ما میخواهیم این تیم را در کنار هم حفظ کنیم، چون می دانیم که پتانسیل خیلی زیادی داریم.میخواهیم شرایط را بهبود دهیم. ما هنوز در جایی که باید باشیم، نیستیم اما در کنار هم بهبود پیدا می کنیم، پیشرفت می کنیم و رشد می یابیم تا قوی تر شویم و در پایان به صدر برسیم و آنجا بمانیم. با هم ، همراه شما» 

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , پرسپولیس

 

پست اینستاگرامی فرهاد مجیدی پس از شکست در دربی

 فرهاد مجیدی مربی استقلال پس از باخت تیمش در دربی ۸۹ سعی کرد در صفحه اینستاگرام خود به بازیکنان استقلال روحیه بدهد. او نوشته که استقلال توان قهرمانی دارد و در ۷ بازی باقی مانده از لیگ، به تیم خود امیدوار است.

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , پرسپولیس

 

متنی که فرشید اسماعیلی پس از خراب کردن پنالتی نوشت

 فرشید اسماعیلی بازیکن استقلال تهران که یک پنالتی در دربی از دست داد، در صفحه اینستاگرام خود متنی درباره این اتفاق نوشت. اسماعیلی که بابت از دست رفتن پنالتی بسیار ناراحت است، خطاب به هواداران نوشته که ناراحتی خودش، از همه بیشتر است اما از این اتفاق یک درس بزرگ و فراموش نشدنی گرفته است.

 

 اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , پرسپولیس

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------