آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال

مربی فصل آینده استقلال خارجی است/ بازیکن با کیفیت می‌گیریم

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال با بیان اینکه اکثر اعضای این کمیته به حضور مربی خارجی در استقلال رای داده‌اند، گفت: بعد از…


«امباپه» و ارقام بی‌نظیر در لیگ فرانسه اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,امباپه
کیلیا امباپه با وجود سن کمی که دارد توانسته در لیگ فرانسه پیشرفت خوبی داشته باشد و آمار و ارقام او روز به روز در حال بهتر شدن هستند. 

به گزارش مهر، شاید کیلیان امباپه تنها ۲۰ سال سن داشته باشد، اما توانسته ۳ بار قهرمانی در لیگ فرانسه را کسب کند. از اولین بار که او در فصل ۱۶/۲۰۱۵ برای موناکو به میدان رفت توانست قهرمانی در لیگ را به دست آورد و دو قهرمانی بعدی را با تیم فوتبال پاری‌سن ژرمن به دست آورد.

 

اما نکته اینجاست که در تیم پاریسی آمار و ارقام او به طرز چشم‎گیری رشد کردند و عملکردش به وضوح بهتر شد. برای مثال در فصل اول حضور در پاریس تعداد بازی‌های او از ۱۴ به ۴۴ و در فصل بعد به ۴۶ ارتقا پیدا کرد. همچنین در ۳ فصل اخیر حضور در لیگ فرانسه او به ترتیب ۲۶، ۲۱ و بعد ۳۶ گل زد و تعداد پاس گل‌ها هم به ترتیب ۱۴، ۱۵ و ۱۷ بوده است.

 

این در حالی است که از رقابت‌های لیگ در حال حاضر ۵ بازی مانده است و احتمال دارد که آمار او بهتر هم بشود. مخصوصاً که او در این فصل مسئولیتی جدید هم داشته و باید با وجود سن کمش تیم را رهبری می‌کرده است، چون نیمار و کاوانی آسیب دیده بودند.

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------