آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,کنعانی‌زادگان

کنعانی‌زادگان: از 4 تیم اول لیگ پیشنهاد دارم/ در شان تیم ملی نیست که بحث ترامادول مطرح شود

مدافع ملی پوش ماشین ساری تبریز گفت: خدا را شکر من در دو بازی آخر تیم ملی مقابل چین و ژاپن تست دوپینگ دادم. مطرح شدن چنین…


پاشازاده: مگر کارخانه است که شفر را راه ندهند اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال

 

تغییر در کادر‌فنی استقلال، واکنش‌های متفاوتی در پی داشته. عده‌ای از حضور مجیدی روی نیمکت و به‌عنوان سرمربی استقبال می‌کنند و گروهی دیگر علیه این تصمیم موضع می‌گیرند. مهدی پاشازاده که این روزها روی نیمکت سرخ‌پوشان پاکدشت می‌نشیند، درباره تغییرات استقلال صحبت می‌کند و البته قریب به اتفاق آنها را اشتباه می‌داند.

 

به هر حال او سال‌ها کاپیتان استقلال بوده و در مقطع کنونی می‌تواند صحبت‌های جالبی به زبان بیاورد

 

حتما تغییر و تحولات کادر‌فنی استقلال را پیگیری می‌کنید. به‌عنوان بازیکن و کاپیتان سابق استقلال نظرتان چیست؟ مثبت یا منفی؟

 متأسفانه ویدیویی دیدم که واقعا ناراحت شدم. ویدیویی که نشان می‌داد وینفرد شفر را به تمرین راه نداده‌اند. این یکی از زشت‌ترین کارهایی است که در دنیا می‌شود انجام داد. این کار مملکت و فوتبال ایران را زیر سوال می‌برد. شما می‌توانید با یک مربی به توافق نرسید و اخراجش کنید اما شخصیت او باید حفظ شود چون این مربیان خارجی به کشورهای دیگر می‌روند و درباره ایران طور دیگری صحبت می‌کنند.

 

  منظور شما این است که قطع همکاری باید به شکل بهتری انجام می‌شد.

 دقیقا همینطور است. قطع همکاری رسم و رسومی دارد. مدیر باشگاه باید به سرمربی نامه بدهد و مثلا اخراجش کند. این درست نیست که در مطبوعات از اخراج حرف بزنند و فردای آن روز مربی را به تمرین راه ندهند. مگر استقلال کارخانه است که دربان اجازه ورود مربی را به تمرین صادر نکند. همین‌ها تا دیروز شفر شفر می‌کردند و التماس که قراردادش را تمدید کند اما حالا چنین برخوردی را با او انجام می‌دهند. این تناقض در رفتارها اصلا خوب نیست.

 

درباره انتخاب فرهاد مجیدی هم صحبت کنیم. آیا حضور او می‌تواند استقلال را به موفقیت برساند؟

 اگر قرار بود اتفاقی بیفتد، باید تمام اعضای کادر‌فنی را کنار می‌گذاشتند. وقتی کل کادر نتوانستند به موفقیت برسند، چطور یکی از آنها می‌تواند؟ اگر مجیدی قبلا کمک بوده که بوده، نتوانسته هیچ کمکی به شفر بکند. حالا چطور او را از همان کادر به‌عنوان نفر اول انتخاب می‌کنند؟

 

این تصمیم باشگاه بود. انتقاد شما هم وارد است اما دوست داریم بدانیم نظر شما درباره شخص فرهاد مجیدی چیست؟

 هیچ نظری ندارم.

 

  مگر می‌شود نظری نداشته باشید؟ به‌عنوان نمونه گروهی معتقدند او تجربه کافی ندارد و عده‌ای دیگر معتقدند می‌تواند با استقلال به موفقیت برسد. شما با کدام گروه موافقید؟

 ببینید سرمربی استقلال باید کاریزما داشته باشد. صحبت کردن بلد باشد و از نظر روحی روانی بتواند بازیکنان را آماده حضور در مسابقات کند. من این نکته‌ها را از مجیدی ندیده‌ام، چون هنوز در تیمی کار جدی نکرده است. فکر می‌کنم درباره این موضوع و این انتخاب، بهتر است باشگاه پاسخ بدهد.

 

در فضای مجازی شایعه‌ای منتشر شد که شما هم جزو گزینه‌های سرمربیگری استقلال بودید. تأیید می‌کنید یا تکذیب؟

 نه، صحبتی با من انجام ندادند. خودم هم چنین بحث‌هایی را شنیدم اما از طرف باشگاه کسی با من تماس نگرفت.

 

 برای فصل بعد چه برنامه‌ای دارید؟ آیا با باشگاهی مذاکره کرده‌اید یا در سرخ‌پوشان پاکدشت می‌مانید؟

 فعلا تصمیمی نگرفته‌ام. ابتدا باید فصل تمام شود و بعد بنشینیم و صحبت کنیم. فکر می‌کنم تا یکی دو هفته آینده تکلیفم برای فصل آینده مشخص شود.

 

 

 ایران/امیر اسدی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------