آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,دیدار اتلتیکومادرید و لیورپول

پیروزی دورتموند مقابل پاری سن ژرمن با دبل هالند/ شکست لیورپول در مادرید

تیم‌های فوتبال بورسیا دورتموند و اتلتیکو مادرید موفق شدند به ترتیب با غلبه بر پاری سن ژرمن و لیورپول نیمی از راه صعود را طی…


تابش:‌در طبقه دوم هم هواداران پرسپولیس را اسکان می‌دهیم/ این بازی آبروی کشور است اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,تابش
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت:این بازی آبروی کشور است که در کشورهای دیگر نمایش داده می‌شود و باید فرهنگ خوب ایرانی را نشان بدهیم. 

مسعود تابش در گفت‌وگو با فارس، در خصوص آخرین وضعیت تقسیم‌بندی تماشاگران در مسابقه فردا بین سپاهان و پرسپولیس، گفت: براساس تصمیم گرفته شده، این طور مصوب شد که تقسیم تماشاگران به صورت 70 به 30 باشد. در این یک هفته صحبت‌های زیادی شد و جلسات زیادی برگزار شد و بالاخره مراجع ذیصلاح تصمیم گرفتند که نسبت جمعیت دو تیم این گونه باشد. ما هم موظفیم آن را اجرا کنیم. سعی می کنیم ان‌شاءالله میزبان خوبی باشیم و پذیرایی خوبی از تیم مهمان به عمل بیاوریم.

 

وی در خصوص اینکه آیا صحبتی در مورد این نحوه تقسیم‌بندی دارد، گفت: صحبت خاصی ندارم. فقط از هوادارانمان می‌خواهم که به ورزشگاه بیایند و فرهنگ بالای هوادار اصفهانی را نشان بدهند. از آنها می‌خواهم که تیم خودشان را تشویق کنند و فرهنگ هواداری و میزبانی را به نمایش بگذارند. ان‌شاءالله که یک بازی جوانمردانه برگزار شود که مردم از دیدن آن لذت ببرند و هواداران ما هم ضمن احترام به تیم مقابل، فرهنگ مردم خوب اصفهان را نشان دهند.

 

مدیرعامل باشگاه سپاهان در مورد اینکه چه جایگاهی را برای هواداران پرسپولیس در نظر گرفته‌اند و آیا ممکن است که جایگاه پشت دروازه را برای آنها در نظر بگیرند، گفت: خیر، جایگاه پشت دروازه را برای هواداران پرسپولیس در نظر نگرفته‌ایم. امروز جداسازی سکوها با توجه به مسائلی مانند ورودی و خروجی یا دسترسی به سرویس‌های بهداشتی، مشخص می‌شود. همیشه در ورزشگاه نقش جهان محل هواداران تیم میهمان مشخص است و برای بازی فردا هم ما در همان محدوده یعنی تقریباً از پشت نیمکت خودشان آنها را اسکان می‌دهیم، اگر جمعیت بیشتری هم داشتند با توجه به تعداد آن‌ها، در طبقه دوم همان قسمت هواداران خودشان را اسکان می‌دهیم. 

 

وی در پایان و در مورد اینکه با این حساب فردا، اتفاقاتی که در تهران به خاطر اسکان هواداران پرسپولیس بالای سر هواداران سپاهان رخ داد، را شاهد نخواهیم بود، گفت: به هر حال گذشته‌ها گذشته است. ما سعیمان این است که در طبقه دوم هر جایگاه از همان هواداران طبقه اول قرار بگیرند. ان‌شاءالله فردا یک بازی خوب برگزار شود. این بازی آبروی کشور است که در کشورهای دیگر نمایش داده می‌شود و باید فرهنگ خوب ایرانی را نشان بدهیم.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------