آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال

«عرب» کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری می‌شود؟

بهار سال 92 خبرنگار از پسر جوانی که شناسنامه به دست آمده بود تا خود را برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا کند پرسید چرا به…


بیات: بحث بازگشت رضایی به شارلروامضحک است/سوال نظرسنجی سایت بلژیکی درباره آینده رضایی اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,بیات
مدیر باشگاه شارلروا احتمال بازگشت مهاجم ایرانی بروژ به این تیم را تکذیب کرد. 

به گزارش فارس، مهدی بیات، مدیر باشگاه شارلروا و رئیس کنونی فدراسیون فوتبال بلژیک بازگشت کاوه رضایی، مهاجم ایرانی بروژ به شارلروا را مضحک دانست.

 

بیات در مصاحبه با سایت «La Dernière Heure» بلژیک عنوان کرد: این موضوع به نوعی یک داستان است. مربی سابقش(ایوان لکو) نتوانست به خوبی از رضایی بازی بگیرد. اما الان او می تواند توانایی های خودش را با حضور کادر فنی جدید بروژ نشان دهد. موضوع بازگشت احتمالی او به شارلروا به نظرم مضحک است.

 

رضایی فصل گذشته با مبلغ ۶ میلیون یورو از شارلروا به کلوب بروژ منتقل شد ولی مصدومیت های متوالی مانع از درخشش او در تیم جدیدش شد. 

 

یک سایت بلژیکی درباره آینده مهاجم ایرانی کلوب بروژ یک نظرسنجی به راه انداخت.

 

به گزارش فارس، با آغاز نقل و انتقالات رسانه های بلژیک چند روزی است درباره  آینده کاوه رضایی، مهاجم سابق استقلال و کنونی بروژ که فصل نه چندانی خوبی را با تیم بلژیکی نگذراند، مطرح می کنند.

 

امروز سایت «voetbal24» بلژیک یک نظرسنجی درباره آینده کاوه رضایی به راه انداخت و از کاربرانش پرسید: آیا فکر می کنید رضایی هنوز هم می تواند آینده ای در باشگاه بروژ داشته باشد؟

 

رضایی فصل گذشته با مبلغ ۶ میلیون یورو از شارلروا به کلوب بروژ منتقل شد ولی مصدومیت های متوالی مانع از درخشش او در تیم جدیدش شد.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------