آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,دیدار ذوب آهن و پیکان

سرپرست پیکان: داور چهارم با VAR موبایلی تصمیم داور وسط را عوض کرد

سرپرست تیم فوتبال پیکان گفت: اتفاقاتی که در بازی با ذوب‌آهن باعث تغییر در تصمیم داور شد برای فوتبال ما خوب نیست. علی‌اصغر…


میناوند: عرب می‌گفت خلیلی به درد سرپرستی نمی‌خورد اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , میناوند

 

یکی از منتقدان عملکرد مدیریت قبلی باشگاه پرسپولیس مهرداد میناوند است. پیشکسوت باشگاه که از ابتدا بر این باور بود که باید از افشین پیروانی به عنوان مدیر تیم استفاده شود حالا با این اتفاقی که افتاده به آینده تیم محبوبش بیش از پیش امیدوار است. البته حرف‌های میناوند که خودش خیلی تأکید به تکرار داشت این بود که نه تنها هیچ مشکلی با محسن خلیلی نداشته بلکه یکی از کسانی بوده که به مدیر قبلی پیشنهاد کرده بود.

 

سرانجام افشین پیروانی به عنوان سرپرست و مدیر تیم پرسپولیس انتخاب شد.

 این تصمیم از قبل گرفته شده بود و من خیلی خوشحالم چون واقعاً دوای درد این روزهای پرسپولیس است. البته که باید زودتر از اینها معرفی‌اش می‌کردند. من مطمئنم که عصای دست تیم خواهد شد و  زمانی که یک مدیرعاملی فوتبالی بالای سر تیم باشد نتیجه‌اش همین تصمیمات درست می‌شود. من پیش از این 8-9 جلسه با آقای عرب داشتم و اصرار داشتم که پیروانی را معرفی کنند چون هم تحصیلات عالیه هم اینکه سابقه سرمربیگری پرسپولیس را دارد. شما شک نکنید انتخاب افشین لرزه به اندام رقبای تیم می‌اندازد. از آقای انصاری‌فرد هم انتظارمان این است که از پرسپولیسی‌های دلسوز و کاربلد مثل علی کریمی، مهدوی کیا و ... برای پیشبرد بهتر برنامه‌های باشگاه مشورت بگیرد.

 

شما گفتید از قبل تصمیمش را گرفته بودند اما ظهر دیروز و قبل از اعلام این خبر کادرفنی و بازیکنان همراه با محسن خلیلی ناهار را با هم صرف کرده بودند.

 من باز هم می‌گویم که از قبل تصمیم گرفته شده بود اما باید در زمان خودش اعلام می‌کردند. اگر ابتدای فصل پیروانی انتخاب می‌شد خیلی اتفاقات نمی‌افتاد و شرایط پرسپولیس از امروزش خیلی خیلی بهتر بود.

 

مثلاً؟

 رفتن فلانی، جذب یکسری بازیکن، برگزاری اردوی ضعیف در ترکیه و... الان با حضور آقای انصاری‌فرد، پیروانی و کریم باقری روی نیمکت مثلت قدرتمندی در کنار سرمربی شکل گرفته است. امیدوارم که شاهد تغییرات در هیأت مدیره هم باشیم تا افراد کارنابلد از باشگاه جدا شوند. پرسپولیس باید در هیأت مدیره‌اش افراد قوی باشد.

 

اما همین افراد کار نابلد به قول تو افشین پیروانی را انتخاب کردند؟

 اصلاً چنین چیزی نیست و هر چقدر هم بگویند من باور نمی‌کنم. آنها هیچ دخالتی در این تصمیم مدیرعامل نداشتند.

 

اما سایت باشگاه اعلام کرده که هیأت مدیره هم در جریان این امر بودند.

 سایت باشگاه بگوید هم من نمی‌پذیرم. حتی آقای انصاری‌فرد هم بگوید من به حساب منش و شکسته نفسی‌اش می‌گذارم. آنها اگر این کاره بودند که از ابتدای فصل پیروانی را انتخاب می‌کردند. آنها سال قبل که پرسپولیس در هفته‌های پایانی دچار بحران شده بود کجا بودند. البته همین الان هم اگر هیأت مدیره برای باشگاه پولسازی و ایجاد درآمد کند حمایت می‌کنم اما متأسفانه ابتدای فصل پول اسپانسر را باشگاه گرفته و بعداً مشخص می‌شود که این پول‌ها کجا و چطور هزینه شده است.

 

میناوند باز هم از پرسپولیس انتقاد می‌کند؟

 ببینید افشین پیروانی خیلی خوب مرا می‌شناسد و شما شک نکنید اگر چیزی ببینم باز هم می‌گویم چون برای همه ما پرسپولیس در اولویت است. منتها از آنجا که ارتباطم با مدیرعامل و سرپرست بهتر است اول به خودشان می‌گویم. افشین در خانه‌اش نشسته بود که مشکلی برایش ایجاد کردند و خیلی زود هم بی‌گناهی‌اش ثابت شد و حالا این انتخاب پاداش بی‌گناهی‌اش است.

 

به شما پیشنهاد همکاری دادند چون در زمان عرب شایعه‌اش شنیده می‌شد؟

 شایعه نبود و حقیقت داشت. جهت اطلاع می‌گویم که سرپرستی من تمام شده بود اما قبول نکردم. اصلاً خودم نام سه نفر را به ایرج عرب پیشنهاد دادم که یکی از آنها محسن خلیلی بود. اتفاقاً محسن با من صحبت و تشکر کرد اما برایم جالب بود که عرب می‌گفت خلیلی به درد سرپرستی نمی‌خورد اما انتخابش کرد. من هیچ مشکلی با محسن نداشتم و ندارم اما بعد از انتخابش از برخی رفتارهایش انتقاد کردم.

 

ایران /جعفر برزگر

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------