تابش: خواهش می‌کنم بازی سپاهان - پرسپولیس به تعویق بیافتد! اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,تابش
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: دلیل اصرار ما برای تعویق بازی با پرسپولیس مصدومیت بازیکنانمان نیست بلکه نمی‌خواهیم حقی از باشگاه سپاهان بدون حضور تماشاگرانش ضایع شود. 

مسعود تابش در گفتگو با مهر، درباره درخواست سپاهان برای تعویق بازی با پرسپولیس در هفته بیستم لیگ برتر که امروز برگزار می‌شود، گفت: این مسابقه شاید تعیین کننده ترین بازی لیگ باشد و حساسیت بسیار زیادی دارد. با تصمیمی که برای برگزاری بازی بدون تماشاگر گرفته اند، عملاً میزبانی از ما گرفته می‌شود.

 

وی افزود: سلامتی مردم اولویت ما هم هست. برای همین اصرار نداریم بازی برگزار شود. خواهش می‌کنم بازی امروز ما با پرسپولیس به تعویق بیافتد. باشگاه سپاهان سه هزار ورزشکار دارد بخصوص در آکادمی‌ها که دستور داده ایم تمرین همه آنها تعطیل شود. حرف ما این است که دیدار با پرسپولیس ۱۰ روز عقب بیافتد.

 

مدیرعامل سپاهان درباره اینکه تقویم لیگ اجازه به تعویق افتادن مسابقات را نمی‌دهد، یادآور شد: ما که الان هر پنج روز یکبار بازی می‌کنیم، حاضریم دو هفته، چهار روز یکبار بازی کنیم. چند سال پیش به خاطر ماجرای سرباز احمدی (سربازی که در ورزشگاه اصفهان چشم‌هایش را از دست داد) سه ماه و نیم خارج از خانه بازی می‌کردیم. همان زمان با لیگ، در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا هم حضور داشتیم. آن زمان سه روز یکبار به میدان می‌رفتیم. نمی‌توانستیم در اصفهان میزبان باشیم و برای همین از این شهر به آن شهر و از این کشور به آن کشور در سفر بودیم. حتی پیش می‌آمد که روزهایی در هتل تمرین می‌کردیم.

 

تابش تاکید کرد: ما تجربه بازی هر سه روز یکبار را هم داریم حالا که بازی‌ها پنج روز یکبار برگزار می‌شود. خواهش می‌کنیم بازی امروز به تعویق بیافتد. بازیکنان ما خسته هستند ولی این را تحمل می‌کنیم تا حقمان ضایع نشود. بازهم تاکید می‌کنم که سلامت مردم در اولویت است و حاضر نیستیم کوچک‌ترین مشکلی برای فردی پیش بیاید.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا شخصاً با مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون در این ارتباط صحبت کرده است؟ گفت: شب گذشته با مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ تماس گرفتم ولی موفق نشدم با آنها صحبت کنم. امروز درخواست کتبی خود را به فدراسیون می‌دهیم تا بازی عقب بیافتد. امیدوارم با این درخواست موافقت شود. شنیده ام که مسئولان استقلال وشهرخودرو هم درخواست تعویق دارند. طبیعی است چون هر سه تیم میزبان هستند و می‌خواهند با حضور هوادارانشان بازی کنند.

 

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره اینکه هیچ تضمینی نیست ۱۰ روز دیگر شرایط نسبت به الان برای برگزاری بازی بهتر باشد، اظهار کرد: حالا شاید بشود! امیدواریم وضعیت بهتر شود.

 

تابش گفت: همین حالا که بازی را بدون تماشاگر کرده اند، حدود ۳۰۰ نفر از عوامل دو تیم، اصحاب رسانه، عوامل برگزاری بازی و … در ورزشگاه حضور دارند. مگر سلامتی این افراد اهمیت ندارد؟

 

وی درباره اینکه گفته می‌شود سپاهان به دنبال تعویق مسابقه است تا مصدومانش به دیدار با پرسپولیس برسند، تاکید کرد: خدا را شاهد می‌گیرم که اینطور نیست. تا روز گذشته که جلسه شورای تأمین برگزار شد، حرف همه انجام مسابقه بود. بحث بدون تماشاگر بودن بازی به یکباره مطرح شد. خوشبختانه تیم خوبی داریم و با غیبت یکی، دو بازیکن مشکلی برایمان پیش نمی‌آید.

 

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پایان درباره خبر روزنامه الشرق الاوسط عربستان مبنی بر احتمال به تعویق افتادن مسابقات نمایندگان ایران در آسیا (از جمله سپاهان) به خاطر ویروس کرونا گفت: عربستان از اول این داستان‌ها را دوست داشته است! اگر از همان روز اول در بحث برگزاری بازی در زمین بی طرف جلوی آنها محکم می‌ایستادیم الان کار به اینجا نمی‌رسید! ما وقتی به قطر و امارات رفتیم، در فرودگاه به صورت کامل کنترل شدیم. به نظرم عربستان دنبال بهانه گیری و سو استفاده است.

 

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------