لوئیس فیگو: بهار تکلیف یورو 2020 را مشخص می‌کند اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,لوئیس فیگو
  ستاره سابق تیم ملی فوتبال پرتغال هم نگران سرایت ویروس کرونا در اروپا است و براین باور است که این ویروس می‌تواند یورو 2020 را دستخوش تغییرات قرار دهد.

 به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، لوئیس فیگو ستاره سابق تیم ملی فوتبال پرتغال که سفیر یورو 2020 است درباره این سوال که آیا سرایت ویروس کرونا می‌تواند این رقابت‌ها را به تاخیر بیاندازد، گفت: ویروس کرونا به نگرانی برای همه تبدیل شده است. فعلا نمی‌توانیم به این فکر کنیم که این ویروس یک وبای جهانی است.

 

او ادامه داد: یورو 2020 یک رقابت بسیار مهم است. یوفا 60 سالگی خود را جشن می‌گیرد و می‌خواهد که این رقابت به میزبانی 12 کشور برگزار شود. هنوز سه ماه دیگر تا آغاز این رقابت باقی مانده است. الان اطلاعاتی زیادی درباره این ویروس وجود دارد. به نظر می رسد که با آمدن بهار دیگر فعالیت ویروس هم به پایان می‌رسد. بنابرین باید صبر کرد و انتظار کشید.

 

ویروس کرونا در هفته‌های اخیر به صورت گسترده‌ای در جهان منتشر شده و بسیار از کشورها را به خود مشغول کرده است. ترس از ویروس کرونا بسیاری از مراسم‌ها و جشن‌ها و رقابت‌ها را به تعلیق انداخته و این ترس وجود دارد که رقابت‌های المپیک و یورو 2020 هم به تاخیر بیفتد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------