انتظاری: انصاری فرد به خاطر بدهی ها رفت نه برکناری مدیر روابط عمومی/ دلایل او برای استعفا خنده دار است اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,انتظاری
پیشکسوت پرسپولیس در مورد کناره گیری مدیرعامل این باشگاه صحبت کرد. 

به گزارش ایلنا، سهراب انتظاری درباره استعفای انصاری‌فرد از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت: انصاری‌فرد در برنامه تلویزیونی اعلام کرد که هیات مدیره به من بی‌احترامی کرده و مدیر روابط عمومی را اخراج کرده. واقعیت این نیست آقای انصاری‌فرد؛ زمانی که همه چیز در باشگاه خوب بود آمدی تیم را تحویل گرفتی اما تا خبر از طلب برانکو، کالدرون و پرونده‌های باشگاه در فیفا پیش آمد شانه خالی کردی و استعفا دادی.

 

وی ادامه داد: آقای انصاری‌فرد این دلایلی که برای استعفا مطرح کردی خنده‌دار است، مگر شما خبر نداشتی برانکو و کالدرون از پرسپولیس طلب دارند یا پرونده‌های باز در فیفا وجود دارد؟ پس چرا قبول کردی مدیرعامل پرسپولیس شوی و حالا هم که کارد به استخوان رسیده فرار می‌کنید و این باشگاه را با هواداران تنها می‌گذارید.

 

انتظاری عنوان کرد: دلایل انصاری‌فرد منطقی نیست و این را هوادار آگاه پرسپولیس خوب می‌داند، هم کالدرون و هم برانکو خواستند قبل از شکایت با باشگاه مذاکره کنند اما آقایان مذاکرده نکردند و حالا هم کار به اینجا کشیده شده که هم احتمال کسر امتیاز و هم احتمال محرومیت از نقل و انتقالات وجود دارد و جالب است در این شرایط استعفا هم می‌دهد.

 

پیروزی

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------