آخرین اخبار ورزشی


اسکوچیچ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

اسکوچیچ: بدون هیچ توافق و فعال شدن بندی تا سال ۲۰۲۳ قرارداد دارم/ می‌توانید این نسل طلایی را بدون سرمربی به زمین بفرستید

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان مدعی شد تا سال ۲۰۲۳ با فدراسیون فوتبال قرارداد دارد و بدون هیچ توافق و فعال شدن…

شرایط عجیبی است و هیچ تصمیمی در باره فوتبال نمی‌توان گرفت اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,استقلال
پیشکسوت آبی پوشان گفت: در این شرایط عجیب و بی سابقه هیچ تصمیمی برای فوتبال نمی‌توان گرفت و تنها باید صبر کرد.

علی شوری در گفتگو با مهر اظهار داشت: شرایط عجیب و بی سابقه‌ای در دنیا تجربه می‌شود و این اتفاقات تاثیر خود را بر فوتبال جهان هم گذاشته است. متاسفانه تاکنون هیچ تجربه مشابهی در جهان نبوده و برای همین است که فوتبال دنیا در حالت بلاتکلیف به سر می‌برد.

 

وی اضافه کرد: فدراسیون فوتبال ایران هم مثل همه دنیا نمی‌تواند در این شرایط تصمیم بگیرید چون ماه‌های آینده قابل پیش بینی نیست. باید دید شرایط بهداشت و سلامت جامعه به چه سو می‌رود و در آینده در این خصوص تصمیم گیری کرد.

 

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: هرگونه حدس و گمان نیز در این زمینه بدون پایه و اساس است و تنها بر اساس برداشت‌های شخصی برخی نظرات بیان می شود.

 

شوری تصریح کرد: فدراسیون ما نباید عجولانه در این خصوص وارد تصمیم گیری شود و بهتر است صبر کنیم و ببینیم اولاً در هفته‌های پیش رو شرایط ویروس کرونا چه می‌شود و در ثانی ببینیم سایر کشورهای دنیا در این خصوص چه برنامه ریزی می‌کنند. شاید بشود با الگو برداری های مناسب تصمیمات اساسی گرفت که کمترین معترض را داشته باشد.

 

هافبک پیشین آبی پوشان خاطر نشان ساخت: شاید هم فیفا دست به کار شد و یک دستور العمل جامع برای این فصل صادر کند تا تصمیمی یک پارچه در دنیا گرفته شده و کار فدراسیون ها هم ساده‌تر شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی