آخرین اخبار ورزشی


تیم ملی فوتبال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

شکست کلمبیا برابر پرو در کوپا آمه ریکا

تیم ملی فوتبال کلمبیا با شکست برابر پرو فرصت صدرنشینی موقت در کوپا آمه ریکا را از دست داد. به گزارش ایسنا، در ادامه مرحله…

حضور دوباره مهاجم جنجالی پرسپولیس در دادگاه اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,آنتونی استوکس
مهاجم حاشیه ساز و ایرلندی پرسپولیس دوباره برای رسیدگی به پرونده ضرب و شتم در دادگاه کشورش حضور پیدا کرد.

به گزارش فارس؛سایت «irishtimes» ایرلند خبر داد آنتونی استوکس، مهاجم پرحاشیه پرسپولیس ایران به خاطر پرونده ضرب و شتم فردی در کلوپ شبانه در سال گذشته دوباره در دادگاه احضار شد.

 

استوکس متهم به زدن فردی به نام فیترزگرالند در سال 2019 در یکی از کلوپ های شبانه است. وکیل مرد فرد مضروب مدعی است که استوکس موکلش را زده و باعث بیهوشی‌اش شده اما مهاجم ایرلندی این اتهامات را رد می کند.

 

دادگاه ابلاغ کرده که فرد مضروب هیچ آسیب دائمی ندیده است. فرد شکایت کننده نیز در این جلسه دادگاه حضور پیدا نکرد. استوکس در طول جلسه ساکت بود و هیچ چیزی نگفت. پیش از این استوکس گفته بود که در دفاع از خود با این فرد درگیر شده بود.

 

پیش از این قاضی برای این پرونده 12 ماه حبس صادر کرده بود ولی با ضمانت وثیقه این مهاجم ایرلندی آزاد شد. به 3 شرط مشکلی برای وثیقه او وجود ندارد.

 

شروط عبارتند از: در این مدت استوکس باید در آدرس سکونت خود در ایرلند باشد. اگر قصد بازی در خارج از کشور را دارد، باید به دادگاه به صورت دقیق ابلاغ کند. همچنین شماره تماسش نیز همیشه باید در دسترس باشد. با این 3 شرط می تواند از وثیقه خود همچنان استفاده کند.

 

دادگاه به استوکس دستور داد تا در تاریخ 27 ژوئن(7 تیر) دوباره در دادگاه برای جلسه بعدی رسیدگی به این پرونده حضور پیدا کند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی