بوناچیچ ارزانتر از مربی داخلی بود/ رادولوویچ در فیفا محکوم می‌شود اخباراقتصادی ,خبرهای اقتصادی,باشگاه ذوب آهن
سخنگوی باشگاه ذوب آهن ضمن تاکید بر پیروزی قطعی این باشگاه در پرونده شکایت به فیفا، به احتمال انتقال مدافع این تیم به پرسپولیس برای فصل بعد واکنش نشان داد. 

احمد جمشیدی در گفتگو با مهر، با اشاره به پیروزی پرگل تیم فوتبال ذوب آهن مقابل شاهین شهرداری بوشهر با بیان مطلب فوق گفت: همین نوع بازی توقع ما از تیم است. به بازیکنان ذوب آهن هم گفته بودم که اسم هر یک از شما طوری است که تیم های دیگر از مقابله با شما واهمه دارند و باید در حد نام خود بازی کنید. 

 

وی افزود: مقابل شهرخودرو بدشانسی آوردیم. در بازی با پیکان بازی خوبی انجام ندادیم و ضعف های فردی از جمله دروازه بان باعث شکستمان شد. به همین خاطر لوکا بوناچیچ سرمربی تیم مجبور شد در بازی با شاهین دروازه بان جوان تیم را به بازی بگیرد که عکس العمل های خوبی هم داشت. خوشبختانه ذوب آهن به مسیر بازگشته است و امیدواریم سیر صعودی داشته باشد.

 

سخنگوی باشگاه ذوب آهن با بیان اینکه «میلیچ» و «دارکو بیدوف» مربی و بازیکن خارجی این باشگاه به اصفهان برگشته اند و قرار است در تمرینات حاضر شوند، درباره سرنوشت «میودراگ رادولوویچ» سرمربی سابق این تیم تصریح کرد: مقدمات شکایت از این مربی به فیفا را انجام داده ایم. به خاطر نوع قراردادی که بسته ایم و تعهدی که از این مربی گرفته بودیم، صد درصد در این پرونده پیروز می شویم.

 

جمشیدی درباره اینکه رادولوویچ مدعی شده بود تعهدنامه را تحت فشار و از روی اجبار امضا کرده است، یادآور شد: اگر به اجبار بود که اصلا اجازه خروج به وی را نمی دادیم. خود رادولوویچ پیشنهاد داد که به کشورش برود و تعهدنامه ای را برای بازگشت مجدد به ایران امضا کند. او در کمال سلامت و با اختیار این تعهدنامه را امضا کرد و به مونته نگرو بازگشت.

 

وی در پاسخ به این سئوال که چطور باشگاه ذوب آهن سراغ «لوکا بوناچیچ» رفت؟ گفت: لوکا سابقه زیادی در ایران داشت. مربی داخلی هم مدنظر باشگاه بود ولی در نهایت با بهترین قرارداد، با لوکا به توافق رسیدیم. این قرارداد بسیار خوب است هم از نظر مالی که ارزانتر از مربیان داخلی است و هم از نظر مدت قرارداد. لوکا با قراردادی معادل ۸ - ۹ بازی به ذوب آهن آمد یعنی تا پایان همین فصل. مربیان داخلی هم پیشنهاد سنگین تری داشتند و هم خواهان عقد قراردادی بلندمدت‌تری بودند. 

 

سخنگوی باشگاه ذوب آهن در خصوص پایان قرارداد تعدادی از بازیکنان این تیم در پایان فصل از جمله دانیال اسماعیلی فر و احتمال انتقال وی به پرسپولیس، گفت: فعلا هیچ چیز مشخص نیست و تصمیمی نداریم. تمرکزمان روی بازی های باقیمانده است. 

 

جمشیدی همچنین از حرکت علیرضا منظمی بازیکن جوان این تیم در بازی با شاهین که منجر به اخراجش از زمین شد انتقاد کرد و گفت: منظمی نباید با بازیکن حریف درگیر می شد. ذوب آهن باشگاه بزرگی است و جای حاشیه نیست. او نباید احساسی برخورد می کرد. باشگاه به این بازیکن تذکر جدی و شدید می دهد. 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------