آخرین وضعیت استراماچونی و استقلال/ ده روز است که از طرف ایرانی خبری نیست اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , استراماچونی
استراماچونی برای بازگشت به ایران تمایل دارد. او اکنون در خانه اش است و دوست دارد به استقلال برگردد و با یک قرارداد جدید کارش را شروع کند. 

 به گزارش ورزش سه ، در حالی که این روزها بحث های زیادی در مورد حضور آندره آ استراماچونی در ایران وجود دارد، یوسف دانشیار مترجم سابق این سرمربی ایتالیایی در گفتگویی اختصاصی با ورزش سه نسبت به شایعات و اخبار این روزها در مورد استراماچونی واکنش نشان داد.

 

در حالیکه این روزها صحبت های زیادی پیرامون بازگشت آندره آ استراماچونی به ایران و قبول هدایت این تیم شنیده می شود و حتی برخی از مسئولین این تیم ادعا کردند که کارهای بازگشت او تا حدود زیادی انجام شده است، اما یوسف دانشیار مترجم سابق استراماچونی در گفتگوی اختصاصی با ورزش سه اعلام کرد که تاکنون هیچ پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه استقلال برای استراماچونی ارسال نشده و مذاکرات انجام شده فقط در سطح توافقات شفاهی بوده است.

 

دانشیار که از نزدیکان و معدود افراد مورد اعتماد استراماچونی است و بطور کامل در جریان روند مذاکرات استقلال با سرمربی ایتالیایی قرار دارد، در گفتگویی اختصاصی با ورزش سه درباره پیشنهاد باشگاه استقلال و شایعاتی که درخصوص حضور استراماچونی در قطر برای تماشای بازی های این تیم در لیگ قهرمانان آسیا منتشر می شود، گفت: این روزها اخبار تعجب برانگیزی را در مورد استراماچونی شنیده ایم و افراد مختلفی به صورت مداوم این خبرها را برای استرا می فرستند که خیلی از آنها حقیقت ندارد.

 

دانشیار افزود: از 10 روز گذشته تاکنون هیچ اتفاق جدیدی در روند مذاکرات استراماچونی با باشگاه استقلال رخ نداده است. استرا و مدیران استقلال با همدیگر مذاکره کرده اند و یک سری صحبت هایی انجام شده است که مذاکرات مثبتی بوده است. اما بعد از آن هرگز هیچ فعالیت رسمی از طرف باشگاه استقلال برای رسمی شدن قرارداد اتفاق نیفتاده است.

 

مترجم سرمربی سابق استقلال ادامه داد: پروسه ای که در ثبت یک قرارداد باید طی شود، شامل پیش نویس قرارداد و پیشنهاد هایی است که به صورت رسمی از طرف باشگاه ارسال می شود و نمایندگان استراماچونی و مدیران استقلال روی این مسئله با همدیگر بحث می کنند. من از اینجا می خواهم به اطلاع هواداران استقلال برسانم هیچ پیشنهاد رسمی از طرف باشگاه استقلال به استراماچونی داده نشده است و اگر چه باشگاه استقلال برای بازگشت استرا به ایران ابراز علاقه کرده است ولی این درخواست رسمی و قانونی ارسال نشده است.

 

دانشیار در مورد ارسال پست ها و توئیت های حاوی درخواست هواداران استقلال برای بازگشت استراماچونی در فضای مجازی گفت: خود استراماچونی شخصا در جریان فعالیت های هواداران استقلال قرار دارد. او پیام های زیادی در اینستاگرام دریافت کرده و حتی هشتگی که برای بازگشت او در توئیتر داغ شده را دیده است. اما او دوست ندارد که با هواداران استقلال در این موضوع بازی شود و اخبار نادرست در اختیارشان قرار بگیرد.

  

وی ادامه داد: اصل ماجرا این چیزی است که مطرح کردم. استراماچونی برای بازگشت به ایران تمایل دارد. او اکنون در خانه اش است و دوست دارد به استقلال برگردد و با یک قرارداد جدید کارش را شروع کند اما در هر صورت این اتفاق برای استراماچونی، از سمت باشگاه استقلال رخ نداده است و اگر باشگاه بگوید که ما پول کافی نداریم و یا مشکل قانونی از طرف فدراسیون هست، استراماچونی این قضیه را درک میکند ولی موافق عدم شفافیت نیست.

 

پست پاستورلو، مدیربرنامه استراماچونی؛ پاستورلو: هیچ اقدام مشخصی توسط باشگاه استقلال برای بازگشت استراماچونی انجام نشده است!!!

 

پاستورلو: تاکنون ، هیچ اقدامی توسط باشگاه برای بازگشت استراماچونی انجام نشده است. همچنین لازم به یادآوری است که در حال حاضر اختلاف حقوقی بین طرفین در فیفا در جریان است و بنابراین ، به دلیل صلاحدید و رازداری، ترجیح داده می شود که اطلاعیه های بعدی منتشر نشود. استقلال در شرف دیدارهای مهم لیگ قهرمانان آسیا است، از این رو مناسب نیست که صحبتهایی را انجام دهیم که به سود تیمی که آندره به همراه هواداران فراموش نشدنی و محبوب خود بهترین موفقیت را دارد ، نباشد!

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------