شعبه دوم تیم ملی ایران در آذربایجان!(عکس) تیم ملی ایران ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
آخرین پست حجت حق وردی عکسی است با مهدی شریفی و علی قربانی با مدال قهرمانی لیگ فوتبال آذربایجان. 

به گزارش ورزش سه ، مدافع سابق پیکان که در نیم فصل گذشته قرار بود به عنوان یکی از گزینه های جدید خط دفاعی به پرسپولیس ملحق شود، پس از ناکامی در آن قرارداد به کشور آذربایجان رفت و حالا در آخرین فهرست ملی پوشان آن کشور به عنوان بازیکن شماره 13 به تیم ملی دعوت شده است؛ تیمی که زیر نظر جانی دی بیاسی سرمربی ایتالیایی خود را آماده سه بازی در خردادماه برابر ترکیه، بلاروس و مولداوی می کند.

 

پیش از حق وردی، علی قربانی مهاجم سابق استقلال و سپاهان به دعوت فدراسیون فوتبال آذربایجان پاسخ مثبت داده بود تا اولین ایرانی تبار ملی پوش تاریخ فوتبال آذربایجان باشد و حالا این حجت حق وردی مدافع مشهدی ایران است که او هم پیراهن سرخ رنگ تیم ملی آذریجان را برتن خواهد کرد؛ تیمی که در رده 109 فیفا است و ممکن است به ایرانیان دیگری نیز برای قوی تر کردن تیم خود چشم داشته باشد. 

 

بعد از علی قربانی مهاجم سابق استقلال و سپاهان، حجت حق وردی هم به تیم ملی آذربایجان دعوت شد.

 تیم ملی ایران ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

در حال حاضر به جز علی قربانی و حجت حق وردی، مهدی شریفی مهاجم سابق تیم های پرسپولیس و سپاهان در سومقاییت به بازی مشغولند. البته از ایران حداقل سه بازیکن دیگر هم عضو این لیگ بودند که به ایران بازگشته اند .

 تیم ملی ایران ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

خود این بازیکنان علاقه چندانی به صحبت کردن دراینباره ندارند و در پاسخ به خبرنگاران ایرانی با سکوت از موضوع عبور می کنند، اما آنچه که مشخص است با توجه به اینکه آنها شانسی برای حضور در تیم ملی ایران نداشتند، حالا کشور جدیدی را برای ملی پوش شدن انتخاب می کنند.

 تیم ملی ایران ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 این یک تصویرعجیب از دعوت شدگان اخیر تیم ملی آذربایجان است؛ حجت حق وردی سابقه ای در تیم ملی این کشور ندارد، بنابراین تصویرش با پیراهن آذربایجان هنوز منتشر نشده و شاید پس از این اردو و در صورت دعوت های بعدی او نیز مثل بقیه با پولوشرت قرمز آذربایجان مقابل دوربین ها ژست گرفته باشد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------