حضور یک طلبکار عجیب با خودروی خاور مقابل باشگاه استقلال/ جباری:سلطانی فر و علی نژاد دست از سر استقلال بردارید؛آقای مددی خجالت بکش! باشگاه استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
فردی که مدعی است از باشگاه استقلال طلبکار است با یک خودروی خاور مقابل باشگاه حاضر شد تا حکم توقیف اموال را اجرا کند. 

به گزارش فارس، در شرایطی که این روزها باشگاه استقلال درگیر مشکلات فراوان مدیریتی است امروز فردی ناشناس با مراجعه به ساختمان خیابان سعادت‌آباد خواستار توقیف اموال باشگاه شد.

 

این فرد با یک خودروی خاور به باشگاه استقلال مراجعه و اعلام کرد به خاطر مطالباتی که از سال‌های گذشته از این باشگاه دارد حکم توقیف اموال در اختیار دارد و می‌تواند هر وسیله‌ای را بخواهد از باشگاه ببرد.

 

واکنش جباری به حضور طلبکاران در باشگاه استقلال/سلطانی فر و علی نژاد دست از سر استقلال بردارید/آقای مددی خجالت بکش 

علی جباری در گفت  و گو به حضور طلبکاران در باشگاه استقلال واکنش نشان داد. جباری که به شدت عصبانی شده بود، گفت: بس است دیگر. بلایی نبوده که سر استقلال در نیاورید. 

 

آقای سلطانی فر، آقای علی نژاد  دیگر بس است. خجالت بکشید. بلایی نمانده که سر این باشگاه در نیاورید. تو رو خدا زودتر بروید.تو رو خدا کمی حیا کنید. این چه وضعی است که برای استقلال ساخته اید. آقای مددی شما مثلا مدیری، خجالت بکش. چرا باید طلبکار ماشین بیاورد جلوی در باشگاه؟ شما چه مدیری هستی که روز به روز به جای این که اوضاع استقلال را بهتر کنی، بدتر هم می کنی. پدر این تیم را در آورده اید. پس کی می خواهید دست از سر این باشگاه بردارید؟

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------