آخرین اخبار ورزشی


دراسیون فوتبال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

ادعای دبیرکل فدراسیون فوتبال تکذیب شد/ قانون لیگ برتر تغییر نمی‌کند

مسئول برگزاری لیگ دسته اول گفت: در بخش لیگ‌های حرفه‌ای و دسته اول فعلا آیین نامه تغییر نکرده و در چند روز آینده این مورد…

عبداللهی: رسیدگی به شکایت مالی رسول پناه از پرسپولیس در صلاحیت کمیته انضباطی نیست عبداللهی,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: رسیدگی به شکایت مالی مدیرعامل سابق پرسپولیس از این باشگاه در صلاحیت این کمیته نیست. 

حسین عبداللهی در گفت‌وگو با فارس، درباره اینکه آیا مهدی رسول‌پناه مدیرعامل اسبق پرسپولیس برای دریافت مطالباتش از این باشگاه به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرده، اظهار داشت: از این موضوع بی‌اطلاع هستم و حتی اگر وی چنین شکایتی هم انجام داده باشد، رسیدگی به موضوع در صلاحیت کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال است نه انضباطی.

 

وی درباره اینکه آیا رسول‌پناه به عنوان مدیرعامل اسبق پرسپولیس می‌تواند به کمیته وضعیت شکایت کند، عنوان کرد: به هر حال رسول‌پناه به عنوان مدیرعامل باشگاه در گذشته در پرسپولیس سمت داشته و برهمین اساس اگر مطالباتی داشته باشد می‌تواند به کمیته وضعیت فدراسیون مراجعه کند، اما کمیته انضباطی کاری به این موضوع ندارد. 

 

عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره نحوه اجرای حکم شکایت احتمالی رسول پناه خاطرنشان کرد: اگر کمیته وضعیت حکمی بدهد و محکوم‌علیه آن را اجرا نکند، اجرای آن به کمیته انضباطی ارجاع داده می‌شود و مطابق ماده 89 آیین نامه انضباطی عمل خواهد شد.

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------