پیشنهاد جدید استقلال به مهدی قایدی؟ | محمد دانشگر پرسپولیسی می‌شود؟استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
مسئولان استقلال نیم نگاهی هم به حفظ مهدی قایدی، ستاره خط حمله شان دارند.

مهدی قایدی دو فصلی می‌شود بهترین و موثرترین بازیکن استقلال است؛ ستاره بوشهری این تیم در لحظات حساس به داد تیمش رسیده و با بالابردن کیفیت بازی اش علاوه بر اینکه به تعداد گل‌های زده اش در این باشگاه اضافه کرده موفق شده بیش از فصول اخیر در خلق موقعیت تاثیرگذار باشد. 

به گزارش فرارو، با وجود چنین کیفیتی، اما رقم قرارداد مهدی قایدی با توانایی‌های فنی اش همخوانی ندارد. او بیش از یک سال و نیم است نسبت به این موضوع معترض است و همواره از مسئولان باشگاه خواسته رقم قراردادش را افزایش دهند تا با خیالی آسوده به فوتبالش در استقلال ادامه دهد. مشکلات مالی، اما تا به الان مانع از انجام چنین کاری شده است؛ دست کم این ادعایی است که مسئولان باشگاه استقلال می‌کنند.

 

به هر روی، مهدی قایدی با وجود آنکه اختلاف نظر جدی درباره مسائل مالی با باشگاه استقلال داشت ترجیح داد تا پایان فصل در این باشگاه بماند و حالا شایعه شده است بعد از فینال جام حذفی از این تیم جدا می‌شود تا جدیدترین لژیونر فوتبال ایران شود. این موضوعی است که مدت‌ها درباره اش بحث و گفته شده فرهاد مجیدی هم به قایدی قول داده در انتخاب مقصد بعدی فوتبالی اش کمک کند.

 

در این بین از چند پیشنهاد برای مهدی قایدی پرده برداشته و عنوان شده از تیم‌های قطری، یونانی و به تازگی از یک تیم هلندی پیشنهاد دارد. اگرچه این روز‌ها قایدی سرگرم انتخاب تیم بعدی اش است، اما از اطراف باشگاه استقلال خبر می‌رسد مسئولان این تیم نیم نگاهی به حفظ مهدی قایدی دارند و در همین راستا با پیشنهاد مالی قابل توجهی سعی در حفظ این بازیکن دارند.

 

به گزارش فرارو، مهدی قایدی همچنان بازیکن استقلال است و با این باشگاه ۲ سال دیگر قرارداد دارد؛ این بدان معنی است که اگر استقلال رضایت نامه این مهاجم را صادر نکند قایدی نمی‌تواند جدا شود، ولی مساله اینجاست که اگر استقلال در این مقطع مهدی قایدی را نفروشد دیگر نمی‌تواند از فروش این بازیکن پولدار شود. از طرفی استقلالی‌ها مصمم هستند فصل آینده فاتح رقابت‌های لیگ برتر شوند و گفته شده فرهاد مجیدی از مسئولان باشگاه خواسته اگر توانایی تامین خواسته‌های مالی مهدی قایدی را دارند کاری کنند تا او در این باشگاه بماند.

  

این مورد اگرچه بین مدیران باشگاه مطرح شده، ولی به نظر می‌رسد پرداخت رقم مورد نظر قایدی برای استقلالی‌ها حداقل در این مقطع زمانی بسیار سخت باشد. البته که شاید از طریق اسپانسری جدید بشود بخشی از خواسته‌های قایدی را تامین کرد، ولی واقعیت این است دو باشگاه استقلال و پرسپولیس آن قدر مشکلات مالی در سال‌های اخیر داشته اند که قبل از ورود اسپانسر به باشگاه، پول آورده شده خرج بدهی‌های قبلی می‌شود!

 

محمد دانشگر پرسپولیسی می‌شود؟ 

این احتمال وجود دارد که مدافع وسط آبی ها سر از پرسپولیس دربیاورد.

 

استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

به گزارش خبرآنلاین؛ قطعا مهم ترین دغدغه یحیی گل محمدی برای فصل بیست ویکم پیدا کردن جانشین برای کنعانی زادگان است. در سال های اخیر خط دفاع پرسپولیس نقطه اتکای آن ها برای قهرمانی بود که تاثیر فراوانی در کسب نتایج خوب در لیگ ایران و لیگ قهرمانان آسیا داشته است. گل محمدی بهتر از هرکسی می داند که برای کسب ششمین قهرمانی پیاپی باید خط دفاع خود را مقاوم تر کند. یکی از عجیب ترین نام هایی که اطراف پرسپولیس شنیده می شود محمد دانشگر است. بازیکن استقلال که خیلی مورد توجه فرهاد مجیدی نیست و بارها با او دچار مشکل شده گفته می شود در فصل گذشته هم جزو لیست قرمزها بود اما شاید در فصل بیست و یکم شاهد حضور این بازیکن در اردوی رقیب باشیم!

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------