ملکیان: احتمال تمدید مطهری ضعیف است | احضار غفوری به کمیته انضباطی باشگاه استقلال استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال توضیحاتی را در خصوص جلسه امروز ارائه کرد. 

به گزارش فارس، اصغر ملکیان در خصوص جلسه امروز در دفتر باشگاه استقلال که با حضور فرهاد مجیدی و پرویز مظلومی دیگر عضو هیات مدیره باشگاه استقلال برگزار شد، اظهار داشت: در خصوص نقل و انتقالات و حضور در لیگ قهرمانان آسیا جلسه‌ای داشتیم و با یکدیگر صحبت کردیم.

 

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص غیبت احمد مددی و اینکه گفته می‌شود وی مبتلا به کرونا شده، عنوان کرد: او مقداری کسالت دارد و امروز حضور نداشت.

 

ملکیان در مورد مذاکره با سه بازیکن مدنظر استقلال گفت: مشغول انجام کارهای مربوط به صالح حردانی هستیم، شیمبا و جعفر سلمانی هم کارهایشان در حال نهایی شدن است.

 

وی در خصوص وضعیت رشید مظاهری اظهار داشت: رشید بازیکن ما است و قرارداد دارد، باید همکاری‌اش را ادامه بدهد تا تعیین تکلیف کنیم. او ممکن است به باشگاه دیگری برود که در این صورت باید مذاکره کنیم.

 

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان و ارسلان مطهری عنوان کرد: اسماعیلی و شجاعیان جدا شدند، مطهری جزو نفراتی است که هنوز تمدید نکرده‌ایم و احتمال تمدید قرارداد او ضعیف است.

 

ملکیان اضافه کرد: ما زیر بار ارقامی که خواسته بودند نرفتیم، مبنای قرارداد را روی کیفیت عملکرد بازیکنان گذاشتیم. هم سرمربی و هم اعضای هیات مدیره موافق این بودند و قرار شد قراردادهای جدید را به این شکل ببندیم. آنهایی که به استقلال عشق داشتند ماندند، این رویه باید در تمام باشگاه‌ها اتفاق بیفتد تا آنها هم یک خروجی از عملکرد بازیکنان داشته باشند، در غیر این صورت یکطرفه می‌شود. بازیکنی که بر اساس این نوع قرارداد بیاید، عملکردش کیفی‌تر خواهد بود و این مسأله هم به نفع باشگاه و همه به نفع خود بازیکن است.

 

 احضار غفوری به کمیته انضباطی باشگاه استقلال+تصاویر

باشگاه استقلال ووریا غفوری را به دلیل مصاحبه و استوری در صفحات مجازی به کمیته انضباطی فرا خواند. 

 

 استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

به گزارش فارس، باشگاه استقلال ووریا غفوری کاپیتان این تیم را به دلیل مصاحبه بعد از دیدار با پرسپولیس به کمیته انضباطی فرا خواند.

 

همچنین این بازیکن به دلیل استوری علیه مسئولان این باشگاه و فعالیت در فضای مجازی که به آن در نامه های زیر اشاره شده به کمیته انضباطی فرا خوانده شده است.

 

پیش از این بازیکنانی مثل اسماعیلی، رشید مظاهری و ... توسط باشگاه استقلال با جریمه مواجه شدند.

 

 استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

  

 استقلال,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------