آخرین اخبار ورزشی


طارمی,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

رفتار طارمی صدای سرمربی پورتو را درآورد

سرمربی پورتو از رفتار متناقض مهاجم تیم ملی ایران انتقاد کرد. به گزارش فارس، تیم فوتبال پورتو امروز در هفته دوازدهم لیگ برتر…

مورینیو: خوشحالم به فوتبال ایتالیا برگشتم تیم فوتبال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
سرمربی تیم فوتبال رم بعد از برتری برابر سالرنتینا از بازگشت به فوتبال ایتالیا ابراز خوشحالی کرد. 

به گزارش ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، در ادامه دیدارهای هفته دوم رقابت‌های سری A ایتالیا رم به دیدار سالرنتینا رفت و با نتیجه ۴ بر صفر به برتری رسید.

 

ژوزه مورینیو بعد از این دیدار گفت: غیرممکن بود که در این مسابقه پیروز نشویم. من از دقیقه اول کاملاً آرام بودم. تیم واقعا خوب بازی کرد. من به آنها گفتم که وقتی در دیدار مقابل فیورنتینا پیش افتادیم نگران بودم و وقتی آنها بازی را به تساوی کشاندند آرام تر شدم. باز هم امشب، ما بر بازی مسلط بودیم. برخی ممکن است استدلال کنند که ما در نیمه اول موقعیت های زیادی ایجاد نکردیم ولی ما کاملاً بازی را کنترل کردیم و آنچه را که می‌خواستیم با توپ انجام دادیم و سالرنیتانا را خسته کردیم.

 

او در ادامه گفت: خوشحالم که به ایتالیا بازگشتم، با باشگاهی که هواداران واقعی دارد، با افرادی که اشتیاق ما را می شناسند. من نیز نیاز داشتم که دوباره به این احساسات برگردم. وقتی به نیمکت نگاه می کنم ، احساس می کنم ممکن است به تجربه بیشتری نیاز داشته باشیم و تیم های قوی تری از تیم ما وجود دارد، اما من از همکاری با این بچه ها بسیار خوشحالم و وقتی با تیم های بزرگتر بازی می کنیم  برای پیروزی بازی خواهیم کرد.

 

برخی از بازیکنان بزرگ ممکن است تابستان امسال سری A را ترک کنند ، اما مربیان جذابی مانند مائوریتزیو ساری، ماکس آلگری، لوچیانو اسپالتی و مورینیو به این لیگ بازگشتند.

 

آقای خاص در پایان گفت: خوشحالم که نسل جدیدی از مربیان را می بینم. من منتظر کلودیو رانیری هستم ، شاید آنتونیو کونته متفاوت فکر کند که بازیکنان مهمتر از مربیان هستند.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی