واکنش کومان به شکست تحقیر آمیز برابر بنفیکاکومان ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
رونالد کومان معتقد است که بازیکنان حامی وی هستند و تکرار کرد که بارسا تیم سال های قبل نیست. 

به گزارش ورزش سه ، رونالد کومان یک بار دیگر نتوانست بارسا را به پیروزی هدایت کند و دومین شکست متوالی در لیگ قهرمانان را تجربه کرد. دو هفته پیش بارسا در نوکمپ با سه گل به بایرن باخته بود و امشب در زمین بنفیکا نیز با همین نتیجه مغلوب شد.

 

بارسا برای صعود باید در 4 بازی بعدی خود بهترین نتایج را بگیرد، در غیر این صورت فاجعه در انتظارش است. مشخص نیست که رونالد کومان بتواند پست خود در بارسا را حفظ کند.

 

سرمربی هلندی در پایان بازی گفت:« پذیرش این نتیجه دشوار است. شکل بازی به گونه ای نبود که تصور شود 3-0 بازنده می شویم. هرچند زود عقب افتادیم ولی خیلی زود دو سه شانس خوب برای زدن گل تساوی داشتیم. تا قبل از گل دوم حریف، بازی در کنترل ما بود و موقعیت های واضحی را از دست دادیم. اینگونه است که جریان یک بازی تغییر می کند. ما گل تساوی را نزدیم و بنفیکا فاصله را افزایش داد. از موقعیت های اندکشان به سه گل رسیدند ولی ما فقط فرصت سوزی کردیم. این تفاوت دو تیم در بازی امشب بود.»

 

کومان در مورد تعویض دقیقه 33 جرارد پیکه گفت:« او یک کارت داشت و خوش شانس بودیم که داور کارت زرد دوم را به او نداد. می خواستیم بنفیکا را پرس کنیم ولی احتمال اخراج پیکه وجود داشت. نمی توانستیم روی پیکه برای پرس کردن حساب کنیم و تعویض شد. فرانکی دی یونگ در کار با توپ بهتر از پیکه است و او را یک خط عقب بردم.»

 

ضعف بدنی بارسا و آسان‌گیری در دفاع:« حریف از نظر فیزیکی بهتر از ما بود. آسان‌گیری؟ معتقدم روی گل های اول و دوم باید بهتر دفاع می کردیم. متاسفانه تیم های زیادی از لحاظ بدنی در شرایط بهتری از ما قرار دارند. نمی خواهم دوباره در مورد سطح کیفی تیم حرف بزنم. همه می دانند که بارسا تیم سال های قبل نیست و مطلعند که مشکل اصلی ما کجاست.»

 

آینده:« مورد حمایت تمامی بازیکنانم قرار دارم ولی از تصمیم مسئولان باشگاه بی اطلاعم.»

 

شانس صعود:«بله، چرا که نه؟ دو بازی متوالی برابر دینامو داریم، باید به خانه بایرن برویم و سپس در نوکمپ هم میزبان بنفیکا خواهیم بود. کار صعود خیلی هم پیچیده نیست.»

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------