کارگزار پرسپولیس معرفی شد/ صدری: کارگزار باید در 3 هفته ضمانت‌نامه بانکی بدهد/ در مورد طلب کالدرون کوتاهی نکردیمباشگاه پرسپولیس ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

کارگزار جدید باشگاه پرسپولیس و قیمت مبلغ این قرارداد مشخص شد. 

به گزارش  فارس، سید مجید صدری درباره جزئیات توافق باشگاه پرسپولیس با کارگزار جدید خود اظهار داشت: دست‌کم با  4-3 شرکت مذاکره کرده و با یک شرکت نتیجه گیری کردیم. تِم قرارداد هم برای تمام شرکت‌ها یکسان بود و هر شرکتی با ما مذاکره کرد، مفاد قراردادمان برای آن یکی بود. رقم این قرارداد برای امسال در سه حوزه دیده شده است. ابتدا بحث سوشال مدیا، تبلیغ پیراهن و موارد اینچنینی باشگاه است که 220 میلیارد رقم آن با کارگزار است. بحث دیگر درمورد تبلیغات محیطی است. با تصمیمی که روز گذشته گرفته شد و کمکی که سجادی، عزیزی خادم و بهاروند کردند، از همان روز اول هم نظر این دوستان روی این قصه مثبت بود. قرار شد از بازی بعدی کل تبلیغات محیطی در دیدارهای خانگی با خودمان باشد.

 

وی ادامه داد: برای این فصل در مورد تبلیغات محیطی قرارداد 110 میلیاردی بستیم. تا اینجا رقم قرارداد 330 میلیارد تومان است.  موضوع دیگری که آن را جدا کرده و در قرارداد آوردیم، بحث حق پخش زنده است. اگر بتوانیم با صدا و سیما کارها را انجام بدهیم و تعامل داشته باشیم و به این نتیجه برسیم که حق پخش در اختیار ما باشد، برای این موضوع هم قرارداد 300 میلیاردی بستیم. البته هر شرکتی بخواهد با ما کار تجاری انجام بدهد، آمادگی‌اش را داریم. به جز تبلیغات محیطی و پحش زنده، قرارداد ما با کارگزار 220 میلیارد تومان است.  نام کارگزار جدید باشگاه «ایده پویان ماژ» است. 

 

 صدری: کارگزار باید در 3 هفته ضمانت‌نامه بانکی بدهد/ در مورد طلب کالدرون کوتاهی نکردیم/ 50 میلیارد قرض گرفتیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس توضیحاتی درمورد قرارداد با کارگزار و بحث پرداخت طلب کالدرون ارائه کرد.

باشگاه پرسپولیس ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

به گزارش فارس،‌ مجید صدری در حاشیه مراسم معرفی کارگزار جدید باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: اگر خاطرتان باشد در قرارداد قبلی ما با کارگزار آمده بود این قرارداد با توافق طرفین در سالهای آینده تمدید خواهد شد اما کار قشنگی که با کارگزار جدید کردیم این بود که سه سال قرارداد می‌بندیم. به صراحت نوشته ایم کف تضمین 220، 110 یا 300 میلیارد برای سال بعد باید 20 درصد افزایش پیدا کند. یعنی قرارداد سال بعد ما 264 میلیارد خواهد شد و قرارداد سال سوم هم 20 درصد افزایش خواهد داشت. در حوزه تبلیغات محیطی مبلغ قرارداد در سال آینده 20 درصد بالاتر می‌رود.

 

* شرکت کارگزار باید در سه هفته ضمانت‌نامه بانکی بدهد

وی گفت: در حوزه حق پخش هم 300 میلیارد امسال در سال آینده 360 میلیارد می‌شود. این توافقات را تاکنون داشته‌ایم. نکته خوب بعدی که باید به آن اشاره کنم این است که در قرارداد رقمی را پیش گرفتیم و توانستیم با آن 15 درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم. تلاش کردیم ضمانت نامه بانکی هم از دوستان بگیریم. برای هریک از این مسائل یعنی بحث 220 میلیارد، 110 میلیارد و 300 میلیارد تومان ضمانت نامه بانکی حسن انجام کار هم می‌گیریم. ظرف سه هفته باید شرکت طرف قرارداد این ضمانت نامه ها را ارائه بدهد.

 

وی خاطرنشان کرد: تمام مواردی که مختص به این مسائل بوده رعایت کرده‌ایم و آنها را انجام داده‌ایم. تلاش می‌کنیم کار مشترک و خوبی را با این شرکت جلو ببریم و از امروز تلاش خواهیم کرد به عنوان بازوی اقتصادی از این شرکت کمک بگیریم. خدا را شکر تمام این مسائل را جلو بردیم و امیدواریم بتوانیم با این کارگزار در دوره سه ساله به بهترین شکل کار کنیم و در خدمت باشگاه، کادرفنی و بازیکنان و هواداران باشیم. 

 

* امیدوار هستیم ماهیانه به بازیکنان پرداختی داشته باشیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: طبق وعده ای که به هواداران و بازیکنان داده بودیم تلاش کردیم مبلغی که وظیفه داشتیم به بازیکنان و کادرفنی پرداخت کنیم، به آنها پرداخت شود. شاید مقداری دیر شد اما سعی کردیم خلف وعده را جبران کنیم و این مبلغ روز گذشته پرداخت شد. از فصل جاری 20 درصد قرارداد بازیکنان به آنها پرداخت شده و امیدوار هستیم با وجود دراختیار داشتن کارگزار بتوانیم ماهیانه به بازیکنان پرداختی داشته و مشکلی با این عزیزان نداشته باشیم. قول ما پرداخت ماهیانه مطالبات است که ان‌شاءالله این کار را انجام می‌دهیم. 

 

* 2  قسط از 3 قسط طلب کالدرون به حسابش نشسته است

در ادامه سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص بحث تسویه حساب با گابریل کالدرون توصیح داد: چند ماهی برای تهیه این پول تحت فشار بودیم. پول کالدرون تهیه شد و تلاش کردیم این مبلغ را به حساب وی و دستیارش واریز کنیم. هواداران عزیز ما بدانند از سه قسطی که به حساب آنها واریز کردیم دو قسط به حساب نشسته و یکی از آنها باقی مانده است. برای آن هم راه حلی پیدا کردیم و کارها در حال انجام است.

 

* در بحث پرداخت طلب کالدرون کوتاهی نکردیم 

صدری اضافه کرد: این موضوع بحثی نبود که بخواهیم در آن کوتاهی انجام بدهیم. واقعیت این است که بحث تحریم‌ها خیلی اذیت‌کننده است. فقط یک بانک اروپایی را به ما اعلام کردند. حاضر بودیم پول را به شکل نقدی به کالدرون و دستیارش تقدیم کنیم و حتی حاضر بودیم در بانکهای کشورهای دیگر مثل ترکیه، امارات و قطر به حساب کالدرون پول بریزیم. از وی درخواست کردیم شماره حسابی در این کشورها به ما بدهد اما متأسفانه هیچ‌یک از این کارها انجام نشد. فقط یک شماره حساب به ما اعلام کردند و ما هم تلاش کردیم کار را انجام بدهیم. 

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: نامه‌های متعددی به فیفا زدیم تا شماره حسابی به ما اعلام کنند تا در یک کشور دیگر به حساب فیفا این پول را واریز کنیم اما آنها هم قبول نکردند. هر کاری بگویید برای تسویه حساب با کالدرون انجام دادیم. 

 

* از سال 80 بدهی‌ها را تقسیم بندی کردیم

وی در خصوص بدهی‌های این باشگاه عنوان کرد: از سال 80 بدهی‌ها را تقسیم‌بندی کردیم و هر چه بدهی وجود داشت سال به سال مشخص کردیم. باید راه حل پرداختی برای آن پیدا کنیم. به هر حال ما بدهکار هستیم. برخی دوستان برای دریافت پولشان مجبور به شکایت کردن هستند و این موضوع سبب بسته شدن حساب باشگاه و مشکلاتی برای پرسپولیس می‌شود و به دنبال پرداخت بدهی برویم که بر ذمه ما است. 

 

* نباید دغدغه داشته باشیم به خاطر یک تا دو میلیارد حساب باشگاه بسته شود

صدری افزود: ان‌شاءالله به زودی اعلام می‌کنم هر کسی باشگاه پرسپولیس به وی بدهی دارد به باشگاه بیاید تا با هم مذاکره کرده و راه‌حلی پیدا کنیم تا دیگر هیچ‌یک از این بدهی‌ها به پرونده قضایی برای باشگاه تبدیل نشود. باید فکرمان برای انجام دادن کارهای بزرگ‌تر آماده باشد نه اینکه دغدغه داشته باشیم به خاطر یک تا دو میلیارد تومان حساب باشگاه را ببندند و ما هم شرمنده بازیکنان شویم.

 

* بدون کارگزار 30 تا 40 میلیارد بدون قرض به پرسپولیس تزریق کردیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: در چند ماهی که کارگزار در پرسپولیس نبوده حدود 30 تا 40 میلیارد پول به باشگاه تزریق کرده‌ایم. خوب است هواداران بدانند خیلی از این پول‌ها قرض نبوده بلکه درآمدزایی کرده‌ایم. یعنی خدماتی را ارائه می‌دهیم و در قبال آن پول گرفته ایم. برخی دوستان بی‌انصافی می‌کنند که باشگاه مدام پول قرض می‌کند. تنها قرض ما در زمان اوایل حضور سمیعی در باشگاه بود که برای پرداخت طلب بودیمیر و برخی موارد دیگر قرض کردیم.

 

* حدود 40 تا 50 میلیارد قرض کردیم

صدری افزود: قرض هم به این شکل بود که پولی را به اعتبار و ارتباطاتی که داشتیم گرفتیم و با فردی که پول داد، تفاهم کردیم در 3-2 ماه پس از دریافت پول‌مان از AFC این قرض را پرداخت کنیم. نه بهره‌ای بابت این پول دادیم و نه اسمی از این افراد در جایی می‌بینید. قرض گرفتن ما طبق مصوبه هیات مدیره بوده است و قرار شد هر زمان پول‌مان از AFC آمد 10 میلیارد یا 15 میلیارد فلان افراد بدهیم. این عدد هم چیزی حدود 40 تا 50 میلیارد تومان است و ریز جزئیاتش وجود دارد. قرض به این شکل بوده و اصلا چنین چیزی نیست که قرض بالا آورده باشیم. روی پول خود حساب کرده‌ایم و اطمینان داریم مبلغی که در کنفدراسیون داریم به زودی کارسازی می‌شود و داخل کشورمان می‌آید تا باشگاه از این حالتی که فکر می‌کنند وجود دارد، دربیاید.

 

* روی مفاد قرارداد با پرسپولیس 2 هفته کار کردیم

در ادامه مراسم معارفه کارگزار جدید باشگاه پرسپولیس، سعید بهنام مدیرعامل شرکت ایده‌پویان ماژ در خصوص قرارداد این شرکت با باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: این افتخار نصیب ما شد بتوانیم در خدمت باشگاه پرسپولیس باشیم و با به کارگیری تکنیک‌های روز در حوزه بازاریابی بتوانیم برای این باشگاه درآمدزایی کنیم تا هم باشگاه ذینفع و هم خیال هواداران راحت شود.

 

وی ادامه داد: مجید صدری در خصوص توضیحات قرارداد صحبت کرد اما حدود دو هفته روی مفاد قرارداد کار کردیم تا جای شک و شبهه‌ای نباشد و همه چیز شکل شفاف داشته باشد. ان‌شاءالله بتوانیم در فصل جاری و به تبع آن در سالهای آینده شرایطی فراهم کنیم تا باشگاه، کادرفنی، بازیکنان و هواداران با خیال راحت به کاری که باید انجام بدهند بپردازند. چالش در هر کاری هست اما باشگاه هم باید بتواند با خیال راحت کار کند. صدری برای حل کردن مشکلات استراتژی‌های خوبی دارد و امیدواریم تمام تلاش خود را برای حل مشکلات انجام بدهیم. ان‌شاءالله در کنار باشگاه پرسپولیس قدم‌های خوبی برداشته و شرایطی خوبی با هم رقم بزنیم. 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------