اعتراض و اعتصاب غذای دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهاناعتراض و اعتصاب غذای دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان،اخبار دانشگاه،خبرهای دانشگاه
جمعی از دانشجویان صنعتی اصفهان به دلیل شیوع بیماری گوارشی در این دانشگاه تجمع کردند و ظرف‌های غذای خود را بر روی زمین قرار دادند.

به گزارش ایرنا، جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان روز شنبه با حضور در مقابل ساختمان مرکزی این دانشگاه خواستار مشخص شدن دلیل شیوع بیماری گوارشی در بین برخی از دانشگاهیان شدند.

 

از چهارشنبه هفته گذشته شماری از دانشگاهیان دانشگاه صنعتی اصفهان که عمده آنها را دانشجویان تشکیل می‌دهند دچار مشکلات گوارشی شدند و به مراکز درمانی از جمله مرکز بهداشت این دانشگاه و بیمارستان های خمینی‌شهر مراجعه کردند.

 

بدنبال وقوع این مساله، امروز شنبه شماری از دانشجویان در اعتراض به بروز بیماری گوارشی در بین برخی از دانشگاهیان از خوردن غذای سلف دانشگاه امساک کردند و ظرف‌های غذای خود را از محل سِلف به سمت ساختمان مرکزی دانشگاه بر روی زمین قرار دادند و با حضور در مقابل دفتر رییس دانشگاه، خواهان مشخص شدن و اعلام دلیل اصلی شیوع این بیماری شدند.

 

این دانشجویان با سر دادن شعارهایی در باره مدیریت و همچنین غذای دانشگاه تاکید کردند که این اعتراض آنها، صرفاً جنبه صنفی و دانشجویی دارد.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

    Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022