آخرین اخبار کنکور و دانشگاه


اخبار دانشگاه ,خبرهای دانشگاه, کنکور

خوابگاه‌های دانشگاه تربیت مدرس تعطیل شدند/خوابگاههای دانشگاه تهران تا فردا صبح تخلیه می شود

مدیر امور دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس با اشاره به تعطیلی خوابگاه ها به دلیل پیشگیری از کرونا، اعلام کرد که دانشجویان موظف به…


سامانه پذیرش دانشجویان غیرایرانی دانشگاه تهران راه اندازی شداخبار,اخبار دانشگاه,دانشگاه تهران

سامانه جدید پذیرش دانشجویان غیرایرانی دانشگاه تهران توسط مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی این دانشگاه راه‌اندازی شد.

به گزارش ایسنا، سامانه پذیرش دانشجویان غیرایرانی دانشگاه تهران در راستای توسعه هویت بین‌الملل این دانشگاه  و فراهم کردن بستر مناسب برای تحصیل دانشجویان غیرایرانی در دانشگاه تهران به‌صورت تماماً انگلیسی جهت سهولت کار این دانشجویان، طراحی و پیاده‌سازی شده است.

 

سامانه فوق به آدرس (http://admission.ut.ac.ir/en ) طوری طراحی شده است که متقاضیان کلیه مراحل ثبت درخواست، می‌توانند ارسال مدارک را به‌صورت الکترونیکی و غیرحضوری انجام دهند و در هر لحظه از روند پیشرفت درخواست خود آگاهی یابند.

 

برخی از امکانات سامانه فوق عبارتند از ثبت نام در سامانه و تشکیل پروفایل کاربری ( Sign up )؛ امکان ثبت پیش‌نویس (Draft ) و بازگشت جهت تکمیل درخواست؛ امکان پیگیری مرحله به مرحله هر درخواست ( Tracking )؛ امکان ارسال پست الکترونیکی به کاربر بعد از تغییر هر مرحله؛ امکان درج چندین توصیه‌نامه در فرم ثبت نام و امکان درخواست خوابگاه همزمان با ثبت درخواست پذیرش.

 

نسخه کنونی این سامانه، ویژه دوره‌های بین‌المللی که با زبان‌های غیرفارسی در دانشگاه ارائه می‌شود، پیاده‌سازی شده است.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، واحدهای مختلف دانشگاه در صورت ارائه رشته‌های بین‌المللی، می‌توانند با ارسال درخواست به معاونت بین‌الملل دانشگاه نسبت به بهره‌مندی از این سامانه اقدام کنند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------