اعتراض دانشجویان دانشگاه رازی به کیفیت غذا و وضعیت خوابگاه‌ها+ پاسخ مسئولاناخبار,اخبار دانشگاه,دانشگاه رازی

جمعی از دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه رازی کرمانشاه در اعتراض به کیفیت پایین غذا و وضعیت خوابگاه‌هایشان در محوطه این دانشکده تجمع کردند.

قاسم عازمی معاون دانشجویی دانشگاه رازی امروز (سه‌شنبه اول آبان) درحاشیه این تجمع دانشجویی در گفت و گو با ایسنا، با تاکید براینکه دانشجویان حق دارند مشکلات خود در حوزه های مختلف را به مسئولین دانشگاه اعلام کنند، گفت: طبق صحبت هایی که با دانشجویان معترض داشتیم، آنها کیفیت نامطلوب غذا و مشکلات خوابگاه ها را از مهمترین مطالبات خود عنوان کردند.

 

وی افزود: در بحث غذا، دانشجویان علاوه بر مسئله کیفیت غذا به کمیت و یکنواختی برنامه های غذایی دانشگاه نیز معترض بودند.

 

معاون دانشجویی دانشگاه رازی بابیان اینکه با وجود مشکلات اقتصادی مسئولین دانشگاه تمام سعی خود را بکار می گیرند تا همواره مواد اولیه باکیفیت را برای تهیه غذای دانشجویان تهیه کنند، اظهار کرد: این آمادگی را داریم که دانشجویان نمایندگانی را از بین خود انتخاب کنند تا بازدیدی از انبارها و محل نگهداری مواد اولیه تهیه غذا و نیز آشپرخانه‌های دانشگاه داشته باشند. همچنین نظارت بر فعالیت پیمانکار اداره تغذیه را تشدید خواهیم کرد.

 

عازمی رسیدگی به وضعیت خوابگاه ها را بخشی دیگر از مطالبات صنفی دانشجویان عنوان کرد و گفت: درحال حاضر دانشگاه رازی 21 بلوک خوابگاهی دارد که پیش از شروع سال تحصیلی تمام این بلوک ها، بجز سه بلوک را آماده پذیرش دانشجویان کردیم.

 

وی افزود: تعمیرات این سه بلوک تا یکی دو هفته پس از شروع سال تحصیلی ادامه یافت که بابت این مسئله بارها از دانشجویان عذرخواهی کردیم.

 

معاون دانشجویی دانشگاه رازی تصریح کرد: دانشجویان نسبت به برخی مسائل آموزشی دانشکده نیز اعتراضاتی داشتند که رییس دانشکده باحضور در میان دانشجویان معترض در جریان مطالبات آنها قرار گرفت.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: مسئولین دانشگاه تمامی مطالبات دانشجویان را مورد بررسی و پیگیری قرار می دهند.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------