آخرین اخبار کنکور و دانشگاه


اخبار,اخبار کنکور,کلید آزمون دستیاری فوق تخصصی پزشکی

کلید آزمون دستیاری فوق تخصصی پزشکی منتشر شد

کلید اولیه سئوالات و دفترچه آزمون سی و هفتمین دوره پذیرش دستیار رشته های فوق تخصصی بالینی پزشکی منتشر شد. به گزارش مهر، در…


ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در آزمون زبان دانشگاه علامه آغاز شداخبار,اخبار آزمون

مدیریت آموزش‌های تخصصی آزاد و مهارت افزایی دانشگاه علامه طباطبائی، آزمون تافل زبان را ۲۰ اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار می‌نماید.

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام مدیریت آموزش‌های تخصصی آزاد و مهارت افزایی ثبت‌نام از متقاضیان شرکت در این آزمون از ۲۰ فروردین ماه جاری آغاز و تا ۱۴ اردیبهشت ماه سال جاری ادامه خواهد داشت. شرکت کنندگان در دورۀ آمادگی زبان دانشگاه از ۱۰ نمرۀ کلاسی برخوردار بوده و حضورشان در آزمون رایگان است و ۱۰ نمره کلاسی حداکثر برای دو دوره آزمون به‌صورت متوالی لحاظ خواهد شد.

 

هزینه شرکت در این آزمون ۲۰۰ هزار تومان است که ۲۰ درصد تخفیف برای دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی و ۵۰ درصد تخفیف برای دانشجویان خانواده‌های شاهد و ایثارگر در نظر گرفته‌شده است.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی، این آزمون روز جمعه مورخ ۹۸/۰۲/۲۰، ساعت ۹ صبح در محل آموزش‌های تخصصی آزاد و مهارت افزایی برگزار خواهد شد.

 

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه آموزشی این مرکز به نشانی: www.training.atu.ac.ir و یاwww.otc.atu.ac.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند و به‌منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۸۸۸۸۰۹۹۳ - ۸۸۸۷۲۰۵۸ تماس حاصل نمایند.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------